logo.gamebato

دانلود بازی Skater XL – The Ultimate Skateboarding Game برای کامپیوتر

در حین اسکیت کردن در نقاط نمادین اسکیت در دنیای واقعی، کنترل بی نظیر تخته و پاسخگویی را تجربه کنید. این بازی تکامل گیم پلی اسکیت بورد است. از طرف افرادی که بازی ورزشی شماره 1 موبایلی را برای شما به ارمغان آورده اند، Skater XL یک تحول در بازی های اسکیت بورد است.
امتیاز:
3.9/5
در حین اسکیت کردن در نقاط نمادین اسکیت در دنیای واقعی، کنترل بی نظیر تخته و پاسخگویی را تجربه کنید. این بازی تکامل گیم پلی اسکیت بورد است. از طرف افرادی که بازی ورزشی شماره 1 موبایلی را برای شما به ارمغان آورده اند، Skater XL یک تحول در بازی های اسکیت بورد است.

دانلود بازی Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game برای پی سی | گیمباتو

همانطور که گفتیم Skater XL تکامل گیم پلی اسکیت بورد است. با سیستم کنترل پا مستقل و گیم پلی منحصر به فرد مبتنی بر فیزیک، گیمرهای اسکیت بالاخره کنترل های واضحی را که همیشه آرزوی آن را داشتند، دارند. در بهشت اسکیت بورد با سطوحی که دارای مکان های دیدنی اسکیت معروف و عناصر محیطی است، از جمله Downtown LA، رمپ بزرگ، دبیرستان Easy Day، و نقشه های ایجاد شده توسط جامعه مانند Grant Park، Hudland و Streets، شیرجه بزنید. به عنوان برخی از برترین بازیکنان حرفه ای اسکیت بورد امروز، تیاگو لموس، ایوان اسمیت، تام آستا و براندون وست گیت بازی کنید یا افسانه اسکیت بورد خود را با تجهیزات بیش از 30 برند واقعی اسکیت سفارشی کنید و بسازید.

دانلود بازی Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game برای PC | گیمباتو

Skater XL واقعاً همتای دیجیتالی دنیای اسکیت بورد است. این بازی شامل آزادی بیان می شود، آنطور که کنترل‌های مبتنی بر فیزیک Skater XL هیچ ترفند از پیش برنامه‌ریزی‌شده‌ای ندارند – و فقط حرکت از طریق دکمه های زیر شست کافیست. هر انگشت شست به پای مربوط به اسکیت باز متصل می شود و همانطور که بازیکن چوب را حرکت می دهد، تخته فوراً پاسخ می دهد. بسیار شبیه به یک آلت موسیقی، بازیکن آزادی کامل دارد، چه فشار دادن به یک خط یا اسکیت آزاد از آن.

دانلود بازی Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game برای کامپیوتر | گیمباتو

Skater XL – The Ultimate Skateboarding Game یک بازی کامپیوتری شبیه ساز ورزش اسکیت برد می باشد که توسط Easy Day Studios Pty Ltd توسعه یافته و در سال 2018 به صورت ابتدایی منتشر شده است. این بازی شامل مکان‌های نمادین زندگی واقعی می شود یعنی سطوح Skater XL همه الهام گرفته از مناطق اسکیت در دنیای واقعی هستند و برای اطمینان از جریان ثابت خطوط اسکیت طراحی شده‌اند. می‌توانید از میان حرفه‌ای‌های مشهور تیاگو لموس، براندون وست‌گیت، ایوان اسمیت، و تام آستا، همه با تجهیزات متمایز خود که متناسب با سبک آن‌ها هستند، انتخاب کنید. یا حتی شخصیت سفارشی سازی شده ی خود را در آن بسازید. جدیدترین نسخه های موجود و منتشر شده از این بازی را می توانید با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از طریق لینک های مندرج در قسمت دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود نموده و سپس به آسانی نصب و یا حتی بدون نصب به اجرای آن بپردازید.

دانلود بازی Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game v1.2.28 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Skater XL - The Ultimate Skateboarding Game برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Skater XL v1.2.2.8 P2P & 1.2.2.5 CODEX FitGirl Game for WIndows

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Above

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
3.5

دیدگاه‌ خود را بنویسید