logo.gamebato

دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر

هر چیزی را که در مورد دریفت می دانید فراموش کنید. Inertial Drift یا دریفت اینرسی کتاب قوانین مسابقه را با کنترل‌های نوآورانه دو آنالوگه، مکانیک‌های رانندگی کاملاً بازسازی‌شده و فهرستی از اتومبیل‌های شدیداً فردی پاره می‌کند.
امتیاز:
3.9/5
هر چیزی را که در مورد دریفت می دانید فراموش کنید. Inertial Drift یا دریفت اینرسی کتاب قوانین مسابقه را با کنترل‌های نوآورانه دو آنالوگه، مکانیک‌های رانندگی کاملاً بازسازی‌شده و فهرستی از اتومبیل‌های شدیداً فردی پاره می‌کند.

دانلود بازی Inertial Drift برای پی سی | گیمباتو

Inertial Drift یک مسابقه آرکید است که با کنترل‌های ابتکاری دوقلو، مکانیک‌های رانندگی کاملاً دوباره تصور شده و فهرست عظیمی از اتومبیل‌ها و پیست‌های شدیداً فردی، کتاب قوانین را پاره می‌کند. اگر با کنترلر ه انجام این بازی بپردازید، آنالوگ سمت چپ برای فرمان استفاده می شود، در حالی که آنالوگ راست به شما امکان کنترل مستقل بر نحوه انجام دریفت را می دهد. گیم پلی این بازی به طور قابل درک برای بازیکنان تازه وارد و به طور منحصر به فرد برای حرفه ای ها چالش برانگیز است.

دانلود بازی Inertial Drift برای PC | گیمباتو

هر یک از این 16 ماشین یک جانور کاملاً متفاوت است که ویژگی‌های منحصربه‌فردی دارد. پشت فرمان هاچ بک های اسپرت، کوپه، سوپراسپرت ها و غیره قرار بگیرید! خیابان‌های شهر نئونی را در هم بریزید، در اطراف مجتمع‌های معابد روستایی مسابقه دهید و از گردنه‌های کوهستانی پرپیچ‌وخم عبور کنید. هر پیست مسابقه ای در یک محیط جسورانه و متمایز تنظیم شده است. هر پیست مسابقه ای در محیطی جسورانه و متمایز قرار دارد. شامل مناظر شهری پر جنب و جوش، غروب های ساحلی، آسمان های پر ستاره و زیبا و قله های پوشیده از برف. با 7 نوع رویداد مسابقه، فرصت زیادی برای تکمیل هنرتان وجود دارد! در ترکیبی از مسابقات، رقابت‌های رودررو، آزمایش‌های زمانی و مسابقات سبک رقابت کنید!

دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر | گیمباتو

Inertial Drift یا به فارسی دریفت اینرسی که در آینده یکپارچه سازی با سیستم عامل دهه 90 می گذرد، یک Arcade Racer با مدل هندلینگ ویرانگر منحصر به فرد و مکانیک دریفت دو آنالوگی راضی کننده باورنکردنی است. Inertial Drift سطح کاملاً جدیدی از دسترسی و چالش را برای ژانر مسابقات آرکید ارائه می دهد – برای تجربه رانندگی واقعاً متفاوت از هر چیزی که قبلاً بازی کرده اید. به روز ترین و کامل ترین نسخه های موجود از این بازی کامپیوتری رنگارنگ و زیبا رو از هم اینک می توانید از طریق لینک های مستقیم قرار داده شده در بخش دانلود همین صفحه با بالاترین سرعت ممکن از وبسایت گیمباتو دانلود کنید. ضمناً نسخه ی بدون نیاز به نصب P2P شامل به روز رسانی های کامل تری نسبت به نسخه نصبی SKIDROW می باشد.

دانلود بازی Inertial Drift برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Inertial Drift برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Inertial Drift v15.11.2022HF P2P & SKIDROW Release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher (64Bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.47

دیدگاه‌ خود را بنویسید