logo.gamebato

دانلود بازی Lethal League Blaze برای کامپیوتر

ضربات کوبشی و سبکی دیوانه وار، Lethal League Blaze شدیدترین بازی توپی است که می توانید به صورت آنلاین با حداکثر 4 بازیکن بازی کنید.
امتیاز:
3.9/5
ضربات کوبشی و سبکی دیوانه وار، Lethal League Blaze شدیدترین بازی توپی است که می توانید به صورت آنلاین با حداکثر 4 بازیکن بازی کنید.

دانلود بازی Lethal League Blaze برای پی سی | گیمباتو

Lethal League Blaze یک بازی کامپیوتری توپی فشرده و پرسرعت است، با شخصیت‌های منحصربه‌فرد، صداهای دور از چشم و هیچ یک از آن چیزهای ضعیف. در شهر درخشش، بازی توپ ضد جاذبه مدت هاست که غیرقانونی است. گروهی که به بازی ادامه دادند، لیگ مرگبار نام گرفت. حتی در حال حاضر، با ورزش زیرزمینی، بازیکنان و خدمه در لیگ برای چالش و احترام با یکدیگر به رقابت می پردازند.

دانلود بازی Lethal League Blaze برای PC | گیمباتو

لیگ مرگبار یک بازی ویدئویی دوبعدی در عرصه مبارزه است که در آن حداکثر چهار بازیکن در یک میدان به مصاف یکدیگر می روند. هدف ضربه زدن به یک توپ به جلو و عقب است در حین آن که توپ به بازیکنان دیگر برخورد کند تا زمانی که تنها یک بازیکن در زمین باقی بماند. با هر ضربه متوالی، توپ سرعت بیشتری پیدا می کند و باعث می شود بازیکنان دیگر ضربه نخورند و توپ را به عقب برگردانند. Destructoid در بررسی خود، بازی را اینگونه توصیف کرد: “اگر ماریو تنیس و برادران اسمش بچه دار می شدند و توسط دی جی های اروپایی که عاشق بیسبال هستند بزرگ شده بود حاصل آن Lethal League خواهد بود!”

دانلود بازی Lethal League Blaze برای کامپیوتر | گیمباتو

در بازی Lethal League Blaze، هدف این است که حریفان خود را با توپ شکست دهید. شما می توانید توپ را دستکاری کنید تا زاویه کاملی به دست آورید و از حرکات ویژه شخصیت خود برای غافلگیری آنها استفاده کنید. اما هر ضربه ای سرعت توپ را افزایش می دهد یا حتی سرعت آن را دو برابر می کند، تا سرعت های بسیار زیاد. شما می توانید توپ را به رنگ خود برچسب گذاری کنید، اما در آن سرعت های بالا جدول ها به سرعت تغییر می کنند. شما می توانید این بازی را به صورت محلی با دوستان و دشمنان و یا خودتان در حالت های تک نفره انجام دهید. آخرین نسخه ی بدون نیاز به نصب موجود از این بازی در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده و از طریق لینک مستقیم پائین همین صفحه در دسترس شما کاربران گرامی قرار داده شده تا بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود نموده و سپس به آسانی اجرا نمائید.

دانلود بازی Lethal League Blaze v1.27 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Lethal League Blaze برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Lethal League Blaze v1.27 - P2P Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.25

دیدگاه‌ خود را بنویسید