logo.gamebato

دانلود بازی Unity of Command II برای کامپیوتر

Unity of Command II دنباله یکی از تحسین شده ترین بازی های استراتژی تمام دوران است. منتقدان این سری بازی را “دروازه عالی” به بازی های جنگی کامپیوتری می نامند.
امتیاز:
3.9/5
Unity of Command II دنباله یکی از تحسین شده ترین بازی های استراتژی تمام دوران است. منتقدان این سری بازی را “دروازه عالی” به بازی های جنگی کامپیوتری می نامند.

دانلود بازی Unity of Command II برای پی سی | گیمباتو

Unity of Command II یک بازی جنگی تاکتیکی نوبتی است که بین دقت تاریخی و طراحی انتزاعی بازی تعادل برقرار می کند. این بازی مفهوم ستاد مرکزی را معرفی می کند که برای جمع آوری بقایای واحدهای بازیکن به نام “stragglers” استفاده می شود. همانطور که واحدها در طول نبرد آسیب می بینند، آنها در stragglers حل می شوند، که به طور خودکار به سمت مقر بازیکن حرکت می کنند. پس از رسیدن به آنجا، آنها بخشی از “Force Pool” بازیکن می شوند که می توانند از آن برای تقویت واحدهای موجود خود استفاده کنند. کارکرد ستاد ها گسترش یافت تا شامل تعمیر یا ساخت پل ها بر روی نقشه باشد. این عملکرد در نظر گرفته شده است تا ساختاری به پیچیدگی سیستمیک جنگ جهانی دوم بدهد، اما بدون اینکه بازیکن را با سیستم های بی شماری تحت تأثیر قرار دهد.

دانلود بازی Unity of Command II برای PC | گیمباتو

این بازی که بر روی یک موتور سفارشی سه بعدی کاملاً جدید ساخته شده است، سبک هنری امضای Unity of Command را حفظ کرده و گیم پلی روان بسیار صیقلی را ارائه می دهد. Unity of Command II که به آسانی در دسترس است و در عین حال تسلط بر آن سخت است، دنباله بسیار مورد انتظار کلاسیک کالت است که از سال 2011 بازیکنان تازه کار را به grognard های سخت نبرد تبدیل کرده است. این بازی از اواخر سال 2014 در حال توسعه بود، اما به طور رسمی در سال 2019 معرفی شد. قابل مشاهده ترین تغییر در بازی، انتقال گرافیک دو بعدی به سه بعدی با استفاده از یک موتور اختصاصی است که به طور خاص برای این بازی ساخته شده است.

دانلود بازی Unity of Command II برای کامپیوتر | گیمباتو

Unity of Command II یک بازی جنگی نوبتی است که توسط 2×2 Games توسعه یافته و توسط Croteam تولید شده است.این بازی در 12 نوامبر 2019 منتشر شد. این بازی دنباله ای برای Unity of Command است. Unity of Command II به شما امکان می دهد فرماندهی متحدان غربی را در طول جنگ جهانی دوم به عهده بگیرید. شما لشکرهای ارتش خود و همچنین تدارکات و لجستیک آنها را مدیریت خواهید کرد. Unity of Command II با توجه به جمع‌آوری بررسی متاکریتیک، “بررسی‌های عموماً مطلوب” دریافت کرد. آخرین و کامل ترین نسخه ی بدون نیاز به نصب از این بازی را به صورت فوق فشرده سازی شده می توانید از طریق لینک زیر با بالاترین سرعت ممکن از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود نموده و سپس به آسانی اجرا نمائید.

دانلود بازی Unity of Command II برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Unity of Command II برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Unity of Command II - Portable game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® 10 or newer (64-bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.5

دیدگاه‌ خود را بنویسید