logo.gamebato

دانلود بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای کامپیوتر

امتیاز:
3.9/5

دانلود بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای پی سی | گیمباتو

Sakuna: Of Rice and Ruin اکشن اسکرول جانبی را با ساخت عمیق و شبیه سازی کشاورزی ترکیب می کند. بازیکنان در نقش ساکونا، یک الهه محصول خراب شده که به همراه گروهی از انسان های رانده شده به جزیره ای خطرناک تبعید شده اند، بازی می کنند. همانطور که او در محیط‌های زیبا و ممنوعه جزیره کاوش می‌کند، خانه‌ای در یک روستای کوهستانی نیز پیدا می‌کند و با برداشت برنج و بهبود زندگی انسان‌ها، شایستگی عنوان خود را ثابت می‌کند. Sakuna: Of Rice and Ruin علاوه بر برداشتی تازه از اساطیر ژاپنی و نامه ای عاشقانه به بازی های اکشن، قصیده ای برای برنج و شبیه سازی جذاب از صنعت کشاورزی است. این بازی کامپیوتری شبیه سازی ، کار کشاورزی برنج را با بالاترین دقت ممکن شبیه سازی می نماید.

دانلود بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای PC | گیمباتو

بازیکنان کنترل الهه پرنسس ساکونا را دارند که وظیفه دارد جزیره شیاطین را کاوش کند و آن را از وجود هیولاها پاک کند و در عین حال از گروه کوچکی از شخصیت های انسانی نیز مراقبت کند. بازی بین دو سبک گیم پلی مجزا تقسیم می شود: سطوح پلتفرم هک و اسلش اسکرول جانبی که به تدریج بر روی نقشه جزیره آشکار می شوند و بازیکنان به اهداف کامل می رسند، و یک شبیه ساز کشاورزی که در آن بازیکن باید در یک شالیزار کوچک در دهکده ای که ساکونا و انسان ها در آن زندگی می کنند، برنج بکارند. سطوح پیمایش جانبی از یک چشم انداز 2.5 بعدی استفاده می کنند، در حالی که کاوش در دهکده و اکثر کارهای برنج کاری با استفاده از یک چشم انداز سوم شخص از پشت بازیکن انجام می شود.

دانلود بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای کامپیوتر | گیمباتو

Sakuna: Of Rice and Ruin یک بازی ویدئویی در سبک اکشن نقش آفرینی است که توسط Edelweiss توسعه یافته و توسط Marvelous منتشر شده است. اولین بار در آمریکای شمالی در 10 نوامبر 2020 برای نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و رایانه شخصی از طریق Steam منتشر شد. بعداً در 12 نوامبر همان سال در ژاپن و در 20 نوامبر در اروپا و استرالیا نیز به طور گسترده منتشر شد. Sakuna: Of Rice and Ruin طبق جمع‌آوری نقد متاکریتیک، بازخوردهای کلی مثبتی دریافت کرد. آخرین نسخه ی منتشر شده و موجود از این بازی با دو فشرده سازی مختلف از DARKSiDERS  و FitGirl در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما کاربران گرامی بتوانید از طریق لینک های مستقیم زیر با بالاترین سرعت ممکن آن را دانلود نموده و سپس به آسانی نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Sakuna: Of Rice and Ruin برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Sakuna: Of Rice and Ruin v8.2021 game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 8.1/10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.32

دیدگاه‌ خود را بنویسید