logo.gamebato

دانلود بازی Superliminal برای کامپیوتر

ادراک واقعیت است. در این اول شخص شگفت انگیز و مغز منفجر کن، شما از طریق حل پازل های غیرممکن با استفاده از ابهام عمق و چشم انداز، از جهانی رویایی و سورئال فرار می کنید.
امتیاز:
3.9/5
ادراک واقعیت است. در این اول شخص شگفت انگیز و مغز منفجر کن، شما از طریق حل پازل های غیرممکن با استفاده از ابهام عمق و چشم انداز، از جهانی رویایی و سورئال فرار می کنید.

دانلود بازی Superliminal برای پی سی | گیمباتو

Superliminal یک بازی کامپیوتری پازلی است که از دید اول شخص انجام می شود. بازیکن-شخصیت یک شرکت کننده در یک برنامه رویا درمانی است، اما در طول مطالعه، شخصیت در یک چرخه رویایی تکرار شونده گرفتار می شود و توسط صدای ناظر مطالعه، دکتر گلن پیرس، راهنمایی می شود که چگونه از آن رویا فرار کند. بیشتر پازل ها شامل عبور از یک سری اتاق برای رسیدن به خروجی آنها می شود. درب خروجی ممکن است بسته باشد و نیاز به نگه داشتن یک دکمه برای باز شدن داشته باشد، یا در بالای یک سکوی بالاتر دور از دسترس باشد، یا ممکن است بلافاصله قابل مشاهده نباشد.

دانلود بازی Superliminal برای PC | گیمباتو

بازیکن به موسسه پیرس می رود تا به آزمایش فناوری SomnaSculpt خود کمک کند که برای ارائه رویا درمانی به بیماران طراحی شده است. آنها به خواب می روند و در یک محیط آزمایشی ساخته شده در دنیای رویایی خود قرار می گیرند، جایی که می توانند شاهکارهای واقعی مانند تغییر اندازه آیتم ها بر اساس چشم انداز یا ایجاد فوری کپی از آنها را انجام دهند. با این حال، بازیکن در زمان تعیین شده خود از خواب بیدار نمی شود و در نهایت به دنیای رویا بازمی گردد…

دانلود بازی Superliminal برای کامپیوتر | گیمباتو

Superliminal (قبلا موزه فناوری شبیه‌سازی) یک بازی ویدئویی پازل سورئال است که توسط Pillow Castle Games منتشر شده است. این بازی که از دیدگاه اول شخص انجام می شود، عناصر گیم پلی را در اطراف توهمات نوری و دیدگاه اجباری ترکیب می کند. به ویژه، برخی از اشیاء زمانی که برداشته می‌شوند را می‌توان به سمت یا دور از بازیکن حرکت داد، اما زمانی که به سمت پایین قرار می‌گیرند، به اندازه‌ای که بازیکن آنها را مشاهده کرده است، در مقیاس مشخصی بزرگ یا کوچک می شوند و به بازیکن امکان می‌دهد پازل‌هایی را برای تکمیل بازی حل کند. Superliminal برای macOS و Windows در نوامبر 2019، برای Nintendo Switch، PlayStation 4 و Xbox One در جولای 2020، برای Linux در نوامبر 2020، و برای PlayStation 5 و Xbox Series X/S در نوامبر 2022 منتشر شد. به طور کلی نیز نقدهای مثبتی از منتقدان دریافت کرد. آخرین نسخه ی منشتر شده ی موجود از این بازی هیجان انگیز را می توانید از طریق لینک های زیر با بالاترین سرعت از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Superliminal v1.4 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Superliminal برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Superliminal v1.4 GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.09

دیدگاه‌ خود را بنویسید