logo.gamebato

دانلود بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر

بازی مستقل و تحسین‌برانگیز پل‌سازی بازگشته است! سطوح بیشتر، ویژگی های بیشتر، سرگرمی فیزیکی بیشتر! Poly bridge 2 اینجاست تا خلاقیت ذهن شما را به حداکثر برساند.
امتیاز:
3.9/5
بازی مستقل و تحسین‌برانگیز پل‌سازی بازگشته است! سطوح بیشتر، ویژگی های بیشتر، سرگرمی فیزیکی بیشتر! Poly bridge 2 اینجاست تا خلاقیت ذهن شما را به حداکثر برساند.

دانلود بازی Poly Bridge 2 برای پی سی | گیمباتو

هدف Poly Bridge 2 ساخت پلی است که بتواند وسایل نقلیه را از مکان A به مکان B با موادی که در بودجه محدودی ارائه می شود، ببرد. علاوه بر موادی که قبلا در پلی بریج به نمایش گذاشته شده بود، ماده جدیدی به نام فنر نیز معرفی شده است. این بازی شش دنیای مختلف را ارائه می دهد که هر کدام از 16 سطح تشکیل شده است، به همراه پنج “جهان چالشی” شامل نسخه های سخت تر از سطوح موجود در پنج جهان اول، که در مجموع به 176 مرحله متفاوت می رسد. 

دانلود بازی Poly Bridge 2 برای PC | گیمباتو

افزودن ویژگی مشابه کارگاه Steam به بازیکنان این امکان را می‌دهد تا سطوح خود را برای سایر بازیکنان بسازند و آپلود کنند. این سرویس کارگاهی بر روی سرورهای Dry Cactus میزبانی می شود و بازی را با سایر لانچرها مانند فروشگاه Epic Games سازگار می کند، در حالی که کارگاه Poly Bridge در کارگاه Steam میزبانی می شد و بنابراین به لانچر Steam محدود می شد. Poly Bridge 2 توسط توسعه‌دهنده بازی‌های ویدیویی مستقر در نیوزیلند Dry Cactus ساخته و منتشر شده است و آهنگساز کانادایی Adrian Talens برای ساخت موسیقی متن اصلی مانند بازی نخست بازگشته است.

دانلود بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر | گیمباتو

Poly Bridge 2 یک بازی کامپیوتری شبیه سازی پازل است که توسط Dry Cactus ساخته و منتشر شده است و موسیقی آن توسط Adrian Talens ساخته شده است. این بازی دنباله‌ای بر پلی بریج (Poly Bridge) است که مورد تحسین منتقدان قرار گرفته است. این بازی در سراسر جهان برای Linux، macOS، Microsoft Windows، Android و iOS در دسترس است. به همراه سطوح جدید، مکانیک جدید، موتور فیزیک سفارشی، کمپین های کارگاهی، و خیلی چیزهای بیشتر! خلاقیت مهندسی خود را با ساعت های بیشتر سرگرم کننده گیج کننده دوباره کشف کنید! اکنون پل های شما می توانند حتی انعطاف پذیرتر از گذشته شوند! به روز ترین نسخه ی منتشر شده از این بازی که در هیچ وبسایت فارسی زبان دیگری پیش از این قرار داده نشده است را می توانید با بالاترین سرعت ممکن از لینک مستقیم موجود در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده و بدون نیاز به نصب بعد از استخراج از حالت فشرده سازی شده به آسانی اجرا نمائید.

دانلود بازی Poly Bridge 2 v1.50 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Poly Bridge 2 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Poly Bridge 2 v1.50 Portable game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
3.9

دیدگاه‌ خود را بنویسید