logo.gamebato

دانلود بازی Pumpkin Jack برای کامپیوتر

Pumpkin Jack یک پلتفرمر سه بعدی ترسناک شبح وار است که در آن شما جک، ارباب کدو تنبل اسطوره ای را متجسم می شوید! از طریق مناظر ماورایی وارد یک ماجراجویی حماسی شوید و به شر کمک کنید تا نیکی ها را نابود کند!
امتیاز:
3.9/5
Pumpkin Jack یک پلتفرمر سه بعدی ترسناک شبح وار است که در آن شما جک، ارباب کدو تنبل اسطوره ای را متجسم می شوید! از طریق مناظر ماورایی وارد یک ماجراجویی حماسی شوید و به شر کمک کنید تا نیکی ها را نابود کند!

دانلود بازی Pumpkin Jack برای پی سی | گیمباتو

در Pumpkin Jack با کدو تنبل جک در یک ماجراجویی حماسی شیرجه بزنید و به شر کمک کنید تا خوبی ها را نابود کند، از اراده خود شیطان پیروی کنید و دشمن خود را در یک جستجوی حماسی بکشید که شما را به سفری در پادشاهی کسالت می برد، یک قلمرو افسانه ای که توسط نفرین شکسته شده است. در طول راه با دوستانی روبرو خواهید شد، از یک جغد مغرور گرفته تا یک کلاغ بداخلاق، بپرید، بدوید و از سطوح بالا بروید تا راه خود را در مراحل منحصر به فرد حک کنید.

دانلود بازی Pumpkin Jack برای PC | گیمباتو

از اراده خود شیطان پیروی کنید و دشمن خود را در یک جستجوی حماسی بکشید که شما را به سفری در Arc En Ciel Kingdom می برد، قلمروی افسانه ای که توسط نفرین در هم شکسته شده است. همانطور که گفتیم در طول راه با دوستانی روبرو خواهید شد، از جغد مغرور گرفته تا کلاغ اخمو! در محیط های حماسی و دراماتیک سفر کنید که در آن هر سطح فضای وهم آلود خود را دارد.

دانلود بازی Pumpkin Jack برای کامپیوتر | گیمباتو

Pumpkin Jack با استفاده از یک پالت پر جنب و جوش و جلوه های نوری با کیفیت بالا، دنیای کارتونی منحصر به فرد خود را با الهام از سبک گرافیکی کلاسیک PS2 اختراع می کند. Pumpkin Jack قبل از هر چیز دیگری یک بازی کامپیوتری پلتفرمر کلاسیک سه بعدی است! هر مرحله شما را از طریق چندین پلتفرم موضوعی به چالش می‌کشد، که همگی آزمایش‌های جدیدی را برای تکمیل به شما ارائه می‌دهند. برای غلبه بر دشمنان جک باید به هنرهای جاخالی دادن، زمان بندی و حرکت تسلط داشته باشید. در طول نبردهای زمان واقعی پویا، سلاحی را که می خواهید استفاده کنید انتخاب کنید و در لحظه حساس به دشمنانتان ضربه بزنید! به روز ترین نسخه های نصبی و بدون نصب منتشر شده از این بازی دوست داشتنی را هم اینک می توانید با بالاترین سرعت ممکن از طریق لینک های مستقیم درج شده در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس به آسانی اجرا نمائید.

دانلود بازی Pumpkin Jack v1.5.0 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Pumpkin Jack برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Pumpkin Jack v1.5.0 Portable and v1.4.6 GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.11

دیدگاه‌ خود را بنویسید