logo.gamebato

دانلود بازی ASSASSIN’S CREED VALHALLA: DAWN OF RAGNAROK برای کامپیوتر

بازی ASSASSIN’S CREED VALHALLA در ژانر اکشن ماجراجویی که روایت پدری است که به دنبال انتقام است و در این مسیر با وایکینگ ها در سرزمین های بریتانیا و اسکاندیناوی روبرو می شود.
امتیاز:
3.9/5
بازی ASSASSIN’S CREED VALHALLA در ژانر اکشن ماجراجویی که روایت پدری است که به دنبال انتقام است و در این مسیر با وایکینگ ها در سرزمین های بریتانیا و اسکاندیناوی روبرو می شود.

بازی ASSASSIN’S CREED یکی از محبوبترین های دنیای گیم است, سبک خاص این فرنچایز توانست توجه گیمرها را به خود جلب کند. محبوبیت این سری از بازی ها برای سلاح های مخفی و شیوه مبارزه آنها می باشد. بازی ASSASSIN’S CREED VALHALLA در ژانر اکشن, ماجراجویی است که توسط استدیو یوبی‌سافت در سال ۲۰۲۰ برای پلتفرم های پلی‌ استیشن ۴، پلی‌ استیشن ۵، ایکس‌ باکس وان، ایکس‌ باکس سری ایکس و مایکروسافت ویندوز منتشر شد.

ASSASSINS CREED VALHALLA DAWN OF RAGNAROK 2

بازی اکشن اساسینز کرید والهالا ادامه سری قبل یعنی اساسینز کرید ادیسه به شمار می آید. البته بیست و یکمین سری از مجموعه بازی های ASSASSIN’S CREED می باشد. خط داستانی این فرنچایز در بریتانیا و دوران وایکینگ ها روایت می شود. اکثر اتفاقات این بازی در کشورهای بریتانیا و اسکاندیناوی جریان دارد. در این بازی شما نقش شخصیت اصلی به نام ایور را بر عهده دارید و همچنین در نسخه جدید می توانید انتخاب کنید که زن باشید یا مرد.

Dawn of Ragnarok الحاقیه جدید بازی ASSASSIN’S CREED گواه بر این است که این سری باید اسطوره‌ های فرهنگ‌ هایی را که کاوش می‌کند، بپذیرد، که یوبی‌ سافت در اینجا به خوبی از عهده آن برآمده است. گاهی اوقات بازی‌ ها به هیچ ترفند دیگری برای خاص شدن نیاز ندارند, دیالوگ خوب، سرزمین‌ های خارق‌ العاده، سلاح‌ های سخت و … همه از ویژگی های والهالا هستند. Dawn of Ragnarok، آخرین الحاقیه برای Valhalla، یک تجربه فانتزی است که سرگرم کننده و هیجان انگیز نیز به شمار می آید. این بزرگترین الحاقیه نسبیت به سه الحاقیه قبلی تا کنون است، اما تنها موردی است که تقریباً منحصراً به عنوان Havi بازی می کنید.

ASSASSINS CREED VALHALLA DAWN OF RAGNAROK 3

در این نسخه از اودین( هاوی) یک مرد بسیار خشن است و تنش درون او در سراسر راگناروک قابل لمس است. در حالی که در جستجوی پسرش، بالدر است، کاملاً واضح است که اگر لازم باشد ماسپل‌ ها را از بین می‌برد و سوارتالفهایم را نابود می‌کند, هر چیزی که بتواند پسر محبوبش را پس بگیرد. شما می توانید عشق بسیار واقعی و خامی را ببینید که از هاوی سرازیر می شود در حالی که او جستجو می کند و در نهایت به یک پایان ناگوار برخورد می کند، به خصوص زمانی که در نقش ایور زن بازی می کند. 

ASSASSINS CREED VALHALLA DAWN OF RAGNAROK 4

در بازی اساسینز کرید والهالا علیرغم اینکه خط داستانی در Dawn of Ragnarok بسیار تیره و تار است، به طرز عجیبی شما را درگیر میکند. همه این دنیاهای فانتزی را جالب تر می کند. همه بازدید از قلمروها، مأموریت‌ های مخفی و لحظات سخت جنگ در بین دشمنان این بازی را جذاب و نفس گیر می کند. در ادامه ماموریت شخصیت اول برای پیدا کردن پسر خود, می توانید سرکی به مینی گیم های فرعی بکشید. این که بتوانید یک بازی وایکینگ را بازی کنید که خبری از کتاب های مصور نیست یا صرفاً روی کارهای Ragnar Lothbrok تمرکز کنید، جالب و سرگرم کننده است. همه چیز در مورد حمله، غارت یا برقراری رهبران جدید در Dawn Of Ragnarok نیست. این در مورد پدری است که انتقام می گیرد و یک غول آتشین بزرگ را در سرزمینی افسانه ای نابود می کند. کاوش بیشتر در اساطیر نورس کاملاً مسیر درستی برای والهالا است امیدوارم که از قلمروهای بیشتری بازدید کنیم و داستان Eivor را با یک انفجار بزرگ Ragnarok به اوج برسانیم. گیمباتو به شما پیشنهاد می کند این بازی فوق العاده را به صورت رایگان دانلود کرده و از نهایت لذت را ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید