logo.gamebato

دانلود بازی The Signifier Director’s Cut برای کامپیوتر

The Signifier یک ماجراجویی اسرارآمیز tech-noir اول شخص با روایتی چند لایه است که به شبکه پیچیده ای از دسیسه های دنیای واقعی و تعلیق سورئال تبدیل می شود. آیا می توانید حقیقت را در دنیای ذهنی بیابید؟
امتیاز:
3.9/5
The Signifier یک ماجراجویی اسرارآمیز tech-noir اول شخص با روایتی چند لایه است که به شبکه پیچیده ای از دسیسه های دنیای واقعی و تعلیق سورئال تبدیل می شود. آیا می توانید حقیقت را در دنیای ذهنی بیابید؟

دانلود بازی The Signifier Director's Cut برای پی سی | گیمباتو

The Signifier یک ماجراجویی معمایی tech-noir اول شخص است که تحقیقات، روانشناسی تجربی و هوش مصنوعی را در هم می آمیزد. این بازی کامپیوتری هیجان انگیز روانشناختی از دنیای واقعی به قلمروهای سورئال خاطرات عینی و تجربیات ذهنی سفر می کند. فراروان‌شناسی تجربی، هوش مصنوعی و فناوری با هم تلاقی می‌کنند تا بازیکنان پازل‌ها را حل کنند، پرده از اسرار گفتگو ها بردارند و به دنبال حقیقت بگردند. اصلاحات و پیشرفت‌ها در سراسر بازی، این بازی را به بیان نهایی The Signifier تبدیل می‌کند. به‌روزرسانی رایگان Director’s Cut دارای خاطرات جدید، گفتگوهای جدید، پایان‌های اضافی و عملکرد بهبود یافته است.

دانلود بازی The Signifier Director's Cut برای PC | گیمباتو

دنیا هایی واقعی و سوررئال را کاوش کنید، در روانشناسی حاشیه ای غوطه ور شوید، معماها را حل کنید و حقیقت را در نقش فردریک راسل، متخصص هوش مصنوعی و روانشناسی، و محقق اصلی پشت یک اسکنر اعماق مغز تجربی به نام Dreamwalker بیابید. فناوری های بحث برانگیز موجود در آن امکان کاوش در حواس ثبت شده و قلمروهای ناخودآگاه ذهن را فراهم می کند. وقتی از او خواسته می‌شود که از ساخته‌اش استفاده کند، آن هم پس از اینکه معاون بزرگ‌ترین شرکت فناوری جهان در آپارتمانش مرده است، خود را درگیر مارپیچی از دسیسه‌ها می‌بیند…

دانلود بازی The Signifier Director's Cut برای کامپیوتر | گیمباتو

The Sinifier Director’s Cut یک بازی کامپیوتری ماجراجویی راز آلود با محوریت ترسناک روانشناختی توسعه یافته توسط استودیوی شیلیایی Playmestudio و انتشار یافته توسط Raw Fury است. این نسخه پایانی از بازی The Signifier شامل محتوای روایی گسترده شامل خاطرات جدید، دیالوگ و صداگذاری، سه پایان داستان اضافی، و پایانی جدید که بینش بیشتری به شخصیت‌ها و انتخاب‌های کلیدی می‌دهد می باشد. عملکرد و تجربه بهبود یافته، از جمله زمان بارگذاری و نرخ فریم بهتر، انیمیشن‌ها و رابط کاربری اصلاح‌شده، و بهینه‌سازی‌های بیشتر برای رایانه‌های شخصی پایین‌تر از دیگر نکات شایان ذکر این نسخه از بازی می باشد. با استفاده از لینک های مستقیمی که در بخش دانلود این صفحه از وبسایت گیمباتو قرار داده شده می توانید آن را با بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کنید و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی The Signifier Director's Cut برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی The Signifier Director's Cut برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | The Sinifer Director's Cut CODEX Release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Above

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
3.9

دیدگاه‌ خود را بنویسید