logo.gamebato

دانلود بازی Medieval Dynasty برای کامپیوتر

در Medieval Dynasty شما در نقش یک شکارچی و کشاورز فقیر اما ماهر هستید که قرار است سرنوشت خود را به دست بگیرد. شروع به ساختن یک پاسگاه کوچک در دنیای قرون وسطی کنید و آن را به یک دهکده شلوغ تبدیل کنید.
امتیاز:
3.9/5
در Medieval Dynasty شما در نقش یک شکارچی و کشاورز فقیر اما ماهر هستید که قرار است سرنوشت خود را به دست بگیرد. شروع به ساختن یک پاسگاه کوچک در دنیای قرون وسطی کنید و آن را به یک دهکده شلوغ تبدیل کنید.

دانلود بازی Medieval Dynasty برای پی سی | گیمباتو

در Medieval Dynasty یا به فارسی سلسله قرون وسطی دنیای باز قرون وسطایی را با تمام خطرات و اسرار آن کشف کنید! زمین خود را زراعی و در آن شکار کنید، خانه خود را بسازید و دهکده خود را به یک شهر قرون وسطایی شکوفا تبدیل کنید. از مردم خود مراقبت و بر آنان حکومت کنید و با تأسیس سلسله خود جایگاه خود را در تاریخ تضمین کنید. شکار کنید، زنده بمانید، بسازید و رهبری ای در قرون وسطی خشن: سلسله قرون وسطایی خود را ایجاد کنید و از شکوفایی طولانی مدت آن اطمینان حاصل کنید یا در تلاش برای رسیدن به آن بمیرید!

دانلود بازی Medieval Dynasty برای PC | گیمباتو

اروپا در اوایل قرون وسطی __ اشراف و روحانیون حکومت می کنند و داد و ستد بین ملت ها رفاه و حسادت و بی اعتمادی و طمع به همراه دارد. درگیری نظامی در همه جا وجود دارد و کل قاره ها مدام در حال تغییر هستند. در بازی Medieval Dynasty، شما نقش مرد جوانی را بر عهده می گیرید که از جنگ فرار کرده و می خواهد سرنوشت خود را در دستان خود بگیرد. از تنهایی، بی‌تجربه بودن و فقیر بودن به استاد مهارت‌های بسیاری، رهبر جامعه خود و بنیان‌گذار یک سلسله مرفه تبدیل می‌شوید که قرار است برای نسل‌های آینده دوام بیاورد و شکوفا تر شود…

دانلود بازی Medieval Dynasty برای کامپیوتر | گیمباتو

Medieval Dynasty یک بازی کامپیوتری اول شخص، جهان باز، شبیه ساز واقعی زندگی قرون وسطایی، بقا و سازنده شهر است که توسط Render Cube توسعه یافته و توسط Toplitz Productions منتشر شده است. در 17 سپتامبر 2020 در Steam Early Access منتشر شد. در قرون وسطی سخت شکار کنید، زنده بمانید، بسازید و رهبری کنید. سلسله قرون وسطایی خود را ایجاد کنید و از رونق طولانی مدت آن اطمینان حاصل کنید یا در تلاش برای انجام آن مکرراً بمیرید! از زمستان های سخت و رویدادهای غیرمنتظره آگاه باشید و در عین حال مهارت های خود را تقویت کنید تا از یک بازمانده قرون وسطایی به فرمانروای یک سلسله تبدیل شوید. تبر، چکش یا کمان شکار خود را به دست بگیرید – و میراث خود را بسازید! آخرین نسخه ی منتشر شده از سوی وبسایت GOG برای این بازی دوست داشتنی در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما عزیزان مشتاق به تجربه ی آن بتوانید با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها آن را دانلود نموده و سپس به آسانی نصب و اجرا کنید.

دانلود بازی Medieval Dynasty برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Medieval Dynasty برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Medieval Dynasty v1.5.0.4 + Bonus Content - GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7, 8, 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.23

دیدگاه‌ خود را بنویسید