logo.gamebato

دانلود بازی I Am Dead برای کامپیوتر

I Am Dead یک بازی ماجراجویی پازل جذاب از سازندگان Hohokum و Wilmot’s Warehouse در مورد کاوش در زندگی پس از مرگ است.
امتیاز:
3.9/5
I Am Dead یک بازی ماجراجویی پازل جذاب از سازندگان Hohokum و Wilmot’s Warehouse در مورد کاوش در زندگی پس از مرگ است.

دانلود بازی I Am Dead برای پی سی | گیمباتو

در I Am Dead موریس لوپتون متصدی موزه جزیره کوچک شلمرستون است که به تازگی درگذشته است و به تازگی با روح سگش اسپارکی دوباره متحد و همراه شده است تا متوجه شود که فاجعه ای در شرف نابودی جزیره محبوبش است. آنها باید با هم اسرار باستانی شلمرستون را کشف کنند، از فوران آتشفشان جزیره جلوگیری کنند و مکانی را که روزی خانه می نامیدند نجات دهند. موریس و اسپارکی باید تعدادی از ارواح گمشده و پراکنده شلمرستون را کشف کنند. برای پیدا کردن آنها، این دو باید از مکان هایی بازدید کنند که زمان خود را در آن گذرانده اند، در خاطرات افرادی که آنها را بهتر می شناختند غواصی کنند و داستان های زندگی آنها را یاد بگیرند.

دانلود بازی I Am Dead برای PC | گیمباتو

موریس برای کمک به ماموریت خود از قدرت جدید خود استفاده می کند که به او اجازه می دهد تا درون اشیا و افراد را نگاه کند تا محتویات و خاطرات آنها را آشکار کند، مانند یک اشعه ایکس ماوراء طبیعی! در طول مسیر شما داستان های زیادی در مورد تاریخ و فرهنگ عامه شلمرستون و گروهی از ساکنان و بازدیدکنندگان کنجکاو آن کشف خواهید کرد: فنچ های توریستی، مردم ماهی، مورلوس، و افسانه آگی – کسی که در ابتدا آتشفشان را خاموش کرد… به گفته گردآورنده بررسی متاکریتیک، I Am Dead با نقدهای کلی مثبت مواجه شد.

دانلود بازی I Am Dead برای کامپیوتر | گیمباتو

I Am Dead یک بازی کامپیوتری ماجراجویی پازلی از توسعه دهنده مستقل بریتانیایی Hollow Pond است. این بازی توسط Annapurna Interactive در 8 اکتبر 2020 برای مایکروسافت ویندوز و نینتندو سوییچ منتشر شد. نسخه های پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری ایکس و سری اس در 9 آگوست 2021 منتشر شد. این بازی موریس لوپتون، متصدی موزه در جزیره شلمرستون را دنبال می کند که اخیرا درگذشت. او که دوباره با روح سگ خود، اسپارکی متحد می شود، متوجه می شود که یک فاجعه در شرف نابودی جزیره است. هر دو باید اسرار باستانی شلمرستون را کشف کنند و از فوران آتشفشان جزیره جلوگیری کنند و جزیره را نجات دهند. برای انجام این کار، بازیکن توانایی دیدن درون اشیا و افراد را دارد و محتویات و خاطرات آنها را آشکار می کند. دو نسخه ی CHRONOS و فشرده سازی شده ی FitGirl موجود از این بازی از طریق لینک های مستقیم مندرج در قسمت دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن از هم اینک قابل دانلود می باشد و در دسترس شما کاربران گرامی قرار داده شده است.

دیدگاه‌ خود را بنویسید