logo.gamebato

دانلود بازی Wanted: Dead برای کامپیوتر

در Wanted: Dead به ستوان Hannah Stone شانس دومی در جهان داده می شود تا به عنوان رهبر یک واحد زامبی خدمت کند. به عنوان عضوی از واحد زامبی، یک جوخه پلیس نخبه هنگ کنگ برای کشف یک توطئه بزرگ شرکتی و سازمان یافته بازی کنید.
امتیاز:
3.9/5
در Wanted: Dead به ستوان Hannah Stone شانس دومی در جهان داده می شود تا به عنوان رهبر یک واحد زامبی خدمت کند. به عنوان عضوی از واحد زامبی، یک جوخه پلیس نخبه هنگ کنگ برای کشف یک توطئه بزرگ شرکتی و سازمان یافته بازی کنید.

دانلود بازی Wanted: Dead برای پی سی | گیمباتو

Wanted: Dead زمانی شکل می گیرد که Ninja Gaiden با Cyberpunk تلاقی کند. این بازی هم یک مبارزه هک اند اسلش و هم یک بازی کامپیوتری تیراندازی سوم شخص است. در بازی از بیش از 50 انیمیشن مختلف وحشیانه برای پایان دادن به زندگی دشمنان استفاده شده است. برای سلاح و مهمات ترکیبی از تسلیحات پیشرفته و فناوری پیشرفته دهه 90 و برای داستان خط داستانی ای گیرا در نظر گرفته شده است.

دانلود بازی Wanted: Dead برای PC | گیمباتو

Wanted: Dead یک اسلشر/تیرانداز هیبریدی جدید منتشر شده از سوی سازندگان Ninja Gaiden و Dead or Alive است. همانطور که گفته شد این بازی یک هفته از زندگی واحد زامبی را دنبال می کند، یک تیم پلیس نخبه هنگ کنگ که ماموریتی برای کشف یک توطئه بزرگ شرکتی دارد. سازندگان بازی آن را تجربه ای واقعاً هاردکور دانسته اند و از آن به عنوان یک Beat ‘Em Up حقیقی و به سبک قدیمی یاد کرده اند.

دانلود بازی Wanted: Dead برای کامپیوتر | گیمباتو

در Wanted: Dead در نقش ستوان هانا استون، یک پلیس سرسخت هنگ کنگ، بازی می کنید و مزدوران، اعضای باند و پیمانکاران نظامی خصوصی را در یک ماجراجویی سایبرپانک تماشایی شخم می زنید. نبرد ها در این بازی در داخل و خارج از فضای بسته با استفاده از مجموعه ای از سلاح های پرتابه ای – تفنگ های تهاجمی، SMG ها ، LMG ها و نارنجک انداز ها و در عین حال از طیف گسترده ای از حرکات مرگبار و ده ها فینیشر منحصر به فرد برای برش دادن و تکه کردن دشمنانتان استفاده کنید. اولین کرک معتبر منتشر شده از سوی FLT به صورت فشرده سازی شده در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده و شما عزیزان مشتاق به دریاقت و تجربه ی آن می توانید آن را با باترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از طریق لینک های مستقیم زیر دانلود کرده و سپس بعد از استخراج از حالت آرشیو آن را به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی Wanted: Dead 2023 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Wanted: Dead برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) بالاترین سرعت و حجم مصرفی نیم بها | Wanted: Dead FLT release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 64bit, Windows 11 64bit

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
3.2

دیدگاه‌ خود را بنویسید