logo.gamebato

دانلود بازی Overcrowd: A Commute ‘Em Up برای کامپیوتر

Overcrowd: A Commute ‘Em Up یک شبیه ساز مدیریت تاکتیکی است که در متروی شهر شلوغ Lubdon Town تنظیم شده است. این ساختار پایه، استراتژی زمان واقعی قابل توقف و پازل فاصله ای را ترکیب می کند.
امتیاز:
3.9/5
Overcrowd: A Commute ‘Em Up یک شبیه ساز مدیریت تاکتیکی است که در متروی شهر شلوغ Lubdon Town تنظیم شده است. این ساختار پایه، استراتژی زمان واقعی قابل توقف و پازل فاصله ای را ترکیب می کند.

دانلود بازی Overcrowd: A Commute 'Em Up برای پی سی | گیمباتو

در Overcrowd: A Commute ‘Em Up کارآمدترین ایستگاه های مترو را که برای بشر شناخته شده است طراحی و بسازید! حفاری کنید. بسط دهید. اولویت های کارکنان را تعیین کنید، و جریان رفت و آمد را مدیریت کنید. Overcrowd یک مدیریت 2.5 بعدی است که در زیر شهر شلوغ Lubdon Town جریان دارد. هر روز میلیون ها نفر در مترو در تلاشی ناامیدانه برای رسیدن به موقع به محل کار خود ازدحام می کنند. آیا می توانید ایستگاه عالی را بسازید و اجرا کنید تا به آنها کمک کنید تا موفق شوند ؟!

دانلود بازی Overcrowd: A Commute 'Em Up برای PC | گیمباتو

Overcrowd: A Commute ‘Em Up یک مدیریت/سرمایه گذاری/موضوع شناسی/شبیه ساز است که در زیر شهر شلوغ Lubdon Town قرار دارد. گول هنر پیکسلی زیبا را نخورید. در زیر این گرافیک پیکسلی یک شبیه‌سازی عمیق و مبتنی بر سیستم وجود دارد که شامل مدیریت زباله، مدیریت برق و گرما، کنترل جمعیت و اقتصاد مبتنی بر مصرف‌کننده با سهام و قیمت‌گذاری است. ایستگاه های خود را در یک سری از نقشه های رویه ای طراحی کنید. هیچ بازی ای مشابه به این بازی نیست. یک ایستگاه واحد یا یک شبکه کامل بسازید. چالش روزانه به این معنی است که همیشه یک ایستگاه جدید برای ساختن وجود دارد…

دانلود بازی Overcrowd: A Commute 'Em Up برای کامپیوتر | گیمباتو

آنطور که گفته شد، Overcrowd: A Commute ‘Em Up یک بازی کامپیوتری شبیه سازی مدیریت ایستگاه مترو و رفت و آمد حاکم بر آن است. ایستگاه خود را در عمق 4 طبقه، با استفاده از پله‌ها، پله‌های برقی و آسانسور برای اتصال ورودی‌ها به مسیرها با کارآمدترین طرح‌بندی‌هایی که می‌توانید طراحی کنید، بسازید. با استفاده از مکانیک نوآورانه جریان جمعیت، جهت حرکت مسافران را کنترل کنید. با رویدادهای پدیدار در سراسر ایستگاه از طاعون موش گرفته تا ازدحام برای مسابقات فوتبال مقابله کنید. مراقب خرابکاران، هولوم ها و نورویروس ها نیز باشید. به حجم پائین یک بازی نگاه نکنید ، گاهی اوقات یک بازی سبک می تواند چند ده یا شاید چند ساعت از بازی های بسیار حجیم تر سرگرم کننده تر باشد و این بازی قطعاً یکی از آن هاست. آخرین نسخه ی موجود v1.0.42 که در میان وبسایت های فارسی برای اولین بار در وبسایت گیمباتو قرار داده می شود را می توانید از طریق لینک مستقیم زیر با بالاترین سرعت ممکن دریافت کنید و بدون احتیاج به نصب و راه اندازی ، به اجرای آن بنشینید و ساعت ها سرگرم شوید.

دانلود بازی Overcrowd: A Commute 'Em Up برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Overcrowd: A Commute 'Em Up برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Overcrowd: A Commute 'Em Up v1.0.42 P2P game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.1

دیدگاه‌ خود را بنویسید