logo.gamebato

دانلود بازی Planet Zoo برای کامپیوتر

در Planet Zoo دنیایی برای حیات وحش بسازید. از توسعه دهندگان Planet Coaster و Zoo Tycoon، شبیه ساز نهایی باغ وحش پدید می آید. زیستگاه های دقیق بسازید، باغ وحش خود را مدیریت کنید، و با حیوانات زنده معتبری که فکر می کنند، احساس می کنند و دنیای اطراف خود را کشف می کنند، ملاقات و تعامل کنید.
امتیاز:
3.9/5
در Planet Zoo دنیایی برای حیات وحش بسازید. از توسعه دهندگان Planet Coaster و Zoo Tycoon، شبیه ساز نهایی باغ وحش پدید می آید. زیستگاه های دقیق بسازید، باغ وحش خود را مدیریت کنید، و با حیوانات زنده معتبری که فکر می کنند، احساس می کنند و دنیای اطراف خود را کشف می کنند، ملاقات و تعامل کنید.

دانلود بازی Planet Zoo برای پی سی | گیمباتو

Planet Zoo به بازیکنان وظیفه می‌دهد تا با گونه‌های حیوانی در بازی پایه و گونه‌های جدید موجود از طریق شانزده بسته محتوای جداگانه قابل دانلود و نسخه Deluxe یک باغ‌وحش بسازند. حیواناتی که توسط هوش مصنوعی کنترل می شوند، مانند همتایان واقعی خود رفتار می کنند. به عنوان مثال، گرگ ها ذهنیت دسته جمعی را اتخاذ می کنند و حیوانات دشت های آفریقا (مانند فیل، زرافه، گورخر، کل یالدار و گاومیش) می توانند در یک زیستگاه با گونه های مختلط زندگی کنند. هر گونه تقاضا و نیازهای خاص خود را دارد که بازیکنان باید از طریق ایجاد یک محیط نمایشگاهی مناسب و غنی سازی رفتاری کافی آن ها را برآورده کنند.

دانلود بازی Planet Zoo برای PC | گیمباتو

شکارچیان می توانند به حیوانات دیگر حمله کنند و آنها را بکشند، اما بر خلاف باغ وحش Tycoon، نمی توانند به مهمانان حمله کنند. هر حیوان دارای ژنوم مخصوص به خود در سیستم پرورش بازی است که نشان دهنده امید به زندگی، اندازه، سلامت و باروری است و می تواند از طریق فرزندان منتقل شود. به این ترتیب، عناصری مانند همخونی ممکن است عواقب منفی روی نتایج داشته باشد. علاوه بر اطمینان از رفاه حیوانات، بازیکن باید با مدیریت پارک به عنوان یک موسسه نیز سر و کار داشته باشد.

دانلود بازی Planet Zoo برای کامپیوتر | گیمباتو

Planet Zoo یا باغ وحش سیاره یک بازی کامپیوتری شبیه سازی ساخت و ساز و مدیریت محصول 2019 توسط Frontier Developments برای مایکروسافت ویندوز است. این بازی جانشین معنوی Zoo Tycoon و Zoo Tycoon 2 است که دارای گیم پلی شبیه به بازی پارک موضوعی این استودیو، Planet Coaster است. همانند Planet Coaster، منتقدان از ابزارهای ایجاد Planet Zoo به همراه تصاویر واقعی حیوانات و تاکید بر حفاظت از حیات وحش تمجید کردند. با این حال، بازی به دلیل پیچیدگی مدیریت و مکانیک های ساخت آن نیز ، که برای برخی از بازیکنان بیش از حد چالش برانگیز به نظر می رسید مورد انتقاد قرار گرفت. Planet Zoo چندین بسته محتوای قابل دانلود دریافت کرده است که حیوانات بیشتری را به آن اضافه می کند. این بازی در شش ماه اول بیش از یک میلیون نسخه فروخت. نسخه ی کامل و جامع منتشر شده توسط FitGirl را به صورت فوق فشرده سازی شده از طریق لینک های زیر می توانید با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از سرور های قدرتمند وبسایت گیمباتو دریافت کرده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

دانلود بازی باغ وحش سیاره Planet Zoo برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی باغ وحش سیاره برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Planet Zoo FitGirl Release game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 (SP1+)/8.1/10 64bit

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.15

دیدگاه‌ خود را بنویسید