logo.gamebato

دانلود بازی INMOST برای کامپیوتر

در INMOST از اعماق هزارتوی ماورایی در این پلتفرمر معمایی سینمایی فرار کنید. دنیای فوق‌العاده زیبا، با سه شخصیت قابل بازی، در یک داستان تاریک و به هم پیوسته را کاوش کنید.
امتیاز:
3.9/5
در INMOST از اعماق هزارتوی ماورایی در این پلتفرمر معمایی سینمایی فرار کنید. دنیای فوق‌العاده زیبا، با سه شخصیت قابل بازی، در یک داستان تاریک و به هم پیوسته را کاوش کنید.

دانلود بازی INMOST برای پی سی | گیمباتو

INMOST، توسط استودیوی مستقل مستقر در لیتوانی، Hidden Layer Games، یک پلتفرم پازل مبتنی بر روایت احساسی و عمیقا جوی است. در این بازی داستان یک دختر جوان ماجراجو، یک شوالیه رواقی و یک مرد در جستجوی پاسخ را کشف می کنید. برای فرار از شری که در انتظار شماست، یک منظره در حال فروپاشی و کابوس‌وار را کاوش کنید، از میان دشمنان و تله‌های مرگبار بهاری عبور کنید… **INMOST یک داستان صمیمی از دست دادن و امید است که ممکن است برای برخی به شدت ناراحت کننده باشد. صلاحدید بازیکنان توصیه می شود.**

دانلود بازی INMOST برای کامپیوتر | گیمباتو

برای فرار از شری که در انتظار شماست، دشمنان را تکه تکه کنید و از روی تله های مرگبار را بپرید. در دنیایی با هنر پیکسلی پر از اتمسفر وحشیانه قدم بردارید. 3 شخصیت اصلی که هر کدام سبک های گیم پلی منحصر به فرد خود را دارند را تجربه کنید. یک شوالیه در اعماق یک قلعه در حال تخریب ماجراجویی می کند. کودکی گذشته یک خانه مخوف را کشف می کند. یک سرگردان به دنبال پاسخ است. دشمنان را در تله های مرگبار فریب دهید، پازل های محیطی را حل کنید و از داس، قلاب و کلنگ خود برای جلوگیری از پایان وحشتناک خود استفاده کنید!

دانلود بازی INMOST برای PC | گیمباتو

INMOST یک بازی کامپیوتری پلتفرم پازل است که توسط Hidden Layer Games توسعه یافته و توسط Chucklefish منتشر شده است. در 11 اکتبر 2019 برای iOS منتشر شد و بعداً در 21 آگوست 2020 به macOS، Microsoft Windows، Nintendo Switch منتقل شد. این بازی یک دختر جوان، یک شوالیه و یک مرد را دنبال می کند که در جستجوی پاسخ هستند. این داستان‌ها با موجودی مرتبط هستند که از درد تغذیه می‌کند و در دو دنیای متفاوت اتفاق می‌افتد. اکثر بررسی‌های «عموماً مطلوب» بر اساس جمع‌آوری مرور متاکریتیک در مورد این بازی دریافت شدند. آخرین به روز رسانی منتشر شده از سوی وبسایت GOG به صورت فشرده سازی شده در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما مشتاقان به انجام و تجربه ی آن بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن دریافت نموده و سپس به آسانی نصب و اجرا کنید. 

دانلود بازی INMOST برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی INMOST برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | INMOST v1.0.4_43336 - GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.1

دیدگاه‌ خود را بنویسید