logo.gamebato

دانلود بازی Martha Is Dead برای کامپیوتر

Martha Is Dead مارتا مرده است, بازی شوتر اول شخص و در سبک ترسناک و ماجراجویانه که شما را کاملا درگیر می کند, در سال‌ های پایانی جنگ جهانی دوم در شهر توسکانی ایتالیا جسد زن جوانی به نام مارتا در کنار ساحل پیدا می شود و جولیا خواهر دوقلوی او به دنبال یافتن حقیقت است.
امتیاز:
3.9/5
Martha Is Dead مارتا مرده است, بازی شوتر اول شخص و در سبک ترسناک و ماجراجویانه که شما را کاملا درگیر می کند, در سال‌ های پایانی جنگ جهانی دوم در شهر توسکانی ایتالیا جسد زن جوانی به نام مارتا در کنار ساحل پیدا می شود و جولیا خواهر دوقلوی او به دنبال یافتن حقیقت است.

Martha Is Dead مارتا مرده است, یک بازی ویدئویی در ژانر ترسناک روانشناختی و ماجراجویی است که توسط شرکت LKA توسعه یافته و توسط تیم Wired Productions در فوریه 2022 برای سیستم عامل ویندوز پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S منتشر شده است. این بازی ترسناک و ماجراجویانه از دید اول شخص طراحی شده و در کشور ایتالیا اتفاق می افتد. سال 1944 است و داستان درمورد حوادث واقعی و توهمات شخصیت اول بازی جریان دارد. در طی جنگ بین متفقین و آلمان, در ساحل شهر توسکانی جسد زن جوانی به نام مارتا توسط خواهرش پیدا می شود.

Martha Is Dead 1

داستان در سال‌ های پایانی جنگ جهانی دوم در یک شهر خیالی در توسکانی در ایتالیا تحت اشغال آلمان اتفاق می‌ افتد، خواهران دوقلوی مارتا و جولیا دوران کودکی خود را در ملک دایه خود می‌گذرانند. مارتا از اوایل کودکی ناشنوا بوده است و مادرشان، آیرین، جولیا را به خاطر اعمال زور به خواهرش در دوران بارداری سرزنش می‌کند. پدر آنها اریش به عنوان ژنرال در ارتش آلمان خدمت می کند. دایه جولیا افسانه بانوی سفید را بازگو می کند، روح بدخواه زنی که معشوق او را به قتل رساند و از درختی در جزیره ای در مرکز دریاچه نزدیک املاک آویزان شد.

بازی از طریق چشمان جولیا، دختری 16 ساله که از علائم بیماری روانی رنج می برد. او در حال جستجو برای پاسخ به سوالات بسیاری از گذشته خود است، در حالی که در حال کاوش در مکانی است که بیشتر دوران جوانی خود را در آن گذرانده است. او را در یک سفر تاریک و احساسی راهنمایی کنید که در آن خطوط بین سرگرمی، داستان سرایی و واقعیت محو می شود.

Martha Is Dead شما نقش جولیا خوهر مارتا را بر عهده دارید و می توانید با قایق, دوچرخه و یا پای پیاده به حومه شهر رفته و کشف کنید که چرا و چطور مارتا به قتل رسیده است. به رادیو گوش کنید, تلگراف و روزنامه ها را جمع کنید تا از اخبار مربوط به جنگ باخبر شوید. صداگذاری و گرافیک بازی بسیار خیره کننده است و بازی در فضایی تاریک پیش می رود.

Martha Is Dead 2

بازی مارتا مرده است, شخصیت های آن یک اثر تخیلی هستند، این بازی حاوی صحنه های بالقوه ناراحت کننده است و موضوعاتی را پوشش می دهد که ممکن است بعضی از آنها در خیالات شخصیت اول شکل گرفته باشد. این بازی برای مخاطبان بزرگسال توصیه می شود و دارای رده سنی مناسب است. به عنوان یک درام روایی بزرگسالان، بازی از تفاسیر هنری استفاده می کند که می تواند از نظر بصری ناراحت کننده باشد و ممکن است باعث ناراحتی شود. در این بازی روانشناختی پیچیدگی های ذهن انسان، آسیب های روانی و آسیب به خود مورد بررسی قرار می گیرد. اگر به بازی های درگیرانه و ترسناک علاقمند هستید, گیمباتو پیشنهاد می کند بازی Martha Is Dead را دانلود کرده و از آن لذت ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید