logo.gamebato

دانلود بازی Grounded برای کامپیوتر

دنیا مکانی وسیع، زیبا و خطرناک است – به خصوص زمانی که به اندازه یک مورچه کوچک شده باشید. با هم در این اول شخص، چند نفره، ماجراجویی بقا کاوش کنید، بسازید و زنده بمانید. آیا می توانید در کنار انبوهی از حشرات غول پیکر رشد کنید و برای زنده ماندن از خطرات حیاط خلوت بجنگید ؟!
امتیاز:
3.9/5
دنیا مکانی وسیع، زیبا و خطرناک است – به خصوص زمانی که به اندازه یک مورچه کوچک شده باشید. با هم در این اول شخص، چند نفره، ماجراجویی بقا کاوش کنید، بسازید و زنده بمانید. آیا می توانید در کنار انبوهی از حشرات غول پیکر رشد کنید و برای زنده ماندن از خطرات حیاط خلوت بجنگید ؟!

دانلود بازی Grounded برای پی سی | گیمباتو

Grounded یک بازی بقا است که می تواند به صورت اول شخص یا سوم شخص انجام شود. در بازی، قهرمان داستان به اندازه یک مورچه کوچک شده و باید برای زنده ماندن در حیاط خلوت تلاش کند. در بازی، شخصیت بازیکن (Max، Willow، Pete یا Hoops) باید مقدار کافی غذا و آب مصرف کند، در غیر این صورت به ترتیب به دلیل گرسنگی یا کم آبی سلامت خود را از دست خواهند داد. حیاط خلوت پر از حشرات و سوسک های مختلف مانند عنکبوت ها، زنبورها، کنه های گرد و غبار، کفشدوزک ها و بسیاری دیگر است. حیوانات میکروسکوپی خاصی که در بازی ارائه شده است نشان می‌دهد که این مکان در جایی در آمریکای شمالی است، زیرا اکثر گونه‌های مشخص شده ممکن است به راحتی در آنجا پیدا شوند، اگرچه تعداد کمی (مانند آخوندک ارکیده) بومی نیستند، اما می‌توانند به طور منطقی مهاجم در نظر گرفته شوند.

دانلود بازی Grounded برای PC | گیمباتو

حشرات مختلف اهداف مختلفی را در بازی انجام می دهند. به عنوان مثال، عنکبوت ها یکی از شکارچیان راس بازی هستند که بازیکنان را شکار می کنند، کفشدوزک ها می توانند بازیکنان را به منابع غذایی هدایت کنند، و شته ها را می توان پخته و به عنوان غذا مصرف کرد. بازیکنان همچنین می توانند چمن را برای جمع آوری قطرات شبنم کوتاه کنند. این بازی دارای یک گزینه دسترسی برای بازیکنانی است که عنکبوت هراسی دارند، که به بازیکنان اجازه می‌دهد تصمیم بگیرند که عنکبوت‌ها در بازی چقدر ترسناک باشند.

دانلود بازی Grounded برای کامپیوتر | گیمباتو

Grounded یک بازی کامپیوتری بقا و ماجراجویی است که توسط Obsidian Entertainment توسعه یافته و توسط Xbox Game Studios منتشر شده است. در جولای 2020 برای مایکروسافت ویندوز و ایکس باکس وان با دسترسی اولیه منتشر شد. بازی به طور کامل در 27 سپتامبر 2022 منتشر شد. در سال 1990، پیت (مکس میتلمن)، مکس (لوک یانگ بلاد)، ویلو (اوزیوما آکاگا) و هوپس (چارلت چانگ) آخرین چهار نوجوان در یک رشته ناپدید شدن هستند. نوجوانان از خواب بیدار می شوند و متوجه می شوند که به اندازه یک حشره کوچک کوچک شده اند و در حیاط خلوت گیر افتاده اند، اما هیچ خاطره ای از اینکه چگونه کوچک شده اند یا چگونه به حیاط رسیده اند، ندارند. آخرین نسخه ی به روز رسانی شده منتشر شده توسط گروه ElAmigos در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده و از طریق لینک های مستقیم زیر در دسترس شما کاربران مشتاق به دریافت آن قرار گرفته تا آن را با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود نموده و سپس به آسانی نصب، به روز رسانی و اجرا کنید.

Grounded.Banner4.LOGO

دانلود بازی Grounded v1.1.2.3978 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Grounded برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Grounded v1.1.2.3978 - ElAmigos game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 (SP1) 64bit or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.33

دیدگاه‌ خود را بنویسید