logo.gamebato

دانلود بازی Dauntless برای کامپیوتر

در Dauntless دنیایی از هم پاشیده را کشف کنید، سلاح های قدرتمند بسازید و غول های وحشی را که بقای ما را تهدید می کنند، شکار کنید. شما به عنوان یک شکارچی هیولا به نام “قاتل” بازی می کنید و موجودات افسانه ای به نام “بهاموت” که جهان را تهدید می کنند را شکار می کنید.
امتیاز:
3.9/5
در Dauntless دنیایی از هم پاشیده را کشف کنید، سلاح های قدرتمند بسازید و غول های وحشی را که بقای ما را تهدید می کنند، شکار کنید. شما به عنوان یک شکارچی هیولا به نام “قاتل” بازی می کنید و موجودات افسانه ای به نام “بهاموت” که جهان را تهدید می کنند را شکار می کنید.

دانلود بازی Dauntless برای پی سی | گیمباتو

بازی Dauntless در یک محیط فانتزی اتفاق می‌افتد، جایی که یک رویداد فاجعه‌آمیز جهان را از هم پاشیده است و موجودات هیولایی معروف به Behemoths را آزاد می‌کند که انسان‌های بازمانده را شکار می‌کنند. بازیکنان نقش Slayers را بر عهده می گیرند تا Behemoth ها را از بین ببرند، و غنایم را جمع آوری می کنند که از آنها برای ساخت و ارتقاء سلاح ها و تجهیزات استفاده می کنند تا Behemoth های بزرگتر و قدرتمندتر را از بین ببرند. در حین شکار، بازی به عنوان یک بازی اکشن سوم شخص انجام می شود. بازیکن از یک سیستم ترکیبی برای حمله به موجودات متخاصم در حالی که سلامت و استقامت خود را زیر نظر دارد استفاده می کند.

دانلود بازی Dauntless برای PC | گیمباتو

چنین شکارهایی ممکن است بیش از بیست دقیقه در بازی طول بکشد. بازی را می توان هم به صورت تک نفره، به صورت مشارکتی در یک مهمانی حداکثر چهار نفره و هم در نمونه های تعاونی عمومی حداکثر شش نفره بازی کرد. Dauntless در زمان انتشار بازخوردهای آزمایشی مثبتی دریافت کرد. Game Informer فکر می کرد که بازی اصلی شکار هیولا متمرکز و سرگرم کننده است، اما هشدار داد که برای بازیکنان پیشرفته در بازی، نسبتاً به سرعت محتواهای جدید تمام می شوند و محتوای تکراری جای آن را به سرعت می گیرد.

دانلود بازی Dauntless برای کامپیوتر | گیمباتو

Dauntless یک بازی کامپیوتری اکشن نقش‌آفرینی رایگان است که توسط Phoenix Labs توسعه یافته و توسط Epic Games منتشر و توزیع شده است. این بازی ابتدا در ماه می 2018 به صورت بتا برای مایکروسافت ویندوز عرضه شد. نسخه دسترسی زودهنگام در 21 می 2019 برای پلی‌استیشن 4 و ایکس‌باکس وان، شامل پشتیبانی کامل از بازی بین پلتفرم‌ها، و به طور کامل برای آن پلتفرم‌ها در تاریخ 26 سپتامبر 2019 منتشر شد. نسخه نینتندو سوییچ اما در 10 دسامبر 2019 منتشر شد. نسخه های پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S در 2 دسامبر 2021 منتشر شد. نسخه ی بک آپ رسمی مورد نیاز برای اجرای این بازی با لانچر اپیک گیمز را می توانید از طریق لینک های مستقیم زیر با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از وبسایت گیمباتو دانلود کرده و سپس در مسیر مشخص برای به روز رسانی و اجرا تحویل لانچر خودتان دهید.

دانلود بازی Dauntless v1.3 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Dauntless برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Dauntless v1.3 Epic Games Store Backup game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 DX11 Support or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.12

دیدگاه‌ خود را بنویسید