logo.gamebato

دانلود بازی Hearts of Iron IV برای کامپیوتر

Hearts of Iron IV بازیکنان را به چالش می کشد تا با درگیری وحشیانه جنگ جهانی دوم در یک بازی استراتژیک چند وجهی روبرو شوند، جایی که تاریخ را می توان به طور کامل احیا کرد یا از منظر یک ابرقدرت جهانی که تلاش می کند جهان را تغییر دهد، یا یک کشور کوچک که به سادگی برای زنده ماندن تلاش می کند.
امتیاز:
3.9/5
Hearts of Iron IV بازیکنان را به چالش می کشد تا با درگیری وحشیانه جنگ جهانی دوم در یک بازی استراتژیک چند وجهی روبرو شوند، جایی که تاریخ را می توان به طور کامل احیا کرد یا از منظر یک ابرقدرت جهانی که تلاش می کند جهان را تغییر دهد، یا یک کشور کوچک که به سادگی برای زنده ماندن تلاش می کند.

دانلود بازی Hearts of Iron IV برای پی سی | گیمباتو

Hearts of Iron IV یک بازی ویدئویی استراتژیک بزرگ جعبه شنی است که توسط Paradox Interactive در 6 ژوئن 2016 منتشر شده است. بازی به بازیکنان اجازه می دهد تا در دوران جنگ جهانی دوم تصمیمات سیاسی و نظامی بگیرند و انجام دهند. Hearts of Iron IV یک بازی جنگی استراتژیک بزرگ است که در درجه اول حول محور جنگ جهانی دوم می چرخد. بازیکن ممکن است مانند هر کشور دیگری در جهان در تاریخ شروع سال 1936 یا 1939 به صورت تک نفره یا چند نفره بازی کند، اگرچه این بازی برای فراتر از سال 1949 طراحی نشده است. ارتش یک کشور بین نیروهای دریایی، نیروهای هوایی و نیروی زمینی تقسیم می شود. برای نیروهای زمینی، بازیکن می‌تواند بخش‌های متشکل از انواع مختلف پیاده نظام، تانک‌ها و سایر واحدها را آموزش، سفارشی‌سازی و فرماندهی کند.

دانلود بازی Hearts of Iron IV برای PC | گیمباتو

این لشکرها برای مبارزه مناسب نیازمند تجهیزات و نیروی انسانی هستند. نیروی دریایی و نیروی هوایی همچنین به افراد و تجهیزات، از جمله کشتی‌های جنگی و هواپیماهای جنگی واقعی که در جنگ استفاده می‌شوند، نیاز دارند. تجهیزات توسط کارخانه های نظامی تولید می شوند، در حالی که کشتی ها توسط اسکله ها ساخته می شوند. این کارخانه‌ها و اسکله‌های نظامی، به نوبه خود توسط کارخانه‌های غیرنظامی ساخته می‌شوند، که ساختمان‌های مختلفی را نیز می‌سازند، کالاهای مصرفی را برای جمعیت غیرنظامی تولید می‌کنند و بر تجارت با سایر کشورها نیز نظارت می‌کنند. بیشتر کشورها در ابتدا مجبور می شوند تعداد قابل توجهی از کارخانه های غیرنظامی خود را به تولید کالاهای مصرفی اختصاص دهند، اما با بسیج فزاینده ملت، کارخانه های بیشتری برای اهداف دیگر آزاد خواهند شد. 

دانلود بازی Hearts of Iron IV برای کامپیوتر | گیمباتو

Hearts of Iron IV که با نام HOI4 نیز شناخته می شود، یک بازی کامپیوتری جنگی استراتژیک است که توسط استودیوی توسعه Paradox توسعه یافته و توسط Paradox Interactive در 6 ژوئن 2016 در سراسر جهان منتشر شده است. این دنباله Hearts of Iron III در سال 2009 و چهارمین قسمت اصلی از مجموعه Hearts of Iron است. مانند بازی های قبلی این سری، Hearts of Iron IV یک بازی جنگی استراتژیک بزرگ است که بر جنگ جهانی دوم تمرکز دارد. بازیکن ممکن است در سال 1936 یا 1939 کنترل هر کشوری در جهان را در دست بگیرد و آنها را به پیروزی یا شکست در برابر سایر کشورها برساند. تا می 2018، این بازی در مجموع یک میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته بود. آخرین نسخه ی منتشر شده از این بازی به همراه 38 عدد از DLC های آن (تمامی DLCها!) را که اکنون در مجموع بیش از 300 دلار برچسب قیمتی بر روی خود دارند ، می توانید به صورت یکجا از طریق لینک های مستقیم زیر با بالاترین سرعت و کاملاً رایگان از وبسایت گیمباتو دانلود کرده و پس از  نصبی آسانی حتی به صورت Multiplayer نیز آن را اجرا نمائید و با دوستان خود نیز بازی کنید !

دانلود بازی Hearts of Iron IV برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Hearts of Iron IV برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Hearts of Iron IV - v1.12.8.fc54 + 38 DLCs + Multiplayer Crack - Pioneer - Windows PC

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® 7 64 Bit | Windows® 8.1 64 Bit | Windows® 10 Home 64 Bit

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.25

دیدگاه‌ خود را بنویسید