logo.gamebato

دانلود بازی Wasteland Remastered برای کامپیوتر

نسخه ی بازسازی شده ی بازی Wasteland، بازی پیشرو ای که سرمنشأ الهام عنوانی به نام Fallout شد…
امتیاز:
3.9/5
نسخه ی بازسازی شده ی بازی Wasteland، بازی پیشرو ای که سرمنشأ الهام عنوانی به نام Fallout شد…

دانلود بازی Wasteland Remastered برای پی سی | گیمباتو

بازی کامپیوتری نقش آفرینی کلاسیک از خاکستر یک انفجار هسته ای برمی خیزد! Wasteland Remastered یک بازسازی اساسی از عنوان منتشر شده در سال 1988 است که موضوع و فضای پساآخرالزمان را با خود به بازی های ویدیویی آورد. قانون را به آینده ای غیرقانونی بیاورید یا همه چیز را با آزادی انتخاب و نتیجه کامل به خاک بسپارید. ببینید که سری Wasteland از کجا شروع شد و شخصیت و دنیایی را که دنباله‌ها روی آن ساخته شده‌اند، با بازی کردن آن تجربه کنید.

دانلود بازی Wasteland Remastered برای PC | گیمباتو

شخصیت‌های Wasteland هفت ویژگی دارند – قدرت، هوش، شانس، سرعت، چابکی، مهارت و کاریزما – که به شخصیت‌ها اجازه می‌دهد از مهارت‌ها و سلاح‌های مختلف استفاده کنند. تجربه یا Experience در آن از طریق مبارزه و استفاده از مهارت برای ارتقاء سطح یا ارتقاء شخصیت ها به دست می آید. مهمانی بازیکن با چهار عضو شروع می‌شود و می‌تواند با جذب شهروندان و موجودات بیابانی به هفت نفر برسد. مانند دیگر بازی‌های نقش‌آفرینی رایانه‌ای در آن زمان، این شخصیت‌های غیربازیکن ممکن است در مواقعی از پیروی از دستورات بازیکن امتناع کنند، مانند زمانی که بازیکن به شخصیت دستور می‌دهد که یک مورد را رها کند یا عملی را انجام دهد. این بازی به دلیل سطح دشواری بالا و غیرقابل بخشش آن مورد توجه قرار گرفته است.

دانلود بازی Wasteland Remastered برای کامپیوتر | گیمباتو

Wasteland یک بازی ویدئویی نقش آفرینی جهان باز است که توسط Interplay توسعه یافته و توسط Electronic Arts در سال 1988 منتشر شده است. داستان بازی در آمریکای آینده‌ نگرانه و پسا آخرالزمانی است که نسل‌های قبل توسط نوعی هولوکاست هسته‌ای ویران شده است. توسعه دهندگان در ابتدا بازی را برای Apple II ساختند و به Commodore 64 و MS-DOS منتقل شد. در سال 2013 از طریق Steam و GOG.com و در سال 2014 از طریق Desura برای Microsoft Windows، OS X و Linux دوباره منتشر شد. یک نسخه بازسازی شده با عنوان Wasteland Remastered در ۲۵ فوریه ۲۰۲۰ به افتخار سی امین سالگرد بازی اصلی منتشر شد. آخرین به روز رسانی منتشر شده از نسخه ی Remastered این بازی الهام بخش را می توانید با استفاده از لینک های مستقیم مندرج در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن و به صورت نیم بها دانلود کنید.

دانلود بازی Wasteland Remastered برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Wasteland Remastered برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Wasteland Remastered v1.24 GOG game for WIndows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 8.1/10 (64 bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
3.7

دیدگاه‌ خود را بنویسید