logo.gamebato

دانلود بازی Full Throttle Remastered برای کامپیوتر

در Full Throttle Remastered یک رهبر باند موتور سواری که به خاطر قتل یک غول موتورسیکلت سواری شناخته می شود، سعی می کند نام خود را از این قتل پاک کند و از تاجر مکار مسئول انتقام بگیرد.
امتیاز:
3.9/5
در Full Throttle Remastered یک رهبر باند موتور سواری که به خاطر قتل یک غول موتورسیکلت سواری شناخته می شود، سعی می کند نام خود را از این قتل پاک کند و از تاجر مکار مسئول انتقام بگیرد.

دانلود بازی Full Throttle Remastered برای پی سی | گیمباتو

Full Throttle Remastered یک بازی ویدئویی تک نفره است که در آن بازیکن با استفاده از رابط نقطه و کلیک، اعمال شخصیت بازیکن را از منظر سوم شخص کنترل می‌کند. بازیکنان می‌توانند شخصیت بازیکن را به هر مکانی در صحنه منتقل کنند، با اشیایی که توسط مکان‌نما برجسته می‌شوند تعامل داشته باشند، یا صحنه‌ها را از طریق خروجی‌ها ترک کنند – یا با پای پیاده برای اکثر صحنه‌ها، یا از طریق موتور شخصیت، که هر دو نوع با نماد خود مشخص می‌شوند به انجام امور بپردازد. Full Throttle یک بازی ویدئویی ماجراجویی گرافیکی است که توسط LucasArts توسعه یافته و توسط تیم شفر طراحی شده است. 

دانلود بازی Full Throttle Remastered برای PC | گیمباتو

این بازی در 30 آوریل 1995 برای MS-DOS و Mac OS منتشر شد. این اولین بازی Schafer ، پس از کار بر روی عناوین دیگر LucasArts از جمله The Secret of Monkey Island (1990)، Monkey Island 2: LeChuck’s Revenge (1991) و Day of the Tentacle (1993) به عنوان سرپرست پروژه و نویسنده و طراح اصلی بود. داستان بازی در آینده ای نزدیک اتفاق می افتد و پیرامون ماجرای بِن، رهبر یک باند موتور سواری، که برای قتل یک غول محبوب موتورسیکلت سازی شناخته می شود و به دنبال پاک کردن نام خود و باندش است. نسخه ریمستر شده بازی توسط Double Fine Productions توسعه یافته و در آوریل 2017 برای ویندوز، پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا با پورت های بعدی برای iOS و Xbox One منتشر شد.

دانلود بازی Full Throttle Remastered برای کامپیوتر | گیمباتو

Full Throttle یازدهمین بازی کامپیوتری ماجراجویی LucasArts و دهمین بازی بود که از موتور بازی سازی داخلی این شرکت، SCUMM استفاده کرد. با استفاده از موتور انیمیشن INSANE LucasArts که قبلا در Star Wars: Rebel Assault II: The Hidden Empire از آن استفاده شده بود، ویدیوهای تمام حرکتی و سکانس های اکشن را به نمایش می گذاشت. این اولین بازی LucasArts بود که فقط بر روی CD-ROM توزیع شد. همچنین یک منوی زمینه ای را معرفی کرد که از طریق آن بازیکن تعاملات با اشیاء و شخصیت ها را کنترل می کند. برخی بازی ها با گذر زمان نه تنها فراموش نمی شوند، بلکه به خوبی نشان می دهند که از ابتدا برای ماندن پدیدار شده اند و Full Throttle Remastered قطعاً یکی از آن هاست. برای دریافت آخرین نسخه ی منتشر شده از این بازی کافیست از طریق لینک های مستقیم موجود در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو فایل فشرده سازی شده ی آن را دریافت نموده و سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

Full.Throttle.Remastered.Banner4.LOGO

دانلود بازی Full Throttle Remastered برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Full Throttle Remastered برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Full Throttle Remastered v1.1.891868_(14024) - GOG game for Windows PC Free

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.1

دیدگاه‌ خود را بنویسید