logo.gamebato

دانلود بازی Tropico 6 برای کامپیوتر

در زمان آشفتگی های سیاسی و ناآرامی های اجتماعی، مردم خواستار رهبری بصیر هستند، رهبری که سرنوشت کشورشان را با آینده نگری و هوشمندی هدایت کند. آیا در Tropico 6 به خواسته ها و نیاز های مردمتان پاسخ خواهید داد ؟ چگونه پاسخ خواهید داد ؟ با سرکوبی وحشیانه یا با مهربانی و مردم داری… انتخاب با شماست، اِل پرزیدنت !
امتیاز:
3.9/5
در زمان آشفتگی های سیاسی و ناآرامی های اجتماعی، مردم خواستار رهبری بصیر هستند، رهبری که سرنوشت کشورشان را با آینده نگری و هوشمندی هدایت کند. آیا در Tropico 6 به خواسته ها و نیاز های مردمتان پاسخ خواهید داد ؟ چگونه پاسخ خواهید داد ؟ با سرکوبی وحشیانه یا با مهربانی و مردم داری… انتخاب با شماست، اِل پرزیدنت !

دانلود بازی Tropico 6 برای کامپیوتر | گیمباتو

در Tropico 6 هم ، همانند سایر بازی‌های این مجموعه، بازیکن نقش «ال پرزیدنت»، رهبر کشور جزیره‌ای تروپیکو در دریای کارائیب را بر عهده می‌گیرد. همانند Tropico 5، در بازی چهار دوره وجود دارد: دوران استعمار، دوران جنگ های جهانی، دوران جنگ سرد و دوران مدرن. برخلاف بازی‌های قبلی این سری، که Tropico تنها از یک جزیره تشکیل شده بود، Tropico 6 به بازیکنان اجازه می‌دهد تا مجمع‌الجزایری متشکل از جزایر کوچک‌تر بسازند و به بازیکنان همچنین اجازه می‌دهد تا پل‌هایی (در دوران جنگ‌های جهانی و بعد از آن) از جزیره شروع خود به جزایر دیگر موجود در زنجیره ی جزایر، بسازند.

دانلود بازی Tropico 6 برای پی سی | گیمباتو

به گفته یوهانس فایفر، طراح ارشد محتوا، Tropico 6 شهروندان را “به طور کامل شبیه سازی” کرده است، جایی که اقدامات دولت ال پرزیدنت در قبال شهروندان می تواند بر بهره وری تأثیر بگذارد و احتمالاً منجر به شورش شود. بازیکنان علاوه بر سفارشی کردن El Presidente خود (به عنوان مرد یا زن)، می توانند کاخ ریاست جمهوری خودشان را نیز سفارشی کنند. طبق گزارش وبسایت Metacritic و منتقدان آن، Tropico 6 برای ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان “بازدیدهای کلی مثبت” دریافت کرد، در حالی که پورت سوییچ آن نظرات “مختلط یا متوسط” را دریافت کرد. این بازی سریع‌ترین فروش را در این مجموعه داشت و درآمد آن 50 درصد بیشتر از اولین بازی Tropico 5 بود.

دانلود بازی Tropico 6 برای PC | گیمباتو

Tropico 6 یک بازی کامپیوتری شبیه سازی ساخت و ساز، مدیریتی و سیاسی در سری Tropico است که توسط Limbic Entertainment توسعه یافته ، توسط Kalypso Media در E3 2017 معرفی و در سال 2019 منتشر شده است. Tropico 6 که در ابتدا برای عرضه در سال 2018 در نظر گرفته شده بود، در مارس 2019 برای مایکروسافت ویندوز، macOS و لینوکس و در سپتامبر 2019 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. در نوامبر 2020 برای نینتندو سوییچ و در مارس 2022 برای پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S منتشر شد. آخرین نسخه منتشر شده ی New Frontiers آن به صورت فوق فشرده سازی شده در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده و از طریق لینک های مستقیم درج شده در بخش دانلود همین صفحه در دسترس کاربران مشتاق به انجام و تجربه ی آن قرار گرفته است تا با چند کلیک بتوانند آن را با بالاترین سرعت و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود نموده، سپس به آسانی نصب و اجرا نمایند. 

TROPICO.6.Banner4.LOGO

دانلود بازی Tropico 6 El Prez Edition برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Tropico 6 برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Tropico 6 El Prez Edition - New Frontiers FLT & FitGirl game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 64-bit or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.12

دیدگاه‌ خود را بنویسید