logo.gamebato

دانلود بازی STRIDER برای کامپیوتر

در این بازی سرگرم کننده و ماجراجویانه به STRIDER (هیریو) کمک کنید تا به تهاجم استاد بزرگ میو پایان دهد.
امتیاز:
3.9/5
در این بازی سرگرم کننده و ماجراجویانه به STRIDER (هیریو) کمک کنید تا به تهاجم استاد بزرگ میو پایان دهد.

دانلود بازی STRIDER برای PC | گیمباتو

Strider که در ابتدا در سال 1989 منتشر شد، یکی از ماندگارترین فرنچایزهای شرکت Capcom است. این بازی داستان هیریو، جوان‌ترین مامور رتبه‌بندی «Super A» یک سپاه نخبه معروف به Striders را روایت می‌کند. استرایدر هیریو دستور ترور استاد بزرگ میو، دیکتاتور عالی زمین را دریافت می کند که بشریت را در عصر تاریکی دیستوپیایی فرو برده است. سازمان Strider بهترین قاتل خود، Hiryu، را برای کشتن شرور، استاد بزرگ میو، در کلان شهر Kazakh می فرستد. 

دانلود بازی STRIDER برای پی سی | گیمباتو

این بازی بازگویی «داستان اصلی استرایدر» و موضوع مشترک آن است که حول محور نبرد هیریو علیه استاد بزرگ میو است. این بازی عناصری از اولین بازی آرکید Strider، بازی کنسول NES، Strider 2، بازی‌های مبارزه‌ای Marvel vs. Capcom و مانگای اصلی Moto Kikaku را با هم ترکیب می‌کند. بازیکن کنترل شخصیت اصلی این سری یعنی Strider Hiryu را عهده دار است. اسلحه اصلی استرایدر هیریو Cypher او است، یک سلاح پلاسمایی که می تواند چندین ویژگی داشته باشد. ارتقاء Cypher را می توان با کاوش در Kazakh به دست آورد.

دانلود بازی STRIDER برای کامپیوتر | گیمباتو

Strider که در ژاپن با نام Strider Hiryū شناخته می شود، یک بازی ویدئویی هک اند اسلش ماجراجویی پلتفرم است که توسط Double Helix Games و استودیوی کپکام Osaka توسعه یافته است. در فوریه 2014 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان منتشر شد. این یک راه اندازی مجدد از بازی ویدیویی Strider در سال 1989 است. نسخه ی پایانی RELOADED از این بازی هیجان انگیز را از طریق لینک های مستقیم موجود در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده ، سپس به آسانی به نصب و اجرای آن بپردازید.

دانلود بازی STRIDER برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی STRIDER برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | STRIDER RELOADED game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows Vista SP2 x64, Windows 7 x64, Windows 8 x64 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.1

دیدگاه‌ خود را بنویسید