logo.gamebato

دانلود بازی LOST EMBER برای کامپیوتر

دنیایی زیبا اسرار گذشته خود را برای شما و همراهتان در خود نگه می‌دارد. به عنوان هر حیوانی که ملاقات می کنید بازی کنید تا دنیا را از منظرهای جدید ببینید و سرنوشت خود را در ماجراجویی اکتشافی Lost Ember تعقیب کنید.
امتیاز:
3.9/5
دنیایی زیبا اسرار گذشته خود را برای شما و همراهتان در خود نگه می‌دارد. به عنوان هر حیوانی که ملاقات می کنید بازی کنید تا دنیا را از منظرهای جدید ببینید و سرنوشت خود را در ماجراجویی اکتشافی Lost Ember تعقیب کنید.

دانلود بازی LOST EMBER برای کامپیوتر | گیمباتو

Lost Ember یک بازی سوم شخص ماجراجویی است. بازیکنان یک گرگ مبتلا به فراموشی را کنترل می کنند. یک روح از بازیکن برای رسیدن به زندگی پس از مرگ کمک می‌خواهد و توضیح می‌دهد که افرادی که از ورود به زندگی پس از مرگ محروم شده‌اند، به عنوان حیوانات تناسخ می‌یابند. بازیکن و روح به راه می افتند تا بفهمند چرا بازیکن از زندگی پس از مرگ منع شده است و به روح کمک کنند. این بازی دارای پازل های سنتی نیست، اگرچه بازیکنان ممکن است با زمین های صعب العبور روبرو شوند. برای ادامه، بازیکنان می توانند کنترل حیوانات دیگری را که با آنها روبرو می شوند، در اختیار داشته باشند. 

دانلود بازی LOST EMBER برای PC | گیمباتو

داشتن پرنده به بازیکنان این امکان را می دهد که بر فراز زمینی غیرقابل دسترس برای گرگ پرواز کنند و ماهی ها می توانند در دریاچه ها (جایی که برای گرگ سهل نیست) شنا کنند. با کاوش در خرابه های نزدیک، بازیکن و روح بیشتر در مورد زندگی گذشته خود و تمدنی که از آن آمده اند می آموزند. باز کردن این خاطرات به آنها اجازه می دهد تا در بازی پیشرفت کنند و وارد زندگی پس از مرگ شوند.

دانلود بازی LOST EMBER برای پی سی | گیمباتو

Lost Ember یک بازی کامپیوتری ماجراجویی است که توسط Mooneye Studios ساخته شده و در سال 2019 منتشر شده است. بازیکنان با در اختیار داشتن حیوانات مختلف خرابه های یک تمدن گمشده را کشف می کنند. استودیو Mooneye در سال 2016 با موفقیت Lost Ember را تأمین مالی (آن هم از نوع Kickstarter) کرد. در اواخر سال 2019 بود که برای ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر شد. در سپتامبر 2020 به نینتندو سوییچ نیز انتقال یافت. آخرین به روزرسانی منتشر شده و در دسترس از این بازی در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما کاربران مشتاق برای تجربه و انجام این بازی منحصر به فرد بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود نموده ، سپس بعد از استخراج از حالت فشرده سازی شده به آسانی نصب و اجرا نمائید.

Lost.Ember .Banner4.LOGO

دانلود بازی LOST EMBER برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی LOST EMBER برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | LOST EMBER v1.2.0 DINOByTES - Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.05

دیدگاه‌ خود را بنویسید