logo.gamebato

دانلود بازی AI: THE SOMNIUM FILES – nirvanA Initiative برای کامپیوتر

ماموران ویژه میزوکی و ریوکی، به همراه شرکای هوش مصنوعی خود آیبا و تاما، وظیفه دارند پرونده ی قتل های سریالی عجیب و غریب Half Body را در این دنباله برای بازی تحسین شده ی AI: The Somnium Files حل کنند.
امتیاز:
3.9/5
ماموران ویژه میزوکی و ریوکی، به همراه شرکای هوش مصنوعی خود آیبا و تاما، وظیفه دارند پرونده ی قتل های سریالی عجیب و غریب Half Body را در این دنباله برای بازی تحسین شده ی AI: The Somnium Files حل کنند.

دانلود بازی AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative برای پی سی | گیمباتو

AI: THE SOMNIUM FILES – NirvanA Initiative شش سال پس از وقایع AI: The Somnium Files اتفاق می‌افتد ، میزوکی دیت، دختر خوانده کانام دیت، اکنون مامور گروه تحقیقاتی پیشرفته مغز (ABIS) است. او از آیبا، یک شریک هوش مصنوعی که در چشم چپ سایبرنتیک او قرار دارد و قبلا کانام دیت را همراهی می کرد، یاری می گیرد. آنها با هم به بررسی قتل های سریالی Half Body یک پرونده سرد مربوط به شش سال قبل، (زمانی که پرونده دوباره به جریان می افتد) می پردازند. این داستان همچنین تحقیقات شش سال قبل را دنبال می کند، زمانی که مامور ABIS، کوروتو ریوکی و شریک داخل چشم او، تاما، بازرسان اصلی پرونده بودند. هر دو شخصیت از فرآیندی به نام “Psyncing” برای ورود به Somnium یا دنیای رویاهای افراد مورد علاقه و استخراج اطلاعات برای کمک به حل پرونده استفاده می کنند.

دانلود بازی AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative برای کامپیوتر | گیمباتو

AI: The Somnium Files – Nirvana Initiative (/aɪ/ (گوش دادن) EYE) یک بازی ویدئویی ماجراجویی است که توسط Spike Chunsoft برای مایکروسافت ویندوز، نینتندو سوییچ، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان توسعه یافته و به تاریخ ژوئن 2022 در ژاپن، آمریکای شمالی و ماه بعد در اروپا منتشر شده است. چندین نفر از حاضران در ساخت بازی قبلی یعنی AI: The Somnium Files، از جمله نویسنده کوتارو اوچیکوشی و طراح شخصیت یوسوکه کوزاکی، بازگشتند، در حالی که طراح و دستیار کارگردان بازی اول، آکیرا اوکادا، کارگردانی بازی جدید را بر عهده گرفت.

دانلود بازی AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative برای پی سی | گیمباتو

داستان بازی در توکیو جریان دارد و کارآگاهان Mizuki Date و Kuruto Ryuki را دنبال می‌کند که در حال بررسی یک سری قتل‌ها هستند، جایی که قربانیان تنها به عنوان نیمی از جسد پیدا می‌شوند. آنها همراه با شرکای هوش مصنوعی خود آیبا و تاما، برای یافتن اطلاعاتی برای حل پرونده وارد رویاهای مظنونان می شوند. علاقه مندان با بازی های مبتنی بر انیمه، کارآگاهی و سورئال تا به حال بازی بهتری از این بازی نیافته اند، زیرا که تمامی مضامین مور اشتیاق آنان در این بازی و بازی پیشین آن به صورت ظریفی گنجانده شده است. دو نسخه ی کامل و فشرده سازی شده ی موجود از این بازی در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما عزیزان بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده، به آسانی نصب و سپس اجرا فرمائید.

دانلود بازی AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی AI: THE SOMNIUM FILES - nirvanA Initiative برای کامپیوتر ( ویندوز پی سی) | AI: The Somnium Files - nirvanA Initiative game for Windows PC

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 64-bit

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.32

دیدگاه‌ خود را بنویسید