logo.gamebato

دانلود بازی Afterparty برای کامپیوتر

در Afterparty، شما میلو و لولا هستید، بهترین دوست هایی که اخیراً درگذشته اند و ناگهان خود را در حال خیره شدن به ابدیت در جهنم می بینند. اما یک راه گریز وجود دارد: از شیطان بیشتر بنوشید و او به شما اجازه ورود مجدد به زمین را می دهد !
امتیاز:
3.9/5
در Afterparty، شما میلو و لولا هستید، بهترین دوست هایی که اخیراً درگذشته اند و ناگهان خود را در حال خیره شدن به ابدیت در جهنم می بینند. اما یک راه گریز وجود دارد: از شیطان بیشتر بنوشید و او به شما اجازه ورود مجدد به زمین را می دهد !

دانلود بازی Afterparty برای PC | گیمباتو

در Afterparty، دوستان مادام العمر و فارغ التحصیلان اخیر کالج، Milo و Lola خود را در جهنم می یابند، بدون اینکه به یاد بیاورند که چگونه به آنجا آمده اند. پس از تعیین شدن به عنوان یک شیطان شخصی، خواهر مری ورم هورن، آنها با سم، یک راننده تاکسی روانی آشنا می شوند. سم توضیح می دهد که در حالی که شیاطین انسان ها را در ساعات کاری شکنجه می کنند، هر دو گروه از شب ها از نوشیدن مشروب و مهمانی با هم لذت می برند. تنها راه خروج از جهنم، نوشیدن بیش از حد و مهمانی گرفتن بیش تر از خود شخص شیطان است. پس از دعوت به مهمانی لوسیفر، میلو و لولا با خود میزبان ملاقات می کنند، که از آنها می خواهد توانایی های خود را با گرفتن مهر تایید از برادران و خواهرانش، پادشاهان جهنم، ثابت کنند…

دانلود بازی Afterparty برای کامپیوتر | گیمباتو

یکی از پادشاهان، آپولیون، قاضی مردگان است. میلو و لولا برای یافتن او به یک بار(کاف) مخصوص “فقط شیاطین” می روند. آپولیون لباس مبدل آنها را می بیند و می پذیرد که اگر به عنوان وکیل روبرتو، روحی که متهم به قتل زنجیره ای است، به آنها مهر (خروج) بدهد. میلو و لولا می‌توانند به خواست آپولیون محاکمه شوند یا اجازه دهند روبرتو به بهشت صعود کند و آپولیون را به چالش بکشد. در هر صورت، آپولیون به این جفت مهر و موم (جهت خروج از جهنم) خواهد داد. یکی دیگر از پادشاهان، آسمودئوس سخت گیر است که سعی دارد جدایی اخیر خود را با دوست سابق خود، بث، فراموش کند. مایلو و لولا می‌توانند آسمودئوس و بث را دوباره به هم برسانند یا آسمودئوس را در یک رقص شکست دهند تا مهر و موم لازم را به دست آورند.

دانلود بازی Afterparty برای پی سی | گیمباتو

Afterparty یک بازی کامیپوتری ماجراجویی توسط Night School Studio برای پلتفرم‌های macOS، PlayStation 4، Windows و Xbox One در اکتبر 2019 و Nintendo Switch در مارس 2020 است. بازیکنان در جهنم، با مضمون یک شهر دانشگاهی، مکالمات را هدایت می کند، از شیطان بیشتر می نوشند و دو دوست صمیمی خود را از زندگی پس از مرگ بازمی گردانند. افترپارتی قطعاً یکی از بازی های کامپیوتری کمدی تأثیر گذار در صنعت گیم محسوب می شود. به روز ترین نسخه ی منتشر شده توسط DINOByTES را می توانید به صورت فشرده سازی شده از طریق لینک مستقیم موجود در پائین همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده ، به آسانی نصب و سپس اجرا نمائید. جهنم خوبی داشته باشید !

Afterparty.Banner4.LOGO

دانلود بازی Afterparty برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Afterparty برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Afterparty v1.4.26 - DINOByTES Rip Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل:  Windows 7 SP1 64-Bit Only or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.2

دیدگاه‌ خود را بنویسید