logo.gamebato

دانلود بازی Velocity 2X برای کامپیوتر

Velocity 2X دنباله بسیار مورد انتظار Velocity Ultra است که دارای اکشن شگفت انگیز با پلتفرم و پازل در کنار گیم پلی Shoot’em-up برنده جایزه از زاویه دید بالا به پایین است!
امتیاز:
3.9/5
Velocity 2X دنباله بسیار مورد انتظار Velocity Ultra است که دارای اکشن شگفت انگیز با پلتفرم و پازل در کنار گیم پلی Shoot’em-up برنده جایزه از زاویه دید بالا به پایین است!

دانلود بازی Velocity 2X برای PC | گیمباتو

Velocity 2X همان رویکردی را برای طراحی عالی گیم‌پلی اتخاذ می‌کند که Velocity Ultra را بسیار سرگرم‌کننده کرده است، و آن را در یک ماجراجویی با پلتفرم پازل نیز به کار می‌گیرد و Velocity 2X را دو برابر سرگرم‌کننده می‌کند! تله پورت Quarp Drive را برای پیشی گرفتن از دشمن در نبردهای فضایی تنظیم شده در حالت مسابقه ای درگیر کنید، سپس فضاپیمای خود را پهلو بگیرید، به بیرون بپرید و با پای پیاده بدوید تا به پایگاه های دشمن نفوذ کنید…

دانلود بازی Velocity 2X برای پی سی | گیمباتو

به دنبال وقایع بازی قبلی، ستوان کای تانا بیهوش در گوشه ای دور از کهکشان حرکت می کند و تا حدی با سیستم های خود ترمیم کننده کشتی خود ترکیب شده است. او از خواب بیدار می شود و خود را زندانی امپراتوری وخ می بیند که قصد دارد از قابلیت های انتقال از راه دور کشتی خود – و بدن سایبورگ جدیدش – برای گسترش در سراسر کهکشان استفاده کند. یک دانشمند بیگانه اسیر به او کمک می کند تا بتواند کشتی اش را نجات دهد و آن دو  در حالی که امپراتوری Vokh را در مسیر خود متوقف می کنند ماموریتی را آغاز می کنند تا تانا را به سیاره اصلی خود بازگردانند.

دانلود بازی Velocity 2X برای کامپیوتر | گیمباتو

Velocity 2X یک بازی ویدئویی shoot’em up است که توسط FuturLab برای پلی استیشن 4 و پلی استیشن ویتا توسعه و منتشر شده است. توسعه دهندگان در سال 2012 با سونی قرارداد امضا کردند تا عناوینی را برای ویتا ایجاد کنند که نتیجه موفقیت بازی اول بود. Velocity 2X با تحسین منتقدان روبرو شده است. سایت جمع‌آوری نقد متاکریتیک امتیاز 90 از 100 را برای نسخه پلی استیشن ویتا و 86 از 100 را برای نسخه پلی استیشن 4 به خود اختصاص داده است. Vince Ingenito از IGN به بازی 9 از 10 امتیاز داد و این حکم را اینگونه عنوان کرد: “Velocity 2X با موفقیت بخش های جدید و فوق العاده اسکرول جانبی خود را بر اساس سرعت نسخه اصلی ساخته شده است.” نسخه نهایی RELOADED این بازی هم اینک در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما عزیزان بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده ، نصب کنید و سپس با اجرا و تجربه ی آن چند ساعتی سرگرم شوید. 

Velocity.2X.Banner4.LOGO

دانلود بازی Velocity 2X برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Velocity 2X برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Velocity 2X RELOADED Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows Vista or Higher

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.5

دیدگاه‌ خود را بنویسید