logo.gamebato

دانلود بازی Blasphemous برای کامپیوتر

Blasphemous در سرزمین وحشی Cvstodia می گذرد، مکانی که مذهب در آن از نظر مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، خرافات در میان مردم جاری است و تعداد کلیساها دو به یک از مردم بیشتر است. پس از عصر فساد، خود را در این قلمرو جهنمی خواهید یافت.
امتیاز:
3.9/5
Blasphemous در سرزمین وحشی Cvstodia می گذرد، مکانی که مذهب در آن از نظر مردم از اهمیت بالایی برخوردار است، خرافات در میان مردم جاری است و تعداد کلیساها دو به یک از مردم بیشتر است. پس از عصر فساد، خود را در این قلمرو جهنمی خواهید یافت.

دانلود بازی Blasphemous برای کامپیوتر | گیمباتو

Blasphemous در برادری غم خاموش (Brotherhood of the Silent Sorrow) آغاز می شود، یک دستور دینی مخالف اقتدار عالیجناب اسکریبار، پس از قتل عام همه اعضای آن. آخرین نوع آنها (هم کیش آنها)، با نام توبه کننده، توسط معجزه زنده می شود و به زیارت می رود. پس از شکست دادن سرپرست غم خاموش، دئوگراسیا را می یابد که به او درباره گهواره رنج می گوید، یادگاری مقدس که توبه کننده به دنبال آن است، و سه تحقیر که باید انجام دهد تا شایسته تلقی شود که به آن برسد. او همچنین یک خار به شخص توبه کننده می دهد تا به دسته شمشیر خود بیفزاید و گناه کاربر را زخمی کرده و از بین می برد. این خار با تکمیل سیاه چال‌های اختیاری خاص رشد می‌کند و وضعیت آن در پایان بازی بر پایان بازی تأثیر می‌گذارد…

دانلود بازی Blasphemous برای PC | گیمباتو

Blasphemous یک بازی کامپیوتری ماجراجویی و اکشن Metroidvania است که در منطقه خیالی Cvstodia جریان دارد. بازیکنان کنترل Penitent One یا کسی که توبه کرده است، یک شوالیه خاموش که شمشیری به نام Mea Culpa در دست دارد، در حالی که وی در یک سفر زیارتی به آن سرزمین سفر می کند، به عهده می گیرند. این بازی شامل کاوش در Cvstodia در حین مبارزه با دشمنانی است که در بیشتر مناطق ظاهر می شوند. The Penitent One می تواند با حمله به دشمنان با شمشیر خود از فاصله نزدیک، یا با طلسم هایی که در طول بازی قابل یادگیری است، با آنها مبارزه کند. با آسیب رساندن به دشمنان با حملات Melee، بازیکن Fervor را به دست می آورد که برای طلسم کردن مصرف می شود. هر دشمن الگوی حمله خاصی دارد که بازیکنان باید آن را بیاموزند تا از آنها طفره بروند و از آسیب دیدن جلوگیری کنند. برخی از حملات دشمن را می توان با مسدود کردن در زمان مناسب مهار کرد، دشمنان را آسیب پذیر کرد و به فرد توبه کننده اجازه داد تا برای افزایش آسیب به آنها حمله کند.

دانلود بازی Blasphemous برای کامپیوتر | گیمباتو

Blasphemous یک بازی ویدیویی مترویدوانیا است که توسط استودیوی اسپانیایی The Game Kitchen توسعه یافته و توسط Team17 منتشر شده است. این بازی برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن 4، ایکس‌باکس وان و نینتندو سوییچ در 10 سپتامبر 2019 منتشر شد. نسخه‌های macOS و Linux در 21 سپتامبر 2020 منتشر شدند. نسخه ای برای آمازون لونا نیز در 20 اکتبر 2020 منتشر شد. تأمین مالی این بازی در سال 2017 به عنوان یک کمپین Kickstarter آغاز شد. دنباله‌ای با عنوان Blasphemous، قرار است در سال 2023 منتشر شود. این بازی با وجود انحصار به فرد خاص خود، در بسیاری از عناصر با سری بازی های Dark Souls تشابه چشمگیری دارد. آخرین نسخه ی منتشر شده ی Wounds and Eventide از این بازی، هم اینک در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا کاربرانی که قصد تجربه چنین قصه ی عمیقی را دارند بتوانند آن را با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده، نصب و سپس اجرا کنند. سرگرم بمانید !

Hat Lore

دانلود بازی Blasphemous برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Blasphemous برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Blasphemous Wounds and Eventide game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 64-bit or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.1

دیدگاه‌ خود را بنویسید