logo.gamebato

دانلود بازی Wild Hearts برای کامپیوتر

به فن آوری باستانی برای شکار جانوران غول پیکر مسلط شوید. Wild Hearts تغییری در ژانر شکار است، جایی که فناوری باستانی به شما فرصت مبارزه با جانوران غول پیکر و القا شده از طبیعت را می دهد.
امتیاز:
3.9/5
به فن آوری باستانی برای شکار جانوران غول پیکر مسلط شوید. Wild Hearts تغییری در ژانر شکار است، جایی که فناوری باستانی به شما فرصت مبارزه با جانوران غول پیکر و القا شده از طبیعت را می دهد.

دانلود بازی Wild Hearts برای PC | گیمباتو

در Wild hearts یا به فارسی ساده قلب‌های وحشی، بازیکنان نقش یک شکارچی بی‌نام را بر عهده می‌گیرند، که باید برای شکار هیولاهای عظیم معروف به Kemono در دنیای آزوما تلاش کند. آزوما یک جهان باز نیست، اما در عوض، چندین منطقه بزرگ است که بازیکنان می توانند آزادانه آنها را کشف کنند. این بازی دارای هشت نوع سلاح مختلف از جمله واگاسا و کاتانا است. علاوه بر استفاده از سلاح برای شکست دادن دشمنان، بازیکنان همچنین می توانند آیتم هایی برای کمک به مبارزه از طریق مکانیک Karakuri بسازند. به عنوان مثال، بازیکنان می‌توانند جعبه‌هایی بسازند که به بازیکنان اجازه می‌دهد برای وارد کردن آسیب‌های عظیم به دشمنان، یا مشعل‌هایی که می‌تواند برای آتش زدن دشمنان استفاده شود بسازند.

دانلود بازی Wild Hearts برای کامپیوتر | گیمباتو

WILD HEARTS یک پیچ و تاب منحصربه‌فرد در ژانر شکار است، جایی که فناوری به شما فرصتی برای مبارزه با جانوران ترسناک می‌دهد که با قدرت وحشیانه خود طبیعت ترکیب شده‌اند. این موجودات را به تنهایی و یا با دوستان خود به صورت یکپارچه و تعاملی شکار کنید. هیچ کس به خاطر نمی آورد که چرا کمونو از طریق یک آزوما که زمانی مرفه بود شروع به خشم خود کرد. آنها که از ناامیدی تغذیه می شوند، قدرت طبیعت اولیه را در مخرب ترین حالت خود به کار می گیرند. برای مدتی به نظر می رسید که هیچ کس نمی تواند در برابر قدرت طاقت فرسای آنها بایستد. اما امید به شکل یک شکارچی مهیب به سلاح‌های مرگبار و فن‌آوری باستانی به نام Karakuri می‌رسد که می‌تواند جریان جنگ را تغییر دهد…

دانلود بازی Wild Hearts برای پی سی | گیمباتو

Wild Hearts یک بازی ویدئویی اکشن نقش‌آفرینی است که توسط Omega Force توسعه یافته و توسط Electronic Arts تحت برچسب EA Originals منتشر شده است. بازی بازیکن را به شکار هیولاهای عظیم در آزوما، یک دنیای فانتزی که از ژاپن فئودال الهام گرفته است، می دهد. این بازی قرار است در تاریخ 17 فوریه 2023 برای پلی استیشن 5، ویندوز و ایکس باکس سری X/S منتشر شود. در صورت عدم پدیداری تأخیر در عرضه و انتشار نسخه ی کرک شده ی قابل اجرا فوراً آن را در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار خواهیم داد تا شما عزیزان بتوانید با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها آن را دانلود کرده، نصب و سپس اجرا نمائید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید