logo.gamebato

دانلود بازی Octopath Traveler II برای کامپیوتر

این بازی یک ورودی کاملاً جدید در سری Octopath Traveler است که اولین قسط آن در ابتدا در سال 2018 منتشر شد و بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت.
امتیاز:
3.9/5
این بازی یک ورودی کاملاً جدید در سری Octopath Traveler است که اولین قسط آن در ابتدا در سال 2018 منتشر شد و بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخت.

دانلود بازی Octopath Traveler II برای کامپیوتر | گیمباتو

در حالی که Octopath Traveler II همان ساختار دنبال کردن هشت داستان شخصیت جداگانه را در طول بازی حفظ می کند، هشت شخصیت جدید را در یک محیط جدید جدا از بازی های قبلی دنبال می کند. این بازی در دنیای Solistia اتفاق می افتد، محیطی که مدرن تر از محیط قرون وسطایی بازی قبلی است که بیشتر شبیه چیزی مربوط به قرن نوزدهم یا بیستم است. بازیگران اصلی بازی شامل Agnea، یک رقصنده. پارتیتیو، یک تاجر; هیکاری، یک جنگجو؛ اسوالد، محقق; ترون، دزد؛ تمنوس، روحانی؛ کستی، داروساز. و اوچت، یک شکارچی. شغل یک شخصیت به طور کلی با هدف اصلی شخصیت ارتباط دارد. رقصنده Agnea در تلاش است تا به یک سرگرمی مشهور جهان تبدیل شود و بازرگان Partitio در تلاش برای کسب درآمد و پایان دادن به فقر است. داستان های این شخصیت ها بیشتر از بازی قبلی یعنی در هم تنیده شده است.

دانلود بازی Octopath Traveler II برای پی سی | گیمباتو

شبیه به اولین Octopath Traveler، بازی به عنوان یک JRPG سنتی بازی می‌کند. بازیکن بین هشت شخصیت جداگانه حرکت می کند که هر کدام هدف خاص خود را برای عبور از دنیای بازی دارند. بار دیگر، هر شخصیت “اکشن مسیر” خود را دارد – وسیله ای خاص برای بازیکن برای تعامل شخصیت مربوطه با شخصیت های غیربازیکن در دنیای بازی، اغلب با هدف گرفتن آیتم های پاداش یا شخصیت ها برای مبارزه در حمایت از انگیزه و اهداف آنها. در ادامه این بازی، بخش‌های متمایز «روز» و «شب» از گیم‌پلی وجود دارد که عملکردهای مسیر بسته به زمان روز متفاوت است. بازی سیستم نبرد نوبتی بازی اول را نیز حفظ می‌کند، از جمله سیستم‌های «بریک» و «تقویت». هر دشمن دارای تعدادی ویژگی «ضعف» پنهان است که مربوط به ضعیف بودن در برابر سلاح یا عناصری خاص است…

دانلود بازی Octopath Traveler II برای PC | گیمباتو

Octopath Traveler II یک بازی ویدئویی نقش آفرینی است که توسط Square Enix و Acquire ساخته شده و توسط Square Enix منتشر شده است. این دنباله ای بر Octopath Traveler (2018) و سومین ورودی این مجموعه پس از پیش درآمد بازی موبایل Octopath Traveler: Champions of the Continent (2020) است، اگرچه دارای شخصیت های جدیدی از شخصیت ها و فضایی جدا از بازی های قبلی است. برای انتشار جهانی در ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و مایکروسافت ویندوز برنامه‌ریزی شده است. این اولین بازی Octopath است که بر روی پلتفرم های پلی استیشن منتشر شده است، زیرا اولین قسمت آن بر روی پلتفرم های پلی استیشن منتشر نشده است. به محض انتشار هرگونه فایل قابل اتکا جهت اجرا از این نقش آفرینی ژاپنی ، آن را همینجا در وبسایت گیمباتو با شما به اشتراک خواهیم گذاشت.

دیدگاه‌ خود را بنویسید