logo.gamebato

دانلود بازی Octopath Traveler برای کامپیوتر

هشت مسافر. هشت ماجراجویی. هشت نقش برای بازی کردن. به عنوان یکی از هشت مسافر، همه با منشا، مسیرها و اهداف خاص خود، وارد یک ماجراجویی نقش آفرینی جدید شوید.
امتیاز:
3.9/5
هشت مسافر. هشت ماجراجویی. هشت نقش برای بازی کردن. به عنوان یکی از هشت مسافر، همه با منشا، مسیرها و اهداف خاص خود، وارد یک ماجراجویی نقش آفرینی جدید شوید.

دانلود بازی Octopath Traveler برای کامپیوتر | گیمباتو

Octopath Traveler یک بازی کامپیوتری نقش آفرینی است که دارای زیبایی گرافیکی معروف به “HD-2D” است که توسط توسعه دهندگان به عنوان ترکیبی از شخصیت ها و بافت های سبک Super NES با محیط های چند ضلعی و جلوه های با وضوح بالا تعریف شده است. بازیکنان بازی را با انتخاب یک قهرمان از بین هشت ماجراجو شروع می کنند که هر کدام از آنها سفر خود را در نقاط مختلف جهان آغاز می کنند. هر کاراکتر با یک کلاس کاراکتر مجزا (“شغل”) جفت می شود. هنگامی که یک شخصیت اصلی انتخاب می شود، نمی توان آنها را از حزب فعال حذف کرد تا زمانی که قوس داستانی آنها که شامل چهار فصل است، به پایان برسد. هر شخصیت دیگری که به عنوان قهرمان انتخاب نشده باشد، ممکن است در مکان شروع خود به کار گرفته شود.

دانلود بازی Octopath Traveler برای PC | گیمباتو

هر شخصیت بازیکن دارای یک فرمان منحصر به فرد “Path Action” است که می تواند هنگام تعامل با NPC هایی که به دو دسته : Noble، اثربخشی توانایی بستگی به سطح شخصیت یا مقدار ارز درون بازی دارد، و Rogue، که دارای یک خطر از دست دادن اعتبار کاربر نسبت به سایر NPCها تقسیم می شوند، استفاده شود. وقتی بازیکن شهرت کافی را در یک شهر از دست می دهد، دیگر نمی تواند از Path Actions خود در هیچ NPC در آن شهر استفاده کند. برای مثال، Warrior Olberic و Hunter H’aanit می‌توانند شخصیت‌ها را به چالش بکشند. کوروش محقق و داروساز آلفین می توانند در مورد بیت های خاصی از اطلاعات که می توانند برای تکمیل ماموریت ها یا در قالب آیتم های پنهان استفاده شوند، پرس و جو کنند. Merchant Tressa و Thief Therion می توانند اقلام را مستقیماً از NPCها خریداری کنند. و Cleric Ophilia و Dancer Primrose می توانند NPC ها را راهنمایی کنند و از آنها به عنوان احضار مهمان استفاده کنند.

دانلود بازی Octopath Traveler برای پی سی | گیمباتو

Octopath Traveler یک بازی ویدئویی نقش آفرینی است که توسط Square Enix و با همکاری Acquire ساخته شده است. این بازی برای نینتندو سوییچ در جولای ۲۰۱۸، برای مایکروسافت ویندوز در ژوئن ۲۰۱۹، برای Stadia در آوریل ۲۰۲۰ و برای Xbox One در مارس ۲۰۲۱ منتشر شد. این بازی به طور کلی نقدهای مطلوبی دریافت کرد، با تحسین برای ارائه، موسیقی و سیستم نبرد آن، در حالی که داستان آن پاسخ های متفاوت تری دریافت کرد. این بازی تا سپتامبر 2022 بیش از 3 میلیون نسخه در سراسر جهان فروخته بود. پیش درآمدی با نام Octopath Traveler: Champions of the Continent که در سال 2020 برای اندروید و iOS در ژاپن عرضه شد و پس از آن در سال 2022 در سراسر جهان عرضه شد. دنباله‌ای با نام Octopath Traveler II قرار است در تاریخ ۲۴ فوریه ۲۰۲۳ برای نینتندو سوییچ، پلی‌استیشن ۴، پلی‌استیشن ۵ و ویندوز در سراسر جهان منتشر شود. در حال حاظر می توانید نسخه ی کامل و 9 زبانه ی این بازی خارق العاده را از طریق لینک های مستقیم موجود در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده ، به آسانی نصب و سپس اجرا نمائید. امیدواریم از تجربه ی این بازی دو بعدی مدرن نهایت لذت را ببرید.

Octopath.Traveler.Banner4.LOGO

دانلود بازی Octopath Traveler برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Octopath Traveler برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Octopath Traveler Multi0 - PLAZA Rip game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® 7 SP1 / 8.1 / 10 64-bit or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.32

دیدگاه‌ خود را بنویسید