logo.gamebato

دانلود بازی Spyro Reignited Trilogy برای کامپیوتر

اسپایرو برگشته و همه چیز بزرگ تر شده. همان سوختگی‌های بیمارگونه، همان حالت دود، اکنون همه ی این ها با کیفیت HD خیره‌کننده افزایش یافته است. Spyro در مجموعه بازی های Spyro Reignited Trilogy گرما را به معنای حقیقی کلمه به ارمغان می آورد !
امتیاز:
3.9/5
اسپایرو برگشته و همه چیز بزرگ تر شده. همان سوختگی‌های بیمارگونه، همان حالت دود، اکنون همه ی این ها با کیفیت HD خیره‌کننده افزایش یافته است. Spyro در مجموعه بازی های Spyro Reignited Trilogy گرما را به معنای حقیقی کلمه به ارمغان می آورد !

دانلود بازی Spyro Reignited Trilogy برای PC | گیمباتو

Spyro Reignited Trilogy یک ریمستر از سه گانه اصلی Spyro است که توسط Insomniac Games برای پلی استیشن ساخته شده است و شامل سه بازی: Spyro the Dragon، Spyro 2: Ripto’s Rage! و Spyro: Year of the Dragon می شود. هر بازی یک پلتفرمر سه بعدی است که قهرمان اصلی آن، یک اژدهای بنفش نوجوان به نام اسپایرو است که سعی می‌کند با غلبه بر دشمنان، صلح را در مجموعه‌ای از جهان‌های خاص هر بازی بازگرداند. دستیار اسپایرو، سنجاقکی به نام اسپارکس، به عنوان شاخص سلامتی او عمل می کند و از او در برابر تعداد محدودی از حملات دشمن دفاع می کند. علاوه بر این، بازی‌ها دارای تعدادی کلکسیون هستند که برای پیشرفت در مسیر کسب آنها باید ، آیتم هایی مانند جواهرات و تخم‌های اژدها که به عنوان ارز نیز عمل می‌کنند به دست آورید.

دانلود بازی Spyro Reignited Trilogy برای کامپیوتر | گیمباتو

Spyro Reignited Trilogy یک بازی ویدئویی پلتفرمی است که توسط Toys for Bob توسعه یافته و توسط Activision منتشر شده است. این مجموعه ای از ریمسترهای سه بازی اول سری Spyro یعنی: Spyro the Dragon (1998)، Ripto’s Rage! (1999) و سال اژدها (2000) است. در نوامبر 2018 برای پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان و در سپتامبر 2019 برای نینتندو سوییچ و ویندوز منتشر شد. pyro Reignited Trilogy تلاش می کند تا بیشترین حد ممکن به گیم پلی بازی های اصلی وفادار بماند. هر مرحله برای مطابقت با اندازه و طرح سطوح در نسخه اصلی طراحی شده است. چند ویژگی که فقط در یک یا دو سه‌گانه اصلی گنجانده شده بود، در هر سه بازی در Reignited یکپارچه شد، مانند افزودن «نقاط مهارت» در بازی اول، یا توانایی اسپایرو برای چرخیدن از پهلو به پهلو در قسمت‌های بعدی.

دانلود بازی Spyro Reignited Trilogy برای PC | گیمباتو

Spyro Reignited Trilogy بر اساس جمع‌آوری نقد متاکریتیک، «بررسی‌های عموماً مطلوب» دریافت کرد. چندین جنبه از بازی، مانند جلوه های بصری ارتقا یافته، توجه به جزئیات و وفاداری به سه گانه اصلی مورد تحسین قرار گرفت. Jonathon Dornbush از IGN توجه بازی به جزئیات را ستود و به طراحی سطح، با «افق‌های زیبا» و چیدمان‌های «بکر و دقیق نسبت به نسخه اصلی» و ارتقای شخصیت‌ها، مانند شخصیت‌های غیرقابل بازی که شخصیت‌های منحصربه‌فرد و رساتری را نشان می‌دهند، اشاره کرد. میچ والاس از مجله فوربز به طور مشابه جزئیات بازی را برجسته کرد و سطوح را “فانتزی کودکانه قابل بازی” نامید، در حالی که همچنین Toys را به دلیل توانایی باب در بازآفرینی صادقانه بازی ها علیرغم دسترسی نداشتن به کد منبع اصلی تحسین کرد. نه فقط کودکان و نوجوانان، بلکه بزرگسالان نیز با این بازی ساعات بسیاری سرگرم خواهند شد. دو نسخه پایانی و کم حجم موجود از این بازی هم اینک در دسترس شما کاربران مشتاق به انجام قرار داده می شود تا بتوانید در هر زمان که اراده میکنید آن را با بالاترین سرعت و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از وبسایت گیمباتو دانلود کرده، به آسانی نصب و سپس اجرا نمائید.

دانلود بازی Spyro Reignited Trilogy برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Spyro Reignited Trilogy برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Spyro Reignited Trilogy Final Version Corepack+FitGirl Repack Game for Windows PC

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.18

دیدگاه‌ خود را بنویسید