logo.gamebato

دانلود بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments برای کامپیوتر

Sherlock Holmes: Crimes and Punishments که در سال های 1894 و 1895 در لندن و حومه آن در حال وقوع است، شرلوک هلمز قصد دارد شش پرونده پرمخاطب را در این بازی تحقیقاتی به سنت کانن دویل حل کند.
امتیاز:
3.9/5
Sherlock Holmes: Crimes and Punishments که در سال های 1894 و 1895 در لندن و حومه آن در حال وقوع است، شرلوک هلمز قصد دارد شش پرونده پرمخاطب را در این بازی تحقیقاتی به سنت کانن دویل حل کند.

دانلود بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments برای PC | گیمباتو

Sherlock Holmes: Crimes & Punishments یک بازی ویدئویی معمایی ماجراجویی در سری Sherlock Holmes با محوریت کارآگاهی است که توسط Frogwares در سال 2014 توسعه یافته و توسط Focus Home Interactive از سال 2014 تا 2019 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 3، پلی استیشن 4، ایکس باکس 360 و ایکس باکس وان توزیع شده است. Frogwares حقوق انتشار عنوان را در Steam دوباره به دست آورد و بازی در ابتدای سال 2020 دوباره در سایر پلتفرم ها ظاهر شد. نسخه نینتندو سوییچ در 3 فوریه 2022 منتشر شد. بازی در لندن و حومه آن در سال‌های 1894 و 1895 با گیم‌پلی متمرکز بر یافتن مقصر مناسب و انتخاب اخلاقی مبنی بر تبرئه یا محکوم کردن آنها می‌گذرد. این بازی اولین بازی در این سری است که از Unreal Engine 3 استفاده می کند و از داستان های اصلی آرتور کانن دویل الهام گرفته شده است. این بازی به شش مورد قتل، ناپدید شدن و سرقت تقسیم می شود که به سنت رمان های دویل نوشته شده است. عنوان آن نمایشنامه ای از عنوان رمان روسی جنایت و مکافات نویسنده فئودور داستایوفسکی است که شرلوک اغلب در طول بازی در حال خواندن آن دیده می شود.

دانلود بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments برای پی سی | گیمباتو

شرلوک هلمز شخصیت اصلی قابل بازی، به همراه دکتر واتسون، توبی (یک سگ باست) و پاسبان مارو که به طور خلاصه قابل بازی کردن هستند. اکثر بازی شامل کاوش صحنه های جنایت و بررسی سرنخ ها است. پس از کشف، سرنخ‌ها به یک «تخته استنباط» اضافه می‌شوند، مکانیک بازی که شامل پیوند دادن قطعات اطلاعات به یکدیگر است، منجر به کسرهای مختلف احتمالی خواهد شد. هنگامی که استنتاج ها به یکدیگر متصل شوند، بازیکن درخت کاملی از اسنتباط هایش خواهد داشت. بسته به اینکه بازیکنان چگونه سرنخ ها را تفسیر می کنند، نتایج متفاوتی خواهند داشت. بنابراین، بازیکن می تواند در یافتن مقصر شکست بخورد یا موفق شود. بازیکنان همچنین تصمیم می گیرند که مجرم را تبرئه یا محکوم کنند. انتخاب اخلاقی بازیکن روی گیم پلی بعدی تاثیر خواهد گذاشت. هر مورد 3-5 راه حل ممکن خواهد داشت. در مجموع 6-10 پایان مختلف برای هر مورد وجود دارد. در مجموع، بازی 14 مکانیک تحقیقاتی را ارائه می‌کند، از جمله مهارت شرلوک هلمز برای استنباط بسیاری از جزئیات در مورد زندگی افراد به سادگی با نگاه کردن به آنها یا تصور و بازسازی روند رویداد با مشاهده دقیق تمام جزئیات کلیدی صحنه جرم.

دانلود بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments برای PC | گیمباتو

به مشهورترین کارآگاه تمام دوران تبدیل شوید: شرلوک هلمز! از استعدادهای چشمگیر خود به عنوان یک کارآگاه برای حل شش پرونده هیجان انگیز و متنوع استفاده کنید: قتل، افراد گمشده، سرقت های دیدنی و تحقیقات متعدد که گاهی شما را به قلمروهای خارق العاده هدایت می کند. آیا از قطب‌نمای اخلاقی خود پیروی خواهید کرد یا قانون را اعمال خواهید کرد؟ آزادی عمل زیاد در Crimes & Punishments به شما این امکان را می دهد که تحقیقات خود را به روشی که مناسب می دانید انجام دهید. از 14 مهارت خارق‌العاده شناسایی که شرلوک به آن‌ها شهرت دارد استفاده کنید، راه‌های تحقیقی را که می‌خواهید دنبال کنید انتخاب کنید، مظنونان خود را بازجویی کنید و از میان برداشت‌های خود، طرف‌های مجرم را نام ببرید… سه نسخه مختلف و کامل موجود از این بازی که به صورت فشرده سازی شده در بخش دانلود این صفحه از وبسایت گیمباتو قرار داده شده از هم اینک به منظور دانلود با بالاترین سرعت ممکن در دسترس شما مشتاقان این بازی کارآگاهی خواهد گرفت.

دانلود بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Sherlock Holmes: Crimes and Punishments برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Sherlock Holmes: Crimes and Punishments game for Windows PC Free DL

قیمت: Free

سیستم عامل: WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7/WINDOWS 8

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.26

دیدگاه‌ خود را بنویسید