logo.gamebato

دانلود بازی Outland برای کامپیوتر

Outland یک پلتفرمر دو بعدی با عناصر بازی اکشن است. گیم پلی بازی عمدتاً حول محور استفاده از انرژی های روشن (آبی) و تاریک (قرمز) می چرخد که به بازیکن اجازه می دهد از موانع مربوطه خود عبور کند و به هیولاهای متولد شده از صف مخالف حمله کند.
امتیاز:
3.9/5
Outland یک پلتفرمر دو بعدی با عناصر بازی اکشن است. گیم پلی بازی عمدتاً حول محور استفاده از انرژی های روشن (آبی) و تاریک (قرمز) می چرخد که به بازیکن اجازه می دهد از موانع مربوطه خود عبور کند و به هیولاهای متولد شده از صف مخالف حمله کند.

دانلود بازی Outland برای PC | گیمباتو

Outland بازیکنان را در وسط دنیای تعادل و هرج و مرج قرار می دهد که تلاش های آنها به آنها اجازه می دهد تا شکاف باستانی را پر کنند یا جهان را به نابودی محکوم کنند. ماجراجویی هر بازیکن آنها را بین نور و تاریکی می برد و آنها را مجبور می کند تا خود را با دنیایی که همیشه در حال تغییر است وفق دهند. این گیم پلی هسته ای نور در مقابل تاریکی از بازی کلاسیک ایکاروگا الهام گرفته شده است. در طول مسیر، بازیکنان قدرت‌های ویژه‌ای را از عبادتگاه‌های بزرگ یاد می‌گیرند، از حملات فاصله ی نزدیک ساده گرفته تا استفاده از انرژی نور و تاریکی. بازیکنان همچنین می توانند اشیاء پنهانی به نام “Mask of the Gods” را جمع آوری کنند تا قفل موارد اضافی مانند هنر مفهومی یا توانایی های پیشرفته در بازی را باز کنند.

دانلود بازی Outland برای کامپیوتر | گیمباتو

Outland یک بازی کامپیوتری پلتفرمر سریع و پویا است که در آن بازیکن از قدرت های نور و تاریکی در یک سفر حماسی برای نجات جهان از نیروهای هرج و مرج استفاده می کند. در میان تعادل و آشوب، یک مرد قرار دارد که تلاش‌هایش یا شکاف باستانی را از بین می‌برد یا دنیا را به نابودی محکوم می‌کند. Outland یک پلتفرم دوبعدی جاه طلبانه با سبک بصری زیبا و سیستم گیم پلی منحصر به فرد و تغییر قطبی است. ماجراجویی شما بین روشنایی و تاریکی جابه‌جا می‌شود، زیرا در تلاش برای سازگاری در یک دنیای همیشه در حال تغییر هستید!

دانلود بازی Outland برای پی سی | گیمباتو

Outland یک بازی پلتفرمی است که توسط Housemarque توسعه یافته و توسط Ubisoft منتشر شده است. بازی پلتفرمینگ دو بعدی را با سیستم قطبیت مشابه Treasure’s Ikaruga و Silhouette Mirage ترکیب می کند. Outland در 27 آوریل 2011 برای Xbox 360 منتشر شد. نسخه پلی استیشن 3 که قرار بود روز قبل منتشر شود، به دلیل قطعی شبکه پلی استیشن در سال 2011 به تعویق افتاد و سپس در ژوئن 2011 منتشر شد. یک نسخه ویندوز مایکروسافت در 29 سپتامبر 2014 منتشر شد، پس از آن نسخه Mac OS X در 21 دسامبر همان سال و نسخه لینوکس در 25 فوریه 2015 منتشر شد. این بازی در دسامبر 2018 از فروش در Steam و Humble Store حذف شد اما از آن زمان دوباره به Steam اضافه شد. این پلتفرمر زیبا و تحسین شده را می توانید با بالاترین سرعت ممکن از پایگاه داده های وبسایت گیمباتو به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده ، سپس به آسانی نصب و اجرا نمائید.

Outland.Banner4.LOGO

دانلود بازی Outland برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Outland برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Outland SKIDROW game for Windows PC Free Download

واحد پول: Free

سیستم عامل: Windows XP or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.32

دیدگاه‌ خود را بنویسید