logo.gamebato

دانلود بازی The Bard’s Tale IV: Directo’s Cut برای کامپیوتر

The Bard’s Tale IV: Director’s Cut بازگشت مجموعه نمادین سبک نقش آفرینی است. وارد یک سیستم جنگی غنی از نظر تاکتیکی شوید که به خلاقیت پاداش می‌دهد، پازل‌ها را برای به دست آوردن گنج و مزایا حل کنید و دنیایی زیبا را کشف کنید.
امتیاز:
3.9/5
The Bard’s Tale IV: Director’s Cut بازگشت مجموعه نمادین سبک نقش آفرینی است. وارد یک سیستم جنگی غنی از نظر تاکتیکی شوید که به خلاقیت پاداش می‌دهد، پازل‌ها را برای به دست آوردن گنج و مزایا حل کنید و دنیایی زیبا را کشف کنید.

دانلود بازی The Bard's Tale IV: Directo's Cut برای کامپیوتر | گیمباتو

The Bard’s Tale IV: Director’s Cut که ابتدا نام اصلی آن The Bard’s tale IV: Burrows Deep بوده یک بازی ویدیویی خزنده سیاهچال است که توسط inXile Entertainment به عنوان ادامه‌ای بر سه‌گانه The Bard’s Tale در دهه 1980 ساخته شده است. کاربران جادو، ماجراجویان و غیرانسان ها در سرتاسر زمین مورد حمله و آزار و اذیت قرار می گیرند و شما را مجبور می کنند برای کشف دلایل و جلوگیری از تسلط بر جهان توسط یک شیطان باستانی به خرابه های زیرزمینی Skara Brae Below فرار کنید. The Director’s Cut با گسترش بازی ویدیویی اصلی، گزینه‌های شخصی‌سازی شخصیت‌ها، آیتم‌های جدید، دشمنان جدید، طرح‌های طرح‌بندی اصلاح‌شده و رابط کاربری، و سیاه‌چال جدیدی را برای کاوش به ارمغان می‌آورد. همانگونه که بازیکنان می خواهند.

دانلود بازی The Bard's Tale IV: Directo's Cut برای پی سی | گیمباتو

The Bard’s Tale IV: Barrows Deep یک بازی کامپیوتری نقش آفرینی خزنده سیاهچاله مبتنی بر بازی گروهی است که گیم پلی آن از منظر اول شخص تجربه شده است. حدود دو قرن پس از وقایع افسانه ای سه گانه اصلی، یکی از اسقف هانرد از کلیسای پدر شمشیر (یک مبارز کلیسا و اکنون مذهب غالب در سرزمین کیث که بازی ها در آن جریان دارند) ایمان را به یک دیدگاه افراطی تر و به شدت بیگانه و ترسناک تر رسانیده. استفاده کنندگان جادو و غیرانسان ها مانند کوتوله ها، الف ها و پرنده گوبلینوئید اکنون تحت آزار و اذیت قرار می گیرند، حتی اگر برخی هنوز در بین انسان ها زندگی کنند. 

دانلود بازی The Bard's Tale IV: Directo's Cut برای PC | گیمباتو

بازی با اعدام شش نفر بر روی چوبه دار آغاز می شود که کاربران جادوگر، ماجراجو یا غیرانسان در شهر Skara Brae بودند که توسط شخصیت بازیکن اولیه، ملودی بارد مشاهده می شوند. او با بارد دیگری به نام رابی ملاقات می کند، که او را تا انجمن ماجراجویان همراهی می کند، اما اندکی بعد توسط پالادین ها مورد هجوم قرار می گیرد. بازیکن این امکان را دارد که در این مرحله شخصیت دیگری بسازد و به جای Melody با آن شخصیت ادامه دهد. در حالی که انجمن ماجراجویان در حال تسخیر شدن است، رابی بازیکن را از طریق یک تونل فرار به سمت Skara Brae زیر، خرابه‌های Skara Brae قدیمی (که درست قبل از وقایع Bard’s Tale III ویران شده) که در غاری غول‌پیکر در زیر شهر جدید با همین نام وجود دارد هدایت می‌کند. در آنجا، غیرانسان‌ها و ماجراجویان تحت آزار و اذیت، کمپ‌های پناهندگان را در اطراف ساختمان انجمن قدیمی ماجراجویان راه‌اندازی کرده‌اند، در حالی که پالادین‌ها خرابه‌های زیرزمینی را به دنبال آنان جستجو می‌کنند… آخرین نسخه ی موجود از این بازی منحصر به فرد در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا شما مشتاقان به تجربه و انجام بتوانید با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها آن را دریافت کرده، به آسانی نصب و سپس اجرا نمائید.

The.Bards .Tale .IV .Directors.Cut .Banner4.LOGO

دانلود بازی The Bard's Tale IV: Directo's Cut برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی The Bard's Tale IV: Directo's Cut برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | The Bards' Tale IV: Director's Cut v20191009 game for Windows PC Free DL

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 10 (64 bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.42

دیدگاه‌ خود را بنویسید