logo.gamebato

دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر

شخصیت اصلی Ion Fury شلی “بمبشل” هریسون بالاخره یک قرار مرگبار با دکتر جادوس هسکل و ارتشش از فرقه‌های سایبری در تقویم خود دارد. با اسلحه‌های امضا شده از جمله هفت تیر Loverboy و Bowling Bombs، هر سایبورگی که می‌بیند حدود چهار ثانیه فاصله دارد تا چیزی جز Gibs n’Gore یا خون و تکه های استخوان نباشد.
امتیاز:
3.9/5
شخصیت اصلی Ion Fury شلی “بمبشل” هریسون بالاخره یک قرار مرگبار با دکتر جادوس هسکل و ارتشش از فرقه‌های سایبری در تقویم خود دارد. با اسلحه‌های امضا شده از جمله هفت تیر Loverboy و Bowling Bombs، هر سایبورگی که می‌بیند حدود چهار ثانیه فاصله دارد تا چیزی جز Gibs n’Gore یا خون و تکه های استخوان نباشد.

دانلود بازی Ion Fury برای پی سی | گیمباتو

Ion Fury (با نام اصلی Ion Maiden) یک بازی ویدئویی تیراندازی اول شخص سایبرپانک در سال ۲۰۱۹ است که توسط استودیوی فنلاندی Voidpoint توسعه یافته و توسط 3D Realms منتشر شده است. این بازی پیش درآمدی برای بازی ویدیویی Bombshell 2016 است. Ion Fury بر روی یک نسخه اصلاح شده از موتور ساخت کن سیلورمن اجرا می شود و اولین بازی تجاری اصلی است که در 20 سال گذشته از این موتور استفاده می کند، نسخه قبلی GI جنگ جهانی دوم است. یک بسته گسترش دهنده برای همین بازی، به نام Ion Fury: Aftershock، در سال 2020 معرفی شد.

دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر | گیمباتو

در Ion Fury، بازیکن نقش Shelly “Bombshell” Harrison، یک متخصص خنثی سازی بمب را بر عهده می گیرد که با نیروی دفاعی جهانی هماهنگ است. دکتر جادوس هسکل، یک رهبر فرقه فراانسانی، ارتشی از سربازان سایبرنتیکی پیشرفته را در شهر دیستوپیایی آینده نگرانه ی نئو دی سی، که شلی وظیفه دارد در طول آن مبارزه کند، رها می کند. Ion Fury بر روی EDuke32 ساخته شده است، یک شاخه موتور بیلد که از سیستم عامل های مدرن پشتیبانی می کند و در عین حال طیف وسیع تری از ویژگی ها را نیز اجرا می کند. کد منبع Ion Fury بخشی از پورت منبع EDuke32 است. در ماه مه 2019، اعلام شد که گروه Iron Maiden از 3D Realms به دلیل «اختلاس نام و استفاده از یک تقلید تقریباً یکسان از علامت تجاری Iron Maiden» به اتهام 2 میلیون دلار شکایت خواهد کرد. 3D Realms به سرعت در توییتر پاسخ داد و اظهار داشت که اینها “ادعاهای بیهوده ای هستند که هر کسی که نقش Ion Maiden را بازی کرده باشد، می داند که “Loverboy” شلی ، هفت تیر 18 گلوله سه لول امضا شده او، خیلی پیش تر نیز این نام را با خود به همراه داشته است. اما با توجه به شرایط، نام بازی به Ion Fury تغییر داده شد.

دانلود بازی Ion Fury برای PC | گیمباتو

تلاش شلی «بمبشل» هریسون برای کشتن هسکل، ردی از قتل عام در سطوح عظیم و چند مسیره پر از انفجارهای غول‌پیکر، مناطق مخفی‌تر از آنچه ما می‌توانیم بشماریم، و دشمنان غیرانسانی در پشت هر گوشه به جای می‌گذارد. هیچ احیا کننده ی سلامتی ای در اینجا وجود ندارد. از پناه گرفتن دست بردارید و شروع به دویدن و تیراندازی کنید. نهضت شلی برای سرنگونی ارتش هسکل، شاهد نابودی او با زرادخانه گسترده ای از سلاح ها، با حالت های آتش جایگزین و انواع مهمات مختلف خواهد بود. هفت تیر با امضای او، Loverboy سه لول، هم با تک ضربات و هم با اکشن بادکش چکشی به سبک غرب قدیمی، درد و رنج دشمنان را به ارمغان می آورد و بازیکنان از آن لذت می برند. وقتی بتوانید باک شات را در نارنجک انداز خود قرار دهید چه کسی به یک تفنگ ساچمه ای معمولی نیاز دارد؟ بمب‌های بولینگی خشن و فوق‌العاده، دشمنان را به راحتی از هم جدا می‌کنند. منتظر چه مانده اید ؟! آخرین نسخه ی منتشر شده از Ion Fury را هم اینک می توانید از طریق لینک مستقیم زیر با بالاترین سرعت از وبسایت گیمباتو دانلود کرده ، سپس به آسانی نصب و اجرا کنید.

Ion.Fury .Banner4.LOGO

دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Ion Fury برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Ion Fury v2.0 GOG Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7/8/8.1/10

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.18

دیدگاه‌ خود را بنویسید