logo.gamebato

دانلود بازی Wargame: European Escalation برای کامپیوتر

Wargame: European Escalation در خلال درگیری کوچک بین دو آلمان پس از یک هولوکاست هسته ای که اکثر شهرهای اروپایی را از بین برد اتفاق می افتد و در نهایت جرقه جنگ جهانی سوم را به دنبال خواهد داشت.
امتیاز:
3.9/5
Wargame: European Escalation در خلال درگیری کوچک بین دو آلمان پس از یک هولوکاست هسته ای که اکثر شهرهای اروپایی را از بین برد اتفاق می افتد و در نهایت جرقه جنگ جهانی سوم را به دنبال خواهد داشت.

دانلود بازی Wargame: European Escalation برای کامپیوتر | گیمباتو

Wargame: European Escalation یک بازی ویدئویی تاکتیکی بلادرنگ است که توسط Eugen Systems توسعه یافته و توسط Focus Home Interactive منتشر شده است، که در 23 فوریه 2012 منتشر شده است. این بازی در اروپا در طول جنگ سرد، به طور خاص در سال های 1975-1985 با سناریوهای تاریخی جایگزین که جنگ آشکار بین ناتو و پیمان ورشو را به تصویر می‌کشد می گذرد. حالت انفرادی این بازی به چهار کمپین مجزا به نام “عملیات” تقسیم می شود که برای هر جناح به دو کمپین تقسیم می شود. هر کدام سناریوهایی نامربوط و تاریخی بر اساس رویدادهای واقعی هستند که نزدیک به آغاز جنگ آشکار بین دو نیروی ناتو و پیمان ورشو بودند.

دانلود بازی Wargame: European Escalation برای PC | گیمباتو

2 طرف، 8 ملت، و یک میدان جنگ: اروپا!

Wargame: European Escalation یک بازی استراتژیک زمان واقعی و تماشایی است که در آن واقع‌گرایی و استراتژی به خط مقدم می‌آید. با طیف فوق العاده ای از وسایل نقلیه و واحدها (بیش از 350 مدل مختلف)، ارتش خود را بسازید و وارد یک کمپین نظامی عظیم در سراسر اروپای دهه 80 شوید، زیرا جنگ سرد در شرف تبدیل شدن به جنگ جهانی سوم است. با IRISZOOM قدرتمند، Wargame گرافیک های نفس گیر و نبردهایی را ارائه می دهد که به همان اندازه که استراتژیک هستند، تماشایی هستند. آماده باشید تا صدها واحد از همه نوع – تانک، هلیکوپتر، پیاده نظام جوخه و غیره – را در نبردهای شدید روی نقشه های غول پیکر تا 60 مایل مربع تحت فرمان خود بیاورید!

دانلود بازی Wargame: European Escalation برای پی سی | گیمباتو

جناح های قابل بازی Wargame عبارتند از پیمان ورشو که به اتحاد جماهیر شوروی، لهستان کمونیستی، آلمان شرقی و چکسلواکی و ناتو که به ایالات متحده آمریکا، بریتانیا، فرانسه و آلمان غربی تقسیم می شود. بازیکنان می توانند واحدهای مختلفی را از چهار زیرگروه طرفی که در آن بازی می کنند انتخاب کنند، واحدهای جدید یا انواع بهبود یافته را در حین پیشرفت باز کنند. در مجموع، 361 واحد تاریخی در Wargame بازسازی شده است. هر کشور دارای زرادخانه واحدهای خاص خود است که نشان دهنده دکترین نظامی آنهاست. جنگ به صورت فطری و وجودی اتفاق دردناک و خانمان سوزی ست، اما بازی های کامپیوتری جنگی قطعاً برعکس می توانند درباره ی این اتفاق بشری آموزنده و هیجان انگیز باشند و حتی در مواردی با تخلیه هیجانات انسانی چه بسا از رخ دادن این کنش انسانی پیشگیری نموده. نسخه ی کامل و فشرده سازی شده ی این بازی در پنج لینک مجزای مستقیم در قسمت دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا علاقه مندان بتوانند آن را با بالاترین سرعت دریافت کرده و پس از استخراج از حالت آرشیو ، آن را به آسانی نصب و سپس اجرا نمایند.

دانلود بازی Wargame: European Escalation برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Wargame: European Escalation برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Wargame: European Escalation - Multi11 PROPHET game for Windows PC Free DL

قیمت: Free

سیستم عامل: WINDOWS XP SP3/WINDOWS VISTA SP2/WINDOWS 7

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.24

دیدگاه‌ خود را بنویسید