logo.gamebato

دانلود بازی Mount & Blade: Warband برای کامپیوتر

در سرزمینی که توسط جنگ های بی وقفه از هم پاشیده شده است، زمان آن فرا رسیده است که گروه جنگجویان سرسخت خود را جمع آوری کنید و وارد معرکه شوید. مردان خود را به نبرد هدایت کنید، قلمرو خود را گسترش دهید و جایزه نهایی را دریافت کنید: تاج و تخت Calradia!
امتیاز:
3.9/5
در سرزمینی که توسط جنگ های بی وقفه از هم پاشیده شده است، زمان آن فرا رسیده است که گروه جنگجویان سرسخت خود را جمع آوری کنید و وارد معرکه شوید. مردان خود را به نبرد هدایت کنید، قلمرو خود را گسترش دهید و جایزه نهایی را دریافت کنید: تاج و تخت Calradia!

دانلود بازی Mount & Blade: Warband برای پی سی | گیمباتو

Mount & Blade: Warband یک بسته الحاقی مستقل برای بازی ای است که با مبارزات سوارکارانه ی واقع گرایانه و سیستم مبارزه دقیق خود به میدان های نبرد قرون وسطایی جان بخشید. شروع بازی به این صورت است که یک جنگجو به سرزمین تقسیم شده Calradia مهاجرت می کند و باید گروه هایی را که در حال جنگ هستند متحد کند. اولین بسته الحاقی برای Mount & Blade مجموعه‌ای از ویژگی‌های کاملاً جدید را معرفی می‌کند که با قابلیت چند نفره برجسته شده است که به حداکثر ۶۴ بازیکن اجازه می‌دهد در آن شرکت کنند.

دانلود بازی Mount & Blade: Warband برای کامپیوتر | گیمباتو

مانند بازی اول، Mount & Blade: Warband یک بازی نقش آفرینی جعبه شنی است که در سرزمین قرون وسطایی Calradia اتفاق می افتد. در شروع بازی، بازیکن شخصیت را سفارشی می کند و به جهان بازی وارد (اِسپان) می شود. سفر در اطراف نقشه جهان با اشاره و کلیک بر روی مکان مورد نظر انجام می شود. اگر بازیکن با طرف های دیگر روبرو شود، ممکن است درگیری رخ دهد، در این مرحله بازی به زمان واقعی تغییر می کند. اگر بازیکن در نبرد پیروز شود، سطح شهرت او افزایش می یابد. با شهرت کافی، بازیکن می تواند برای لردها کار کند، فیف های خود را راه اندازی کند، به شهرها حمله کند و سربازان بیشتری را استخدام کند. بازیکن همچنین می تواند با همراهان در سراسر نقشه روبرو شود تا توانایی هایی را به نوار جنگی خود اضافه کند. بازی غیر خطی است و اهداف مشخصی ندارد، اما هدف مشترک فتح تمامیّت ارضی Calradia است.

دانلود بازی Mount & Blade: Warband برای PC | گیمباتو

Mount & Blade: Warband بسته گسترش دهنده مستقل بازی کامپیوتری نقش‌آفرینی استراتژیک Mount & Blade است. این بازی که در ژانویه 2009 معرفی شد، توسط شرکت ترکیه ای TaleWorlds Entertainment توسعه یافت و توسط Paradox Interactive در 30 مارس 2010 منتشر شد. این بازی به صورت دانلود مستقیم از وب سایت TaleWorlds، از طریق نرم افزار توزیع دیجیتال استیم، نسخه بدون DRM از GOG.com یا به صورت DVD با فعال سازی آنلاین مورد نیاز در دسترس است. Warband با معرفی یک جناح ششم (Sarranid Sultanate)، افزایش گزینه‌های سیاسی، افزودن توانایی برای بازیکن برای راه‌اندازی گروه خود و ترکیب حالت‌های چند نفره، بازی اصلی را گسترش می‌دهد. بررسی های بازی به طور کلی مطلوب بود، با اضافه شدن حالت چند نفره اما بازی بسیار تحسین شده است. تمرکز بازی بر روی نبردهای سوار بر اسب و دستور دادن به نوار جنگی در میدان است، مثلاً به کمانداران می‌گوید در موقعیتی قرار بگیرند یا پیاده نظام از سلاح‌های غیر کشنده مانند باتوم و چماق استفاده کنند. جدید ترین و کاملترین نسخه ی موجود از این بازی که تا این لحظه در هیچ وبسایت فارسی زبان دیگری قرار داده نشده، به همراه محتوا های اضافه به صورت فوق فشرده سازی شده در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده از طریق لینک های مستقیم بخش دانلود قابل دریافت، نصب و اجرا می باشد.

دانلود بازی Mount & Blade: Warband v2.059 برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Mount & Blade: Warband برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Mount & Blade: Warband v2.059+DLCs+Bonus-GOG game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows® XP or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.18

دیدگاه‌ خود را بنویسید