logo.gamebato

دانلود بازی Mount & Blade II: Bannerlord برای کامپیوتر

Mount & Blade II: Bannerlord دنباله‌ای است که بسیاری برای شبیه‌ساز جنگی قرون وسطایی تحسین‌شده و بازی نقش‌آفرینی Mount & Blade: Warband مشتاقانه منتظرش بودند. اما 200 سال قبل از آن، سیستم مبارزه دقیق و جهان Calradia را گسترش می دهد.
امتیاز:
3.9/5
Mount & Blade II: Bannerlord دنباله‌ای است که بسیاری برای شبیه‌ساز جنگی قرون وسطایی تحسین‌شده و بازی نقش‌آفرینی Mount & Blade: Warband مشتاقانه منتظرش بودند. اما 200 سال قبل از آن، سیستم مبارزه دقیق و جهان Calradia را گسترش می دهد.

دانلود بازی Mount & Blade II: Bannerlord برای پی سی | گیمباتو

Mount & Blade II: Bannerlord یک بازی رایانه ای RPG استراتژی/اکشن است. یک شخصیت بسازید، به دیپلماسی، صنایع دستی، تجارت و تسخیر سرزمین های جدید در یک جعبه شنی قرون وسطایی بپردازید. ارتش ها را برای رهبری به نبرد و فرماندهی و مبارزه در کنار سربازان خود در نبردهای بی درنگ عظیم با استفاده از یک سیستم رزمی مبتنی بر مهارت عمیق اما شهودی تشکیل دهید و سامان دهی کنید…

دانلود بازی Mount & Blade II: Bannerlord برای کامپیوتر | گیمباتو

ها به صدا در می آیند، زاغ ها جمع می شوند. یک امپراتوری توسط جنگ داخلی تکه و پاره شده است. فراتر از مرزهای آن، پادشاهی های جدید برمی خیزند. شمشیر خود را ببندید، زره خود را به تن کنید، پیروان خود را احضار و برای کسب شکوه در میدان‌های نبرد Calradia حرکت کنید. هژمونی خود را تثبیت کنید و دنیای جدیدی از خاکسترهای قدیمی بسازید. در حین کاوش، یورش و تسخیر در یک سندباکس وسیع قرون وسطایی که در آن هیچ دو بازی یکسان نیستند، شخصیتی بسازید که با سبک بازی شما مطابقت داشته باشد.

دانلود بازی Mount & Blade II: Bannerlord برای PC | گیمباتو

Mount & Blade II: Bannerlord یک بازی ویدئویی اکشن نقش آفرینی استراتژیک است که توسط TaleWorlds Entertainment توسعه یافته و منتشر شده و توسط Prime Matter مشترک منتشر شده است. این بازی یک پیش درآمد برای Mount & Blade: Warband است، که یک توسعه مستقل برای بازی Mount & Blade در سال 2008 است. بازی Bannerlord، دویست و ده سال قبل از بازی پیشین خود با فضایی الهام گرفته از دوره مهاجرت اتفاق می افتد. Bannerlord در سال 2012 معرفی شد. یک صفحه Steam برای بازی در اواخر سال 2015 ایجاد شد. در سال بعد، TaleWorlds شروع به انتشار یادداشت های هفتگی توسعه دهندگان کرد که جزئیات عناصر بازی را شرح می داد. این بازی سرانجام برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4، پلی استیشن 5، ایکس باکس وان و ایکس باکس سری X/S در 25 اکتبر 2022  به صورت رسمی منتشر شد. کاملترین و به روز ترین نسخه ی موجود، کرک شده توسط گروه خوشنام ElAmigos، هم اکنون در پایگاه داده های وبسایت گیمباتو قرار داده شده تا کاربران مشتاق به دریافت آن بتوانند با استفاده از لینک های مستقیم این بازی را با بالاترین سرعت و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده ، به آسانی نصب و سپس اجرا کنند.

دانلود بازی Mount & Blade II: Bannerlord برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Mount & Blade II: Bannerlord برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Mount & Blade II: Bannerlord v1.0.3.9055 ElAmigos for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7 (64-bit only) or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.18

دیدگاه‌ خود را بنویسید