logo.gamebato

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای کامپیوتر

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning بازگشت شکوهمندانه ی بازی نقش آفرینی پرطرفدار را رقم می زند. ریمستر شده با تصاویری خیره کننده و گیم پلی اصلاح شده Re-Reckoning، نبرد RPG شدید و قابل تنظیم را در دنیای گسترده بازی ارائه می دهد.
امتیاز:
3.9/5
Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning بازگشت شکوهمندانه ی بازی نقش آفرینی پرطرفدار را رقم می زند. ریمستر شده با تصاویری خیره کننده و گیم پلی اصلاح شده Re-Reckoning، نبرد RPG شدید و قابل تنظیم را در دنیای گسترده بازی ارائه می دهد.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای کامپیوتر | گیمباتو

Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning از ذهن نویسنده پرفروش R.A. سالواتوره، خالق ریشه ی The Elder Scrolls IV: Oblivion و تاد مک فارلین طراح اصلی  آن بازی، Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برون می آیند. اما حالا ریمستر شده با تصاویری خیره کننده و گیم پلی اصلاح شده در Re-Reckoning، نبرد RPG شدید و قابل تنظیم را در دنیای گسترده بازی ارائه می دهد. اسرار آمالور را ، از شهر پر جنب و جوش Rathir گرفته تا منطقه وسیع Dalentarth تا سیاه چال های وحشتناک غارهای Brigand Hall کشف کنید. دنیایی را که توسط یک جنگ شرور از هم پاشیده شده است، نجات دهید و کلیدهای جاودانگی را به عنوان اولین جنگجوی که از چنگال مرگ زنده شده است، کنترل کنید.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای PC | گیمباتو

با انتخاب از میان ترکیب های بی شماری از مهارت ها، توانایی ها، سلاح ها و قطعات زره ای، شخصیت ایده آل را برای شدیدترین نبردها بسازید. سیستم انقلابی Destiny به شما این امکان را می دهد که به طور مداوم کلاس شخصیت خود را به سبک بازی خود تغییر دهید. به طور یکپارچه حملات جادویی و فاصله نزدیک را با تعداد زیادی دشمن در سکانس های مبارزه بزرگ ادغام کنید و آنها را با کشتارهای وحشیانه Fateshift به پایان برسانید. تجربه خود را در Amalur با تمام DLC های نسخه اصلی، از Teeth of Naros تا Legend of Dead Kel و موارد دیگر گسترش دهید! صدها ساعت بازی RPG در انتظار شماست! از شهر پر جنب و جوش Rathir، به منطقه وسیع Dalentarth، و سیاه چال های وحشتناک غارهای Brigand Hall سفر کنید و اسرار آمالور را کشف کنید! سطوح عمیقی از افسانه را در جهانی غرق در 10000 سال داستان کاوش کنید که توسط نویسنده پرفروش نیویورک تایمز R.A. سالواتوره نگارش شده است. این بازی بدون شک از تجربه های بایدی برای طرفداران بازی های کامپیوتری نقش آفرینی است.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای PC | گیمباتو

دنیایی را که توسط یک جنگ شرور از هم پاشیده شده است، نجات دهید و کلیدهای جاودانگی را به عنوان اولین جنگجوی که از چنگال مرگ زنده شده است، کنترل کنید. از ماموریت‌های جانبی بی‌شماری سرشار از دسیسه‌های سیاسی، عاشقانه، جادوی شوم و حتی هوس‌بازی لذت ببرید – همه در مأموریت اصلی محور هستند. در این انتشار از بازی بهبود وفاداری گرافیکی در Re-Reckoning شاهد هستیم. هر دو نسخه ی بارگذاری شده برای دانلود شما کاربران، چه نسخه Razor1911 چه نسخه فوق فشرده سازی شده ی FitGirl دارای دیتای اصلی بازی به علاوه تمامی آپدیت‌ها و بسته‌های الحاقی قابل دانلود تا دوم ماه جولای سال ۲۰۲۲ میلادی می‌باشند و پس از آن ها، به روز رسانی دیگری برای بازی از سوی ناشر، منشتر نگردیده است. از هم اینک می توانید فایل های مربوط به این بازی چشم نواز را با بالاترین سرعت ممکن و به صورت محاسبه حجم مصرفی نیم بها به طور مستقیم از پایگاه های داده ی داخلی وبسایت گیمباتو دانلود کرده، نصب و سپس اجرا نمائید.

Kingdoms.of .Amalur.Re Reckoning.Banner5.LOGO

دانلود گیم Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning Fatesworn free Windows PC game Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows 7, Windows, 8, Windows 10 (64 bit)

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.02

دیدگاه‌ خود را بنویسید