logo.gamebato

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning برای کامپیوتر

Kingdoms of Amalur: Reckoning داستان یک فانی معروف به “Fateless One” را دنبال می کند، که قبل از شروع بازی مرده بود و توسط دانشمند بدجنس و بداخلاق Fomorous Hugues در چاه آزمایشی Souls احیا می شود.
امتیاز:
3.9/5
Kingdoms of Amalur: Reckoning داستان یک فانی معروف به “Fateless One” را دنبال می کند، که قبل از شروع بازی مرده بود و توسط دانشمند بدجنس و بداخلاق Fomorous Hugues در چاه آزمایشی Souls احیا می شود.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning برای پی سی | گیمباتو

بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning در Faelands، یکی از پادشاهی‌های آمالور و محل زندگی جاودانه Fae از بارگاه‌های تابستانی و زمستانی می‌گذرد. جاودانگی به این معنا نیست که نمی توانند بمیرند، به این معناست که جوهر آنها در کالبد دیگری متولد می شود و گذشته را بی پایان تکرار می کند. Faelands به تعدادی از مناطق جداگانه تقسیم می شود. جنگل‌های دالن‌تارت، دشت‌های اراتل، قلمروهای دره‌ای Detyre، باتلاق‌های کلوریکون و پادشاهی کریستالی آلاباسترا. در سرتاسر Faelands سکونتگاه‌هایی وجود دارد که متعلق به نژادهای فانی هستند: Almain و Varani. Ljosalfar و Dokkalfar، الف های روشن و تاریک و کوتوله ها. این نژادهای فانی هستند که Tuatha Deohn گادفلو – فاسد زمستانی – به دنبال نابودیشان در “جنگ بلورین” خود نه تنها در Faelands بلکه در پادشاهی های همسایه نیز هستند.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning برای کامپیوتر | گیمباتو

Kingdoms of Amalur دارای پنج منطقه مجزا، چهار نژاد قابل بازی و سه درخت کلاس با 22 توانایی در هر درخت است. چهار نژاد قابل بازی عبارتند از: Almain (انسان های متمدن)، Dokkalfar (الف های تاریک)، Ljosalfar (الف های روشن)، و Varani (انسان های عشایری). بازیکن به عنوان یک “Fateless” شروع به کار می کند، اما پس از آن می تواند یک کلاس را از بین سه کلاس موجود در بازی انتخاب کند که به Might، Finesse و Sorcery تقسیم می شوند. آنها به ترتیب با کلاس های جنگنده (Fighter)، سرکش (Rogue) و جادوگر (Mage) مطابقت دارند. همانطور که بازیکن مبارزه می کند و تجربه به دست می آورد، سطوح و مراحل اضافی باز می شوند. با کسب هر سطح، بازیکن سه امتیاز توانایی به دست می‌آورد که می‌تواند در سیستم درخت مهارت سرمایه‌گذاری شود تا توانایی‌های خود را باز یا تقویت کند، یا به یکی از درخت‌های دیگر امتیاز بدهد. با تکمیل ماموریت‌های Faction و سرمایه‌گذاری امتیازات توانایی در مقادیر معین در ترکیب‌های حداقلی در درختان مهارت‌های مختلف، بازیکن همچنین می‌تواند «سرنوشت‌های» مختلفی را باز کند که توانایی های (باف های) مثبتی به بازیکن اضافه می‌کند.

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning برای PC | گیمباتو

Kingdoms of Amalur: Reckoning یک بازی کامپیوتری اکشن نقش‌آفرینی است که در سال ۲۰۱۲ برای مایکروسافت ویندوز، پلی‌استیشن ۳ و ایکس‌باکس ۳۶۰ ساخته شده و توسط Big Huge Games و 38 Studios توسعه یافته است، این بازی را شرکت مادر این دو توسعه دهنده یعنی Electronic Arts منتشر کرده‌اند. کن رولستون طراح اجرایی بازی بود. R. A. Salvatore جهان و فرهنگ بازی را خلق کرد و تاد مک فارلین روی این اثر هنری کار کرد و Grant Kirkhope موسیقی را خلق کرد. این بازی در سال 2012 منتشر شد و به طور کلی مورد بررسی قرار گرفت. در 6 سپتامبر 2018، حقوق این سری توسط THQ Nordic خریداری شد، که Kingdoms of Amalur: Re-Reckoning، یک ریمستر بازی را در 8 سپتامبر 2020 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 4 و ایکس باکس وان منتشر کرد. یک نسخه برای نینتندو سوییچ در ۱۶ مارس ۲۰۲۱ منتشر شد. در اوایل دسامبر 2021، اعلام شد که این بازی سومین الحاقیه DLC خود را با عنوان Fatesworn دریافت خواهد کرد، درست در آستانه دهمین سالگرد بازی اصلی. حالا کامل ترین نسخه ی به روز موجود از این بازی به صورت فشرده سازی شده از طریق لینک های مستقیم بخش دانلود این صفحه در دسترس شما مشتاقان به تحربه ی این اثر هنرمندانه قرار داده شده تا بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها از وبسایت گیمباتو دانلود کرده ، به آسانی نصب کنید و به اجرای اون بپردازید.

a4c07618e910823c1d3d95a2e696e75f

دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning برای PC | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Kingdoms of Amalur: Reckoning برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Kingdoms of Amalur: Reckoning Collection Edition game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows XP SP3 / Windows Vista SP2 / Windows 7 SP1

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.57

دیدگاه‌ خود را بنویسید