logo.gamebato

دانلود بازی Fortnite: Chapter 3 برای کامپیوتر

این بازی که یکی از برترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ است داستانی با این مضمون دارد که پس از ناپدید شدن 98 درصد از مردم کره زمین 2 درصد باقی مانده با طوفان های شدید و حمله زامبی ها مواجه می شوند. بازیکنان باید سلاح ها، آیتم ها، منابع و حتی وسایل نقلیه را جستجو و تلاش کنند زنده بمانند.
امتیاز:
3.9/5
این بازی که یکی از برترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ است داستانی با این مضمون دارد که پس از ناپدید شدن 98 درصد از مردم کره زمین 2 درصد باقی مانده با طوفان های شدید و حمله زامبی ها مواجه می شوند. بازیکنان باید سلاح ها، آیتم ها، منابع و حتی وسایل نقلیه را جستجو و تلاش کنند زنده بمانند.

Fortnite: Chapter 3 یک بازی ویدیویی آنلاین است که توسط Epic Games توسعه یافته و در سال 2017 منتشر شده است. این بازی در سه حالت بازی مجزا موجود است که هر سه دارای گیم پلی عمومی و موتور بازی یکسانی هستند. Fortnite Battle Royale، یک بازی اکشن است که در آن 100 بازیکن با هم  می جنگند تا تنها یک نفر باقی بماند. این بازی که یکی از برترین بازی‌های سال ۲۰۱۸ است داستانی با این مضمون دارد که پس از ناپدید شدن 98 درصد از مردم کره زمین 2 درصد باقی مانده با طوفان های شدید و حمله زامبی ها مواجه می شوند. بازیکنان باید سلاح ها، آیتم ها، منابع و حتی وسایل نقلیه را جستجو کنند و در عین حال تلاش کنند تا زنده بمانند و به بازیکنان دیگر حمله کنند و آنها را از بین ببرند.

FortniteChapter.3 1

Fortnite: Save the World، یک بازی ترکیبی دفاعی-تیراندازی و بقا است که در آن حداکثر چهار بازیکن با موجودات زامبی مانند مبارزه می کنند و با تله ها و استحکاماتی که می توانند بسازند از خود دفاع می کنند. در بازی Fortnite Creative به بازیکنان آزادی کامل داده می شود تا جهان ها و میدان های نبرد را ایجاد کنند. Fortnite یک بازی اکشن چند نفره همیشه در حال تکامل است که در آن شما و دوستانتان برای ساختن دنیای رویایی با یکدیگر مبارزه می کنند. توسعه دهندگان این بازی Epic Games، People Can Fly و آهنگسازی آن توسط روم دی پریسکو انجام شده است. این بازی که بر روی موتور Unreal Engine 4 تنظیم شده است، از نظر جلوه های بصری مشابه نسخه های PC و کنسول های خود است.

FortniteChapter.3 2

  Fortnite: Save the World یک بازی مشارکتی بازیکن در مقابل محیط است که چهار بازیکن در ماموریت های مختلف برای رسیدن به یک هدف مشترک با یکدیگر همکاری می کنند. داستان بازی پس از ظهور یک طوفان تصادفی در سراسر زمین است که باعث ناپدید شدن 98٪ از جمعیت می شود و بازماندگان توسط  زامبیها مورد حمله قرار می گیرند. بازیکنان نقش فرماندهان پناهگاه‌های خانگی، جمع‌ آوری منابع، نجات بازماندگان و دفاع از تجهیزاتی را بر عهده می‌گیرند که به جمع‌ آوری داده‌ها در مورد طوفان یا عقب راندن طوفان کمک می‌کند.

FortniteChapter.3 4

آیتم درون بازی شامل شخصیت‌ های قهرمان، نقشه‌ سلاح و تله و بازماندگان می‌شود که همگی می‌توانند از طریق تجربه کسب‌ شده و بهبود ویژگی ها بدست بیایند. Fortnite Creative یک حالت بازی sandbox است، شبیه به Minecraft که به بازیکنان آزادی کامل داده می‌شود تا هر چیزی را که در بازی وجود دارد در یک جزیره تولید کنند و می‌توانند بازی‌هایی مانند عرصه‌های نبرد، دوره‌های مسابقه، چالش‌ های پلتفرمینگ و غیره بسازند. بازیکنان می‌توانند از کلنگ خود برای خراب کردن سازه‌ های موجود روی نقشه استفاده کنند تا منابع اولیه مانند چوب، آجر و فلز را جمع‌آوری کنند. پس از آن در تمام حالت ها بازیکن می تواند از این مواد برای ساخت استحکامات مانند دیوار، کف و پله استفاده کند.

FortniteChapter.3 5

چنین قطعات مستحکمی را می توان برای اضافه کردن مواردی مانند پنجره ها یا درها ویرایش کرد. مواد مورد استفاده دارای دوام متفاوتی هستند و می توان آنها را با استفاده از مواد بیشتر از همان نوع به انواع قوی تر به روز کرد. در Save the World به بازیکنان این امکان داده می شود تا استحکامات دفاعی را در اطراف یک هدف یا تونل‌ های پر از تله ایجاد کنند. در بتل رویال، این ابزار محافظت از خود در برابر آتش دشمن یا به تاخیر انداختن دشمن در حال پیشروی را فراهم می کند. بازیکنان تشویق می شوند تا در طراحی استحکامات خود در Creative بسیار مبتکر باشند.

این بازی با امکان رقابت گروهی، مراحل متنوع بازی، گیم پلی جذاب، جلوه های صوتی با کیفیت می تواند هر گیمری را جذب خود کند. برای دانلود این بازی می توانید همین الان از طریق گیمباتو اقدام کنید و نهایت لذت را ببرید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید