logo.gamebato

دانلود بازی Shadowrun Returns برای کامپیوتر

جردن وایزمن، خالق Shadowrun، بازگشته است و Shadowrun Returns همان بازی است که طرفداران Shadowrun منتظر آن بودند. یک بازی تک نفره دوبعدی نوبتی با تعامل داستانی عمیق، توسعه شخصیت معنادار و مبارزات تاکتیکی بسیار متنی.
امتیاز:
3.9/5
جردن وایزمن، خالق Shadowrun، بازگشته است و Shadowrun Returns همان بازی است که طرفداران Shadowrun منتظر آن بودند. یک بازی تک نفره دوبعدی نوبتی با تعامل داستانی عمیق، توسعه شخصیت معنادار و مبارزات تاکتیکی بسیار متنی.

دانلود بازی Shadowrun Returns برای کامپیوتر | گیمباتو

در توصیف Shadowrun Returns آمده که ، انسان با جادو و ماشین ملاقات می کند. سال 2054 است. جادو به جهان بازگشته و موجودات قدرتمند اسطوره و افسانه را بیدار می کند. تکنولوژی با گوشت و آگاهی ادغام می شود. الف‌ها، ترول‌ها، ارک‌ها و کوتوله‌ها در میان ما راه می‌روند، در حالی که شرکت‌های بی‌رحم دنیا را خشک می‌کنند. شما یک سایه دوان هستید – یک مزدور که در حاشیه جامعه زندگی می کند، در سایه مجموعه های عظیم شرکت ها، و تنها با مهارت و غریزه روز به روز زنده می ماند. وقتی قدرتمندان یا افراد ناامید به انجام کاری نیاز دارند، شما آن را به هر وسیله ای که لازم باشد انجام می دهید. 

دانلود بازی Shadowrun Returns برای PC | گیمباتو

طبق تقویم مایاها (و بسیاری از روزنامه‌های تابلوئید)، جهان در 21 دسامبر 2012 به پایان می‌رسد. این بخشی از یک چرخه 5200 ساله مرگ و تولد دوباره است که در Shadowrun، در واقع جزر و مد جادو را از زمین ترسیم می‌کند. بنابراین، در 12/21/12 جادو باز خواهد گشت، به این دنیا پایان می‌دهد و در حالی که دنیای بعدی را آغاز می‌کند، ویرانی های مقدس را به بار خواهد آورد. فرهنگ‌های بومی که سنت‌های عرفانی خود را حفظ کردند، اولین کسانی هستند که بازگشت جادو را احساس می‌کنند و از قدرت جدید خود برای تغییر شکل دنیای سیاسی، مالی و فیزیکی اطراف خود استفاده می‌کنند. با افزایش جادو، نوزادان جن و کوتوله از والدینی بسیار متعجب به دنیا می آیند که دارای ترکیب مناسبی از ژن های طولانی مدت هستند. اما همه این وقایع در مقایسه با وحشت «جن سازی» کمرنگ می‌شوند، که به طرز دردناکی بدن نوجوانان بدشانس را که ژن‌های غالب اورک یا ترول را حمل کنند تغییر می‌دهد…

دانلود بازی Shadowrun Returns برای پی سی | گیمباتو

Shadowrun Returns یک بازی کامپیوتری نقش آفرینی تاکتیکی است که توسط Harebrained Schemes ساخته و منتشر شده است. این در محیط علمی فانتزی بازی نقش آفرینی رومیزی Shadowrun اتفاق می افتد. این بازی از طریق Kickstarter تامین مالی شد و در سال 2013 برای Microsoft Windows، OS X، Linux، iOS و Android منتشر شد. یک بسته الحاقی با عنوان Shadowrun: Dragonfall، در سال 2014 منتشر شد که بعداً به یک نسخه مستقل، Shadowrun: Dragonfall – Director’s Cut تبدیل شد. در سال 2015، Harebrained Schemes یک کمپین Kickstarter دیگر راه اندازی کرد تا بخشی از بودجه بازی بعدی خود، Shadowrun: Hong Kong را تامین کند. بازیکن می تواند جنسیت و ظاهر شخصیت خود را سفارشی کند. پنج نژاد برای انتخاب وجود دارد: انسان ها، الف ها، کوتوله ها، اورک ها و ترول ها… این بازی خاص قطعاً هوداران خاص خودش را نیز دارد ، شما مشتاقان خاص پسند می توانید نسخه ی کامل و فشرده سازی شده ی موجود از این بازی رو از طریق لینک های مستقیم موجود در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده، به آسانی نصب و سپس اجرا نمائید. سرگرم بمانید !

Shadowrun.Returns.Banner40.LOGO

دانلود بازی Shadowrun Returns برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی Shadowrun Returns برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | Shadowrun Returns game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows XP SP3/Vista/Windows 7 or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.29

دیدگاه‌ خود را بنویسید