logo.gamebato

دانلود بازی DiRT Showdown برای کامپیوتر

DiRT Showdown یک اسپین آف آرکید از سری Dirt است که شامل رویدادهای برتر Hoonigan، Demolition و Race است.
امتیاز:
3.9/5
DiRT Showdown یک اسپین آف آرکید از سری Dirt است که شامل رویدادهای برتر Hoonigan، Demolition و Race است.

دانلود بازی DiRT Showdown برای PC | گیمباتو

DiRT Showdown اولین اسپین آف این مجموعه بود که رویکردی آرکید تری به این فرنچایز محبوب داشت. در DiRT Showdown، بازیکنان وارد یک سری رویدادهای تور شدند و مسابقات و تورنمنت های مختلفی برای رقابت با آنها ارائه شد. این بازی که در سال 2012 برای PC، PS3 و Xbox 360 منتشر شد، رویدادهای Hoonigan و Destruction Derbies را به ترکیب رشته‌های DiRT ای به همراه تعداد زیادی حالت مهمانی آنلاین مانند Smash و Grab، Transporter و Speed Skirmish اضافه کرد. 

دانلود بازی DiRT Showdown برای کامپیوتر | گیمباتو

GameWatcher گفت: “یک چیزی در مورد مدل رانندگی در Showdown وجود دارد که به شیوه ای که کمتر بازی دیگری مدیریت می کند بازیکن را راضی می کند. این که آیا این نتیجه یک تخصص ساده است یا فقط تکرار بر روی تعدادی از عناوین چیزی است که فقط Codies می تواند پاسخ دهد، اما فرمول موفقیت هر چه بود، باید خوشحال باشید که آنها به اینجا رسیده اند.”

دانلود بازی DiRT Showdown برای کامپیوتر | گیمباتو

Dirt: Showdown (نوشهت شده به سبک DiRT: Showdown) یک بازی کامپیوتری مسابقه‌ای آرکید است که توسط Codemasters برای Microsoft Windows، OS X، Xbox 360، PlayStation 3 و Linux توسعه و منتشر شده است. در 31 می 2012 در اروپا و در 23 می در آمریکای شمالی منتشر شد. نسخه OS X در 4 سپتامبر 2014 در آمریکای شمالی منتشر شد. این بازی همچنین به عنوان بخشی از تبلیغات مایکروسافت Games with Gold از 1 تا 15 ژانویه 2016 بر روی Xbox 360 به صورت رایگان منتشر شد. بازیکن در یک سری رویدادهای “تور” شرکت می کند و بازی طیفی از مسابقات و تورنمنت ها را برای رقابت در آنها به کاربران ارائه می دهد. برنده شدن در این رویدادها به بازیکن پول جایزه می دهد که می تواند صرف خرید اتومبیل های جدید یا ارتقاء اتومبیل های موجود شود و مسابقات بعدی را باز کند. پس از اتمام موفقیت آمیز فینال سری، تنظیمات سختی بعدی باز می شود که شامل حریفان سریعتر و مسابقات طولانی تر است. نسخه ی فوق فشرده سازی شده و نهایی BlackBox این بازی کلاسیک آرکید رو می توانید از هم اینک با استفاده از لینک های دانلود مستقیم موجود در همین صفحه از وبسایت گیمباتو دانلود کرده، به آسانی نصب کنید و سپس به اجرا و تجربه ی آن بپردازید.

دانلود نسخه فشرده بازی DiRT Showdown برای کامپیوتر | گیمباتو

گیمباتو | دانلود بازی DiRT Showdown برای کامپیوتر (ویندوز پی سی) | DiRT Showdown BlackBox Repack Game for Windows PC Free Download

قیمت: Free

سیستم عامل: Windows Vista or Windows 7 64 bit or Later

دسته برنامه: Game

امتیازدهی ویرایشگر:
4.12

دیدگاه‌ خود را بنویسید