logo.gamebato

دانلود بازی The Lords of the Fallen برای کامپیوتر

دنیایی وسیع در اکشن-RPG فانتزی کاملاً جدید و تاریک، The Lords of the Fallen، در انتظار است. به عنوان یکی از جنگجویان صلیبی تاریک افسانه ای، یک تلاش حماسی را برای سرنگونی آدیر، خدای اهرمن آغاز کنید.
امتیاز:
3.9/5
دنیایی وسیع در اکشن-RPG فانتزی کاملاً جدید و تاریک، The Lords of the Fallen، در انتظار است. به عنوان یکی از جنگجویان صلیبی تاریک افسانه ای، یک تلاش حماسی را برای سرنگونی آدیر، خدای اهرمن آغاز کنید.

دانلود بازی The Lords of the Fallen برای کامپیوتر | گیمباتو

The Lords of the Fallen یک ماجراجویی RPG کاملاً جدید و حماسی را در دنیایی وسیع و به هم پیوسته معرفی می کند که بیش از پنج برابر بزرگتر از بازی اصلی است. پس از دوران بی رحمانه ترین ظلم، سرانجام خدای شیطان، آدیر، شکست خورد. اما خدایان… برای همیشه سقوط نمی کنند. اکنون، سال‌ها بعد، رستاخیز آدیر نزدیک است. به عنوان یکی از جنگجویان تاریک افسانه ای، در این تجربه RPG گسترده، به هر دو قلمرو زنده‌ها و مردگان سفر کنید، که شامل نبردهای باس‌های عظیم، مبارزات چالش برانگیز سریع، برخورد شخصیت‌ها هیجان‌انگیز، و داستان‌گویی عمیق و همه‌جانبه است. آیا افسانه شما یکی از نور است یا یکی از تاریکی؟

دانلود بازی The Lords of the Fallen برای پی سی | گیمباتو

Lords of the Fallen 2 در 18 دسامبر 2014 معرفی شد و در ابتدا قرار بود در سال 2017 اکران شود. اما تا ژانویه ی 2023 که این مطلب در حال نگارش است بازی هنوز در حال توسعه باقی مانده است. CI Games وظایف توسعه دنباله را از ابتدا بر عهده گرفت. آنها در سال 2018، با استودیو مستقل Defiant وارد همکاری شدند. در آوریل 2020، CI Games اعلام کرد که Defiant را حذف کرده و Hexworks، یک شرکت تابعه تازه تاسیس CI Games، واقع در بارسلونا و بخارست، را جایگزین آن کرده است، که اولین پروژه آن Lords of the Fallen 2 خواهد بود. این بازی در Gamescom 2022 با عنوان The Lords of the Fallen معرفی شد و قرار است در سال 2023 برای مایکروسافت ویندوز، پلی استیشن 5 و ایکس باکس سری X/S منتشر شود. در همین حال، توسعه دهنده اصلی Deck13 Interactive به توسعه The Surge ادامه داد که به دلیل شباهت های زیادی که در گیم پلی بازی دارد، جانشین معنوی Lords of the Fallen در نظر گرفته می شود.

دانلود بازی The Lords of the Fallen برای PC | گیمباتو

به محض انتشار هرگونه فایل قابل اجرا از این بازی مورد انتظار در آینده ی نه چندان دور ، در اولین فرصت آن را به صورت فوق فشرده سازی شده از طریق لینک های مستقیم در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو قرار خواهیم داد و آن را با شما کاربران عزیز به اشتراک خواهیم گذاشت تا بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن دانلود کرده ، نصب کنید و به تجربه ی آن بپردازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید