logo.gamebato

دانلود بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای کامپیوتر

یک RPG اکشن فانتزی تاریک جدید سه پادشاهی از تیم NINJA، توسعه دهندگان بازی Nioh. در Wo Long: Fallen Dynasty ، یک سرباز شبه‌نظامی بی‌نام برای زنده ماندن می‌جنگد در حین آن که اهریمنان سه پادشاهی را در طول اواخر سلسله هان گرفتار طاعون می‌کنند.
امتیاز:
3.9/5
یک RPG اکشن فانتزی تاریک جدید سه پادشاهی از تیم NINJA، توسعه دهندگان بازی Nioh. در Wo Long: Fallen Dynasty ، یک سرباز شبه‌نظامی بی‌نام برای زنده ماندن می‌جنگد در حین آن که اهریمنان سه پادشاهی را در طول اواخر سلسله هان گرفتار طاعون می‌کنند.

دانلود بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای کامپیوتر | گیمباتو

Wo Long: Fallen Dynasty یک داستان دراماتیک و اکشن از یک سرباز شبه نظامی بی نام است که برای بقا در یک نسخه فانتزی تاریک از سلسله متأخر هان که در آن شیاطین سه پادشاهی را آزار می دهند می جنگد. بازیکنان با استفاده از شمشیر بازی بر اساس هنرهای رزمی چینی با موجودات مرگبار و سربازان دشمن مبارزه می کنند و سعی می کنند با بیدار کردن قدرت واقعی از درون، بر مشکلات فائق آیند. Wo Long به یک اژدهای خمیده اشاره دارد و همچنین به یک قهرمان یا شخص با عظمت اشاره دارد که هنوز شناخته نشده است. این داستان افسرانی است که بعداً در دوره «ناشناخته» خود قهرمان خواهند شد و همچنین داستان ظهور یک قهرمان از «هیچکس» بودن…

دانلود بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای PC | گیمباتو

اهریمنان در پادشاهی : داستان یک فانتزی تاریک که در دوره پر هرج و مرج سه پادشاهی اتفاق می‌افتد، داستان مبارزه شدید یک سرباز شبه‌نظامی برای بقا را در طول یک سلسله هان بعدی که با شیاطین آلوده شده بود، به وضوح بیان می‌کند. این بازی دیوانگی ای در سه پادشاهی است که هرگز قبلاً نبوده است!

قدرت درون را بیدار کنید : برای تقویت روحیه و بیدار کردن قدرت از درون، دشمنان مرگبار را شکست دهید! غلبه  از طریق استراتژی های جدید منحصر به فرد بر سختی ها ، از جمله سبک های نبرد مبتنی بر “پنج فاز” غلبه کنید. 

با شمشیر زندگی کنید : تمرین‌کنندگان شمشیر در هنرهای رزمی چینی که به‌خاطر ضربات بی‌رحمانه‌ای که می‌توانند جریان نبرد را در یک لحظه تغییر دهند آن هم در حالی در حالی که بین مانورهای تهاجمی و تدافعی جابه‌جا می‌شوند و سرعتشان را تغییر می‌دهند، شهرت دارند. در یک سری نبردهای شدید و خونین، در حالی که دقت و مهارت لازم برای تبدیل شدن به یک استاد واقعی شمشیر را یاد می‌گیرید، بر حریفان با هجوم نیرویی طوفانی غلبه کنید.

دانلود بازی Wo Long: Fallen Dynasty برای PC | گیمباتو

Wo Long: Fallen Dynasty یک بازی ویدئویی در سبک اکشن و نقش آفرینی است که توسط Team Ninja توسعه یافته و توسط Koei Tecmo منتشر شده است. این بازی در حال حاضر برای انتشار در 3 مارس 2023 برای رایانه های شخصی با سیستم عامل مایکروسافت ویندوز برنامه ریزی شده است. Wo Long: Fallen Dynasty یک بازی ویدئویی در سبک اکشن نقش آفرینی است. در ابتدای بازی، بازیکنان می توانند آواتار بازیکن خود را ایجاد و سفارشی کنند و یکی از پنج حالت (یا فاز) را انتخاب کنند. بازی دو گزینه برای حملات با فاصله کم ارائه می دهد. برای موفقیت در مبارزه، بازیکنان باید با استفاده از سلاح‌های مخصوص درگیری از فاصله ی نزدیک، حملات را منحرف کنند، زیرا این فرصت‌ها را برای مقابله با حملات حریف (از طریق انجاک ضد حمله) ایجاد می‌کند. دو کرک معتبر منتشر شده از این بازی توسط Razor1911  و DODI را می توانید از طریق لینک های موجود در بخش دانلود همین صفحه از وبسایت گیمباتو با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده و سپس به آسانی به نصب و اجرای آن بپردازید.

دیدگاه‌ خود را بنویسید