logo.gamebato

دانلود بازی Dead Space برای کامپیوتر

DEAD SPACE در قرن بیست و ششم اتفاق می‌افتد، داستان آن به دنبال مهندس آیزاک کلارک است که در مأموریتی برای تعمیر USG Ishimura، یک سفینه فضایی معدنی که توسط موجودات مرده‌ای به نام Necromorphs تسخیر شده است.
امتیاز:
3.9/5
DEAD SPACE در قرن بیست و ششم اتفاق می‌افتد، داستان آن به دنبال مهندس آیزاک کلارک است که در مأموریتی برای تعمیر USG Ishimura، یک سفینه فضایی معدنی که توسط موجودات مرده‌ای به نام Necromorphs تسخیر شده است.

دانلود بازی Dead Space 2023 برای کامپیوتر | گیمباتو

DEAD SPACE یا به فارسی فضای مرده، به بازی کامپیوتری کلاسیک علمی-تخیلی بقا و ترسناک که به طور کامل از ابتدا بازسازی شده تا تجربه ای عمیق تر و فراگیرتر را ارائه دهد بازمی گردد. این بازسازی، وفاداری بصری خیره کننده، صدای اتمسفری پر تعلیق، و بهبودهایی را در گیم پلی به ارمغان می آورد و در عین حال به دیدگاه هیجان انگیز بازی اصلی وفادار می ماند. ایزاک کلارک یک مهندس همه فن حریف است که در ماموریت تعمیر یک فضاپیمای معدنی بزرگ، USG Ishimura است، اما متوجه می شود که چیزی به طرز وحشتناکی اشتباه پیش رفته است. خدمه ی فضاپیما سلاخی شده اند و شریک محبوب آیزاک، نیکول، در جایی درون این فضاپیما گم شده است…

دانلود بازی Dead Space 2023 برای PC | گیمباتو

اکنون تنها و تنها با ابزارها و مهارت‌های مهندسی خود، آیزاک برای یافتن نیکول تلاش می‌کند تا راز کابوس‌آمیز اتفاقی که در کشتی ایشیمورا در اطراف او رخ می‌دهد، پیدا کند. اسحاق در دام موجودات متخاصم به نام نکرومورف ها، با نبردی برای بقا روبرو می شود، نه تنها در برابر وحشت فزاینده کشتی بلکه در برابر عقل در حال فروپاشی خود. خود را در نسل بعدی ژانر ترسناک و علمی-تخیلی غرق کنید. یک بازی کلاسیک ترسناک علمی تخیلی کاملاً از ابتدا با وفاداری بصری بالا و صدای جوی سه بعدی بازسازی شده است. از اتاق‌ها و فضاهای کاری با جزئیات ترسناک یک خدمه سلاخی شده گرفته تا صداهای جوی وهم‌آور یک سفینه فضایی متروک، یک محیط علمی تخیلی خیره‌کننده پر از لحظات غیرقابل پیش‌بینی و پرتنش را بدون وقفه کاوش خواهید کرد.

دانلود بازی Dead Space 2023 برای پی سی | گیمباتو

Dead Space یک بازی کامپیوتری ترسناک بقا است که توسط استودیو Motive ساخته و توسط Electronic Arts منتشر شده است. بازسازی بازی 2008 با همین نام که توسط EA Redwood Shores ساخته شده است، قرار است در 27 ژانویه 2023 برای پلی استیشن 5، ویندوز و ایکس باکس سری X/S منتشر شود. این اولین نسخه از سری Dead Space پس از Dead Space 3 در سال 2013 است. بازی همان طرح اصلی را حفظ می کند. داستان در قرن بیست و ششم اتفاق می افتد، مهندس آیزاک کلارک، خدمه یک کشتی تعمیری است که به مسئولیت تعمیر USG Ishimura، یک کشتی معدنی عظیم سیاره ای که خاموش شده است، منصوب شده است. در حین بررسی یک تماس مضطرب که توسط افسر پزشکی فضاپیما، نیکول برنان (دوست دختر آیزاک) ارسال شده بود، خدمه کشتی توسط اجساد انسانی جهش یافته مورد حمله قرار می گیرند. آیزاک مجبور می شود تا از خود مراقبت کند زیرا سعی می کند خدمه بازمانده خود را نجات دهد و حقیقت را در پشت از دست دادن ایشیمورا بیاموزد. به محض انتشار هرگونه فایل معتبر و قابل قبول از این بازی ، بی شک آن را در بخش دانلود مربوط به این بازی در وبسایت گیمباتو با شما اشتراک گذاری خواهیم کرد، تا به راحتی بتوانید آن را با بالاترین سرعت و کم ترین هزینه محاسبه حجم مصرفی (نیم بها) بارگیری کرده ، نصب کنید و به تجربه ی آن، چه مجدد و چه برای بار اول بپردازید.

Dead.Space .2023.Banner4.LOGO

دیدگاه‌ خود را بنویسید