logo.gamebato

دانلود بازی FORSPOKEN برای کامپیوتر

در FORSPOKEN داستان فری هالند، قهرمان نیویورکی، به آتیا ختم می‌شود که دارای قدرت‌های خارق‌العاده‌ای است و نمی‌داند چرا یا در مورد هر کدام چه باید بکند. او همچنین وسط یک درگیری جدی قرار گرفته است، جایی که به نظر می رسد یک طرف به او اعتماد ندارد و طرف دیگر مشحصاً اعتماد ندارد.
امتیاز:
3.9/5
در FORSPOKEN داستان فری هالند، قهرمان نیویورکی، به آتیا ختم می‌شود که دارای قدرت‌های خارق‌العاده‌ای است و نمی‌داند چرا یا در مورد هر کدام چه باید بکند. او همچنین وسط یک درگیری جدی قرار گرفته است، جایی که به نظر می رسد یک طرف به او اعتماد ندارد و طرف دیگر مشحصاً اعتماد ندارد.

دانلود بازی FORSPOKEN برای PC | گیمباتو

Forspoken سفر فِرِی، یک جوان نیویورکی را دنبال می کند که به سرزمین زیبا و بی رحمانه آتیا انتقال می یابد. در جستجوی راهی به خانه، فری باید از توانایی‌های جادویی جدید خود برای عبور از مناظر وسیع و نبرد با موجودات هیولا بهره به جوید. فری هالند که به طرز مرموزی از شهر نیویورک به بعد دیگری منتقل می شود، خود را در سرزمین نفس گیر آتیا گرفتار می یابد. یک دستبند جادویی و حساس به طور غیرقابل توضیحی دور بازوی او پیچیده می شود و فری توانایی انجام جادوهای قدرتمند و استفاده از جادو را برای عبور از مناظر وسیع آتیا کشف می کند. فری به همراه طلایی جدیدش لقب «کاف» را می‌دهد و راهی خانه می‌شود…

دانلود بازی FORSPOKEN برای کامپیوتر | گیمباتو

فری به زودی متوجه می‌شود که این سرزمین زیبا زمانی تحت فرمانروایی مادرسالاران خیرخواه به نام تانتاس شکوفا شده است، تا اینکه یک بلای ویرانگر بی‌رحمانه هر چیزی را که لمس می‌کرد فاسد کرد. The Break حیوانات را به جانورانی متخاصم، مردان را به هیولاها و چشم انداز های غنی را به چهار قلمرو خطرناک تبدیل کرد. در مرکز قلمروهای از هم پاشیده خود، تانتاها اکنون به عنوان جادوگران دیوانه و شیطانی حکومت می کنند. فری که تحت تأثیر Break قرار نگرفته و ناامید از پاسخ است، با اکراه موافقت می کند که به آخرین شهروندان باقی مانده آتیا که او را تنها امید خود می دانند کمک کند. سفر فِرِی در این سرزمین عجیب و خائن، او را به اعماق قلب فساد خواهد برد، جایی که او باید با موجودات هیولایی مبارزه کند، با تانتاهای قدرتمند مقابله کند و اسرار دیگری را کشف کند که چیزهای بسیار بیشتری را از درون بیدار می کند. 

دانلود بازی FORSPOKEN برای پی سی | گیمباتو

Forspoken یک بازی کامپیوتر اکشن نقش‌آفرینی است که توسط Luminous Productions توسعه یافته و توسط Square Enix منتشر خواهد گردید. این بازی قرار است در 24 ژانویه 2023 برای پلی استیشن 5 و ویندوز منتشر شود. به گفته کارگردان تاکشی آراماکی، گیم پلی بازی بر روی سرعت و سیالیت پیمایش زمین متمرکز خواهد بود. اسکوئر انیکس نیز این بازی را یک «ماجراجویی روایت محور» توصیف کرد. این شخصیت در قالب بازی جهان باز وجود خواهد داشت که در آن بازیکنان می توانند در هر زمان به هر کجا سفر کنند. شخصیت بازیکن، فری، به انواع طلسم های جادویی دسترسی دارد. پس از هر رویارویی رزمی، بازیکن امتیاز تجربه کسب می کند. شنل فری را می توان به منظور بهبود کارایی و آمار مبارزه او ارتقا داد، در حالی که استفاده از لاک ناخن توانایی های خاصی را باز می کند. بازیکن همچنین می‌تواند آیتم‌های جدیدی بسازد یا در مکانی امن استراحت کند تا سلامتی قهرمان بازی را بازیابی کند… به محض انتشار هرگونه فایل قابل اتکا و معتبر از این بازی تازه وارد، قطع به یقین اینجا در وبسایت گیمباتو یک نسخه از آن را در بخش دانلود با شما مشتاقان به انجام و تجربه ی آن به اشتراک خواهیم گذاشت.

FORSPOKEN.Banner4.LOGO

دیدگاه‌ خود را بنویسید