logo.gamebato

دانلود بازی Starfield برای کامپیوتر

در Starfield بازیکن در 300 سال آینده نقش یک شخصیت قابل تنظیم را بر عهده می گیرد که عضو Constellation، سازمانی از کاوشگران فضایی است.
امتیاز:
3.9/5
در Starfield بازیکن در 300 سال آینده نقش یک شخصیت قابل تنظیم را بر عهده می گیرد که عضو Constellation، سازمانی از کاوشگران فضایی است.

دانلود بازی Starfield برای PC | گیمباتو

Starfield (به فارسی استارفیلد یا عرصه ی ستاره) در منطقه ای جریان دارد که تقریباً 50 سال نوری از منظومه شمسی امتداد دارد که به آن سیستم های مستقر می گویند. در حدود سال 2310، دو گروه بزرگ در بازی، مستعمرات متحد و مجموعه فری استار، درگیر کشمکشی به نام جنگ مستعمرات شده اند. بازی 20 سال پس از جنگ اتفاق می‌افتد و گروه‌های اصلی از صلح ناآرام و شکننده ای برخوردار هستند. بازیکن نقش یک شخصیت قابل تنظیم را بر عهده می گیرد که عضو Constellation، سازمانی از کاوشگران فضایی است. بازی را می توان در دو دیدگاه اول شخص و یا سوم شخص بازی کرد.

دانلود بازی Starfield برای پی سی | گیمباتو

Starfield اولین دنیای جدید در ۲۵ سال اخیر است که توسط استودیوی بازیسازی Bethesda، سازندگان برنده جایزه The Elder Scrolls V: Skyrim و Fallout 4 است. در این بازی نقش‌آفرینی نسل بعدی که در میان ستارگان جریان دارد، هر شخصیتی را که می‌خواهید خلق کنید و با آزادی بی‌نظیر در سفری حماسی برای پاسخ به بزرگترین رمز و راز بشریت کاوش کنید. سال 2330 است، بشریت فراتر از منظومه شمسی ما جسارت کرده است، سیارات جدید را مستقر کرده و به عنوان مردمی فضانورد زندگی می کند. از ابتدا به عنوان یک معدنچی فضایی، به Constellation – آخرین گروه کاوشگران فضایی که به دنبال مصنوعات کمیاب در سراسر کهکشان هستند – می‌پیوندید و در گستره وسیع سیستم‌های مستقر در بزرگترین و جاه‌طلبانه‌ترین بازی استودیوی بازی Bethesda تا کنون حرکت می‌کنید.

دانلود بازی Starfield برای کامپیوتر | گیمباتو

Starfield یک بازی کامپیوتری اکشن نقش‌آفرینی مورد انتظار است که توسط استودیوی بازیسازی Bethesda توسعه یافته و توسط Bethesda Softworks منتشر خواهد شد. این بازی به طور رسمی در کنفرانس مطبوعاتی E3 Bethesda در سال 2018 معرفی شد. این بازی در دنیایی با مضمون فضایی جریان دارد و اولین مالکیت معنوی جدیدی است که توسط Bethesda در بیست و پنج سال گذشته توسعه یافته است. این بازی قرار است در نیمه اول سال 2023 در نوبت اول فقط برای کامپیوتر های شخصی با سیستم عامل مایکروسافت ویندوز منتشر شود. به محض انتشار هرگونه نسخه ی ابتدایی و اولیه ، اینجا ما در وبسایت گیمباتو آن را در دسترس شما مشتاقان به تجربه ی این اثر تازه ی بتسدا قرار خواهیم داد تا بتوانید آن را با بالاترین سرعت ممکن و محاسبه حجم مصرفی نیم بها دانلود کرده ، نصب کنید و بدون شک لذت ببرید. STAY TUNED !

دیدگاه‌ خود را بنویسید